adplus-dvertising

19 Nisan 2022 Salı Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 19 Nisan Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 19 Nisan 2022 Salı hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 19.04.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
19 Nisan 2022 Salı Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 19 Nisan Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

19 NİSAN 2022 SALI HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

19 Nisan 2022 Salı Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 19 Nisan Maç Programı

10:05
Western United – Macarthur Bulls
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

13:30
Ümraniyespor – Keçiörengücü
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1, TRT Spor

14:00
Vissel Kobe – Kitchee
AFC Şampiyonlar Ligi
D Smart Kanal 90

14:00
Sydney FC – Gia Lai
AFC Şampiyonlar Ligi
Spor Smart 2, Smart Spor 2

16:00
Denizlispor – İstanbulspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 2, TRT Spor

17:00
Fenerbahçe – Shakhtar Donetsk
Hazırlık Maçı
TV8

17:00
Yokohama Marinos – Jeonbuk
AFC Şampiyonlar Ligi
Spor Smart 2, Smart Spor 2

18:00
Bursaspor – Gençlerbirliği
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1, TRT Spor

19:00
Asane – Stabaek
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

19:00
KFUM Oslo – Raufoss
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

19:00
Mjondalen – Stjordals Blink
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

19:00
Ranheim – Grorud
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

19:00
Sandnes – Kongsvinger
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

19:00
Skeid – Brann
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

19:00
Sogndal – Bryne
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

19:45
Vitesse – Sparta Rotterdam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

20:00
Mallorca – Alaves
İspanya La Liga
CBC Sport, Smart Spor 2, Spor Smart 2

20:00
Randers – Silkeborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

20:00
Trelleborgs – Östersunds
İsveç Superettan
Bilyoner

20:30
Trabzonspor – Kayserispor
Ziraat Türkiye Kupasi (ZTK) Yarı Final
A Spor

21:00
ADO Den Haag – Jong PSV
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Ajaccio – Dunkerque HB
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Amiens – Le Havre
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Auxerre – JDA Dijon
Fransa Ligue 2
Bein Sports Max 2

21:00
Grenoble – Valenciennes
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Guingamp – Pau
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Niort – Bastia
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Paris FC – Caen
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Quevilly Rouen – Nimes
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Rodez – Nancy
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Sochaux – Toulouse
Fransa Ligue 2
Bein Sports Max 1

21:45
Queen of South – Inverness
İskoçya Championship
Bilyoner

21:45
Hamburg – Freiburg
Almanya Kupası DFB Pokal Yarı Final
Spor Smart, Smart Spor HD

22:00
Inter – Milan
İtalya Kupası Yarı Final
TRT Spor

22:00
Liverpool – Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus

22:00
Real Betis – Elche
İspanya La Liga
D Smart Kanal 90

22:30
Villarreal – Valencia
İspanya La Liga
CBC Sport, Smart Spor 2,Spor Smart 2

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.