19 Mayıs Survivor kim elendi? 19 Mayıs Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 14. hafta SMS sıralaması

Her salı akşamı olduğu gibi bugün de eleme heyecanı ve iletişim oyunu oynanacak. Daha önceki ada konseylerinde, Mert, Yasin ve Aycan'ın ismi yazılmıştı. Bu akşam yayınlanan 81. bölümde SMS birincilerinin verdiği isimlerde eleme potasına girecek. Acun Ilıcalı'nın Survivor'daki yeni dönem hakkında açıklamalar yaparak değişiklikleri duyuracağı konseyde bu hafta elenen isim de belli olacak. Peki bugün bu akşam kim elendi? Yasin kaçıncı oldu? Aycan, Yasin ve Mert elendi mi? Survivor'da eleme adayları kimler oldu? 19 Mayıs Survivor 81. bölümde yaşananlar, Survivor 19 Mayıs Ünlüler Gönüllüler sms oy sıralaması 14. hafta sms birincisi kim haberimizde...

Survivor 81. yeni bölümünde gözler SMS sıralamasında. Survivor 2020’de geçen hafta Ersin Korkut’un beklenmedik vedası nedeniyle eleme yapılmamış ve SMS sıralaması da açıklanmamıştı. Bu akşam eleme konseyinde geçen hafta ile birlikte bu hafta halk oylaması birlikte toplam şekilde açıklanacak.

YASİN VE BARIŞ RESTLEŞMESİ! SURVIVOR 80. BÖLÜM YAŞANANLAR

Survivor’da son olarak ödül oyununu kaybeden gönüllüler takımındaki tartışmalar sürüyor. Evrim ve Yasin arasındaki tartışmanın ardından, eleme adayı olarak gösterilen Yasin bu defa da Barış’a tepki gösteriyor.

Yasin’in “Birbirinizi yiyen insanlar birlik oldunuz, dediniz ki ‘Bunu nasıl yeriz?’. Bunların hepsi plan program. Bu ada artık ikimize fazla kardeşim. Ya sen gidersin ya ben’ sözlerine Barış ise “İnşallah ikimiz sms oylamasına çıkarız. Bakalım valizi kim hazırlayacak?” şeklinde yanıt veriyor.

19 Mayıs Survivor kim elendi? 19 Mayıs Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 14. hafta SMS sıralaması19 Mayıs Survivor kim elendi? 19 Mayıs Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 14. hafta SMS sıralaması  19 Mayıs Survivor kim elendi? 19 Mayıs Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 14. hafta SMS sıralaması 19 Mayıs Survivor kim elendi? 19 Mayıs Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 14. hafta SMS sıralaması19 Mayıs Survivor kim elendi? 19 Mayıs Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 14. hafta SMS sıralaması

19 MAYIS SURVIVOR’DAN KİM ELENDİ, ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor’da bu hafta ilk eleme adayları ünlüler takımından Mert ve Aycan ile gönüllerden Yasin oldu. Salı akşamı ekrana gelecek olan bölümde ise sms oylamasında en yüksek oy alan gönüllüler ve ünlülerden 2’şer yarışmacı, elemeye kalacak olan 4 adayı daha belirleyecek.

Ünlülerden SMS birincisi ELİF oldu. Elif eleme adayı olarak SERCAN’ın ismini söyledi.

Gönüllülerden ise SMS birincisi BARIŞ oldu. Barış eleme adayı olarak CEMAL CAN’ın ismini söyledi.

19 Mayıs Survivor kim elendi? 19 Mayıs Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 14. hafta SMS sıralaması

Sercan, Aycan, Mert, Yasin ve Cemal Can arasından en düşük oyu alan MERT elenen isim oldu.

CANLI HABER BAĞLANTISINA TIKLAYARAK ANLIK DEĞİŞİMİ GÖREBİLİRSİNİZ.

Ayrıntılar geliyor.

19 MAYIS  SURVİVOR 2020 14.HAFTA ÜNLÜLER-GÖNÜLLÜLER SMS OYLAMASI SIRALAMASI SONUÇLARI

ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI
1.Elif
2.Sercan
3. Aycan
4. Mert
5.Yunus Emre

GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI
1. Barış
2. Cemal Can
3. Berkan
4. Yasin
5. Ardahan
6. Nisa
7. Evrim

19 Mayıs Survivor kim elendi? 19 Mayıs Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 14. hafta SMS sıralaması19 Mayıs Survivor kim elendi? 19 Mayıs Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 14. hafta SMS sıralaması

SURVIVOR’DA ADALAR BİRLEŞİYOR! SÜRPRİZLER NELER?

Survivor’da son ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, ünlüler ve gönüllüler takımlarının aynı kampta kalmaya başlayacağını açıkladı. Ilıcalı, bu hafta elemeden sonra takımların artık birlikte kalacağını ve detayları ise Salı akşamı konseyde açıklayacağını söyledi. Ilıcalı, ünlüler veya gönüllüler takımlarından birinin 3 yarışmacıya düşmesi halinde Survivor’da yeni bir dönemin başlayacağını da belirtti.

Ada konseyinde Acun Ilıcalı bu hafta adaların birleşeceğini açıkladı. Bayram haftası çok büyük sürprizler olacağını belirten Ilıcalı, bayram haftası eleme olmayacağını söyledi.

Eleme olmamasına rağmen 2 yarışmacının ismi söylenecek, daha sonraki haftada 2 yarışmacı ve toplam 4 yarışmacı arasında eleme olacak.

Survivorda bir ilk olacak ve canlı olarak bir yarışma yapılacak. Bu yarışmaya seyirciler de dahil olacak ve detaylar sonra açıklanacak.

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada Instagram canlı yayına 1 milyon kişi katıldığını ve bunun Türkiye rekoru olduğunu söyledi. Dünya rekoru 2 milyon olduğunu belirten Ilıcalı, 2 takımla birlikte bu rekoru kırmak için bir canlı yayın yapacağını açıkladı.

12. HAFTANIN SMS SIRALAMASI

Gönüllüler SMS sıralaması

7. Evrim

6. Cemal Can

5. Yasin

4. Nisa

3. Berkan

2. Ardahan

1. Barış

Ünlüler SMS Sıralaması

7. Sercan

6. Aşkım

5. Elif

4. Yunus Emre

3. Aycan

2. Mert

1. Ersin

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir Yorum

  1. Hani elenen isim yok ama ayrıca ben yazarım benimle tanışmak isteyenler bu siteden mesaj atabilir ❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı