19 Mayıs Salı Survivor 81. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Her salı olduğu gibi 19 Mayıs akşamı yayınlanacak bölümde de Survivor'da eleme heyecanı yaşanacak. SMS sıralamasının belli olacağı elemede bir kişi adaya veda edecek. Dokunulmazlık oyunları sonucu Yasin, Mert ve Aycan eleme adayları olarak yazıldı. Survivor 81. bölümde de bu isimlere ek olarak SMS birincileri birer isim söyleyecek ve az en az oyu alan kişi adaya veda edecek. İletişim oyununun oynanacağı Survivor 19 Mayıs yeni bölüm fragmanı ve bu akşam yaşanacaklar haberimizde...

18 Mayıs pazartesi akşamı yayınlanan bölümde kıyasıya bir yarış oldu. Son ana kadar mücadele başa baş gitti. 10-9 gönüllüler kaybetti.

Helikopter, zipline, yemek, malikane ve havuz partisi ödülünün sahibi ünlüler takımı oldu.

Salı akşamı yayınlanacak bölümde ise eleme heyecanı yaşanacak.

19 Mayıs Salı Survivor 81. yeni bölüm fragmanı yayınlandı19 Mayıs Salı Survivor 81. yeni bölüm fragmanı yayınlandı19 Mayıs Salı Survivor 81. yeni bölüm fragmanı yayınlandı  19 Mayıs Salı Survivor 81. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Survivor 2020 Birleşme Partisi ne zaman?

Sevilerek izlenen Survivor yarışmasında cumartesi akşamı yayınlanan ada konseyinde Acun Ilıcalı, Ramazan bayramında birleşme partisinin yapılacağını açıkladı.

Survivor 2020 yeni bölümde Acun Ilıcalı, ada konseyinde önemli açıklamalar yaptı. Survivor 79. Bölümde ekrana gelen ada konseyinde Acun Ilıcalı, yarışmacıları heyecanlandıran bir tarih verdi. Acun Ilıcalı, ada konseyinde Ünlüler ve Gönüllülerin merak ettiği ve sürekli sorduğu birleşme tarihini açıkladı. Acun Ilıcalı “Survivor’ın kuralı şudur; kalan yarışmacı sayıyı belli bir sayıya ulaştığı zaman aynı kampta yaşamaya başlıyorsunuz. Bunun en önemli sebebi de rutinden ayrılmak.” dedi. Acun Ilıcalı, kampların birleşme tarihi olarak bu hafta eleme sonrası olduğunu söyledi. Yarışmacıların 2. bir birleşme partisi isteğine ise Acun Ilıcalı, detayları Salı günü eleme sonrasında vereceğini söyledi.

Survivor 2020 Adalar ne zaman Birleşecek?

17 mayıs Survivor 79. bölümde Acun Ilıcalı, yarışmacılara adaların ne zaman birleşeceğine dair bilgi verdi. Dizifragman.net Birleşme partisinin detaylarını 19 mayıs salı akşamı eleme konseyinde açıklayacak olan Acun Ilıcalı bu sezonun en heyecan verici bölümleri hakkında ve Survivor’da adalar birleştikten sonra neler olacak 2020 sorusunun yanıtını verdi.

Survivor 2020’de bu hafta oldukça sürpriz bir dokunulmazlık oyununun ardından ada konseyinde Ünlüler ve Gönüllüler takımında beklenmedik isimler eleme adayı olarak gösterildi. Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyununun ardından Ünlüler takımında Mert ile Aycan eleme adayı olurken, Pazar günü oynanan dokunulmazlığın ardından Gönüllüler takımı Yasin Obuz’u eleme adayı olarak çıkardı.

Survivor 2020 bu haftaki dokunulmazlık oyunlarını kaybeden takım her iki takım oldu. Cumartesi yapılan dokunulmazlık oyunuzu ünlüler takımı kaybederken, Pazar akşamı yapılan dokunulmazlık oyununu gönüllüler kaybetti. İlk dokunulmazlık oyununda 10-4 yenilen ünlüler bir sonraki gün intikamlarını 10-3 skorla almayı başardı. Gönüllüler takımı Yasin’in ismini yazdılar.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı