18 Yaşında Ama Suç Dosyası Yaşından Büyük!

Çaldıkları motor ile hırsızlık yapan 2 zanlı yakalandı. 18 yaşındaki Enes B.'nin tam 51 dosyasının olduğu ortaya çıktı.

Kahramanmaraş’ta, bir motor tamircisinin bıçak zoruyla motosikletini gasbeden iki zanlı kayıplara karıştı. İhbar üzerine operasyon başlatan polis ekipleri kısa süre içinde 2 hırsızı yakaladı. Sağlık kontrollerinin ardından emniyete götürülen gençlerden biri adeta suç makinesi çıktı. 18 yaşındaki Enes isimli hırsızın tam 51 kaydının olduğu ortaya çıktı. Hatta, Enes B.’nin geçtiğimiz hafta çıkan bir kavga sırasında, bir mahalle bekçisini bıçakla yaraladığı, ardından da adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı öğrenildi.


Çaldıkları motorla 2 ayrı hırsızlık olayına daha karışan hırsızlar emniyet binasından çıkarken ise pişkin tavırlar sergiledi. Henüz 18 yaşında olmasına rağmen 51 suç kaydı bulunan Enes B. isimli gencin gazetecilere “Beni çekin, herkes yakışıklı görsün” demesi ise dikkat çekti.

BEKÇİ BIÇAKLAYIP SERBEST KALMIŞ

Bu kez kurtulamayan ve çıkardıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilen hırsızlardan birinin henüz geçen hafta bir bekçiyi bıçaklayıp serbest bırakılması ise tartışma yarattı. Sosyal medyada olayı öğrenen vatandaşlar duruma tepki gösterirken cezaların caydırıcı olmamasından şikayet etti. Yargılanacak olan bu suç makinelerinin şimdi ne kadar ceza alacakları ise merak konusu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı