adplus-dvertising

18 Nisan 2022 Pazartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 18 Nisan Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 18 Nisan Pazartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 18.04.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
18 Nisan 2022 Pazartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 18 Nisan Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

18 NİSAN SPOR TOTO SÜPER LİG AHMET ÇALIK SEZONU – 33.HAFTA

18 Nisan 2022 Pazartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 18 Nisan Maç Programı

18 NİSAN 2022 PAZARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

18 Nisan 2022 Pazartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 18 Nisan Maç Programı

11:30
BW Linz – Innsbruck
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

12:00
Kapfenberg Bulls – Amstetten
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

12:00
Guangzhou – Kawasaki Frontale
AFC Şampiyonlar Ligi
Spor Smart 2, Smart Spor 2

13:00
Hvidovre IF – Nykobing
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

13:00
Galatasaray – Y.Malatyaspor
TFF Elit U19 Ligi
GS TV

13:30
Spal – Crotone
İtalya Serie B
Bilyoner

13:30
Cracovia Krakow – KGHM Zaglebie
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

14:00
Brommapojkarna – Skövde
İsveç Superettan
Bilyoner

14:00
Daegu – Lion City
AFC Şampiyonlar Ligi
Smart Spor 2, Spor Smart 2

14:00
Jeonnam Dragons – Pathum United
AFC Şampiyonlar Ligi
D Smart Kanal 90

14:30
Middlesbrough – Huddersfield
İngiltere Championship
Bein Sports 2

15:00
Sonderjyske – Aarhus
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

15:00
Vejle – Nordsjaelland
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

15:00
Zlate Moravce – Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

15:00
Zlate Moravce – Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

15:15
Luzern – St.Gallen
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

15:30
Aus Lustenau – Dornbirn
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

15:30
Liefering – Lafnitz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

15:30
Rapid Wien 2 – Vorwarts Steyr
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

16:00
KAA Gent – Anderlecht
Belçika Kupasi
Tivibu Spor 2

16:00
Brage – Jönköpings
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Norrby – Örebro
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Cremonese – Cosenza
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Vicenza – Perugia
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Pordenone – Benevento
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Reggina – Lecce
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Slask Wroclaw – Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

17:00
QPR – Derby County
İngiltere Championship
Bein Sports 2

17:00
Plymouth – Sunderland
İngiltere EFL League 1
Bein Sports 3

17:00
Millwall – Hull City
İngiltere Championship
Bilyoner

17:00
Kopenhag – Brondby IF
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

17:00
St.Polten – FC Juniors
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Shelbourne – Bohemians 1905
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

17:00
Melbourne City – United City
AFC Şampiyonlar Ligi
D Smart Kanal 91

17:00
Ulsan Hyundai – Johor Darul
AFC Şampiyonlar Ligi
D Smart Kanal 90

17:00
Urawa – Shandong Luneng
AFC Şampiyonlar Ligi
Smart Spor 2, Spor Smart 2

17:30
FC Lausanne – Lugano
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

17:30
Sion – Basel
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

17:45
Floridsdorfer – Grazer
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

18:00
HIFK Helsinki – Lahti
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

18:00
Mariehamn – Honka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

18:00
VPS – HJK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

18:00
Dalkurd – Halmstads
İsveç Superettan
Bilyoner

18:00
Orgryte – Östers
İsveç Superettan
Bilyoner

18:00
Horn – Austria II
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

18:00
Giannina – AEK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

18:30
Mura – Aluminij
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

18:30
Gornik Zabrze – Lechia Gdansk
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

18:30
Mura – Aluminij
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

19:00
FC Midtjylland – Aalborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

19:00
Dublin – St. Patricks
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

19:00
Aalesund – Tromsö
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Ham Kam – Sandefjord
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Haugesund – Stromsgodset
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Jerv – Kristiansund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Molde – Lilleström
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Odds BK – Viking
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Sarpsborg 08 – Rosenborg
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Cittadella – Alessandria
İtalya Serie B
Bilyoner

19:00
Parma – Ascoli
İtalya Serie B
Bilyoner

19:00
Pisa – Como
İtalya Serie B
Bilyoner

19:00
Ternana – Frosinone
İtalya Serie B
Bilyoner

19:30
Bristol City – Sheffield Utd
İngiltere Championship
Bein Sports 2

20:00
Napoli – Roma
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

20:00
Finn Harps – Sligo Rovers
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

20:00
Girona – Real Sociedad B
İspanya La Liga 2
Bilyoner

20:15
Pakhtakor – Al Duhail
AFC Şampiyonlar Ligi
Smart Spor 2, Spor Smart 2

20:30
Galatasaray – Y.Malatyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

21:00
Shamrock Rovers – Dundalk
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

21:00
Bodo Glimt – Valerenga
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

21:00
Legia Varşova – Piast Gliwice
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

21:00
Jong Utrecht – Den Bosch
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:30
Monza – Brescia
İtalya Serie B
Bilyoner

21:45
Drogheda – Derry City
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

22:00
Atalanta – Verona
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

22:00
Barcelona – Cadiz
İspanya La Liga
S Sport Plus, Smart Spor HD, Spor Smart

22:00
Nottingham Forest – WBA
İngiltere Championship
Bein Sports 2

22:30
Estoril – Braga
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus

23:15
Sepahan FC – Al Taawon
AFC Şampiyonlar Ligi
Smart Spor 2, Spor Smart 2

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.