18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?

18 Mayıs Pazartesi akşamı Survivor’da Ünlüler ve Gönüller arasında ödül oyunu oynanıyor. Peki Survivor 2020 ödül oyununu hangi takım kazandı? 18 Mayıs Survivor zipline ödülü nedir? Survivor helikopter ve havuz partisi ödülünü kim hangi takım kazandı? Survivor adalar ne zaman birleşecek? Helikopter, yemek, Oppo Reno 3, havuz partisi ödülünü alan takım ve 18 Mayıs Pazartesi Survivor ayrıntılar haberimizde..

18 Mayıs 2020 Survivor ödül ne?

Yoğurt çorbası
Beyaz peynirli su böreği
Patlıcan musakka
Mantı
Tatar böreği
Bir tepsi şöbiyet veya havuç dilimi
Cola

Ayrıca kazanan takım helikopterlerle zipline ödülüne gidecek. Daha sonra malikane ve havuz başında parti…

Ödüle ek olarak Oppo Reno 3 cep telefonu verilecek.

18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne? 18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?

18 Mayıs 2020 Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?

Son ana kadar kıyasıya devam eden yarışmada 9-10  ÜNLÜLER kazandı.

CANLI HABER BAĞLANTISINA TIKLAYARAK ANLIK DEĞİŞİMLERİ GÖREBİLİRSİNİZ.

Ayrıntılar geliyor.

18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?    18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne? 18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne? 18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne? 18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne? 18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne? 18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?

18 Mayıs 2020 Survivor zipline ödülü nedir?

Zipline, yüksek bir noktadan, alçak bir noktaya bağlanmış çelik halat vasıtası ile emniyet kemeri giyerek kendi ağırlığınızla ve yerçekimi yardımıyla kayma aktivitesine denir. Tekerlekli bir makara çelik halata bağlanarak hızlanma sağlanır. 300 – 400 metrelik bir zipline hattında yaklaşık saate 50–60 km hıza ulaşılır.,

18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?

18 Mayıs Survivor 80. bölüm helikopter ödülü nedir?

18 Mayıs Survivor 80. bölüm ödül oyununu kim kazandı? Survivor takipçileri tarafından en çok merak edilen 18 Mayıs 2020 pazartesi Survivor ödül oyunu Zipline, helikopter ile havuz partisi olacak.

18 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?

Survivor 2020 Birleşme Partisi ne zaman?

Sevilerek izlenen Survivor yarışmasında dün akşam yayınlanan ada konseyinde Acun Ilıcalı, Ramazan bayramında birleşme partisinin yapılacağını açıkladı.Survivor 2020 yeni bölümde Acun Ilıcalı, ada konseyinde önemli açıklamalar yaptı. Survivor 79. Bölümde ekrana gelen ada konseyinde Acun Ilıcalı, yarışmacıları heyecanlandıran bir tarih verdi. Acun Ilıcalı, ada konseyinde Ünlüler ve Gönüllülerin merak ettiği ve sürekli sorduğu birleşme tarihini açıkladı. Acun Ilıcalı “Survivor’ın kuralı şudur; kalan yarışmacı sayıyı belli bir sayıya ulaştığı zaman aynı kampta yaşamaya başlıyorsunuz. Bunun en önemli sebebi de rutinden ayrılmak.” dedi. Acun Ilıcalı, kampların birleşme tarihi olarak bu hafta eleme sonrası olduğunu söyledi. Yarışmacıların 2. bir birleşme partisi isteğine ise Acun Ilıcalı, detayları Salı günü eleme sonrasında vereceğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı