18 Mart Milli Piyango özel çekilişi sonuçları açıklandı!

Milli Piyango sonuçları bugün yapılan çekilişin ardından açıklandı. 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma günü Milli Piyango özel çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da erişime açıldı. Sisal Şans tarafından canlı yayında gerçekleşen çekilişte büyük ikramiye tutarı olarak belirlenen 20 Milyon TL'yi kazanan numara 1026819 oldu. Amorti ise 3 ve 5. 18 Mart Milli Piyango özel çekilişi sorgu
Takip et
18 Mart Milli Piyango özel çekilişi sonuçları açıklandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

18 Mart Milli Piyango özel çekilişi bugün saat 15.30’da başladı. Canlı yayında yapılan çekilişin ardından sonuçlar millipiyangoonline.com üzerinden ilan edildi. Bu haftanın çekilişinde amorti kazandıran numaralar 3 ve 5 oldu. Milli Piyango bilet sorgulama işlemi ile ikramiye bilgilerinizi millipiyangoonline.com üzerinden ve aşağıdaki linkte tıklayarak öğrenebilirsiniz.

20 Milyon TL’yi kazanan numara 1026819 oldu

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

18 Mart Milli Piyango özel çekilişi sonuçları açıklandı!

MİLLİ PİYANGO BİLETİ NASIL ALINIR?

Önceden basılmış olan Milli Piyango biletlerini satın alarak ikramiye elde edebileceğin Milli Piyango, tamamen şans üzerine kurulmuştur. Her bir biletin üzerinde 0 ile 9 arasındaki rakamların sıralı yazılması ile oluşmuş bir sıralı numara vardır.

Tam, yarım veya çeyrek bilet satın alarak eğlenceye dahil olabilir; aldığın biletin türüne göre ikramiye kazanabilirsin!

Milli Piyango biletini www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış bayilerinden satın alabilirsin.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.