18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler

Bu yıl 106. yıl dönümü kutlanacak olan Çanakkale Zaferi, şanlı Türk tarihinin en önemli zaferleri arasında yer alıyor. En güzel, resimli, anlamlı Çanakkale Zaferi sözleri ve anma mesajları paylaşmak isteyenler araştırma yapıyor. İşte kahraman askerlerimizi bir kez daha anmak için en güzel, duygusal ve coşkulu 18 Mart Çanakkale Zaferi resimli kutlama mesajları sizlerle.
Takip et
18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

En güzel, duygusal ve coşkulu 18 Mart Çanakkale Zaferi resimli kutlama mesajları yoğun ilgi gören konulardan oldu. Yarın 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü sebebiyle vatandaşlar, sosyal medya hesapları üzerinden resimli 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajları paylaşacak. Şanlı Türk askerinin bağımsızlık ve hürriyet için savaştığı Çanakkale Cephesi, tarihe adını altın harflerle yazdırmıştır. Haberimizin içerisinden 18 Mart Çanakkale Zaferi resimli kutlama mesajlarına ulaşabilirsiniz.

18 MART ÇANAKKALE ZAFERI RESİMLI MESAJLAR

18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler 18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler 18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler 18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler 18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler 18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler 18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler 18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler 18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler 18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler 18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler 18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler 18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler 18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler 18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler 18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler18 Mart Çanakkale Zaferi resimli mesajlar ve anlamlı sözler

18 MART ÇANAKKALE ZAFERI ANLAMLI VE DUYGUSAL SÖZLER

“Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale Muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur.”

Bu memleketin toprakları üstünde kanlarını döken kahramanlar! Burada bir dost vatanın toprağındasınız. Huzur ve sessizlik içinde uyuyunuz. Sizler Mehmetçiklerle yan yana, koyun koyunasınız. Uzak diyarlardan evlatlarını harbe gönderen analar! Göz yaşlarınızı dindiriniz. Evlatlarınız, bizim bağrımızdadır. Huzur içindedirler ve huzur içinde rahat rahat uyuyacaklardır. Onlar, bu toprakta canlarını verdikten sonra, artık bizim evlatlarımız olmuşlardır.”

Ben size taarruzu emretmiyorum, ölmeyi emrediyorum. Biz ölünceye kadar geçecek zaman zarfında yerimize başka kuvvetler gelir, başka komutanlar hâkim olabilir”

Ey şehit oğlu şehit isteme benden makber, sana ağuşunu açmış duruyor Peygamber. Aziz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

Devletimiz, şehit yakını ve gazilerimizin bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanlarında olmaya devam edecektir. Şehitlerimizi anar zaferimizi kutlarız.

Çanakkale Zaferi, vatan topraklarını korumak için şahlanan bir milletin bağımsızlığının ve egemenlik aşkının ibret verici kahramanlık destanıdır.

18 Mart 1915, Türk tarihinde bir askeri ve siyasi başarı olmaktan öte inanç, azim ve yiğitlikle örülmüş bir destanın yaradılış tarihidir. Zaferiniz kutlu olsun…

Dönmeyi hiç düşünmediler. Bu vatanı evlatlarına bırakabilmek için canlarını gözlerini bile kırpmadan verdiler. Saygı ve minnetle şehitlerimizi anıyoruz.

Aziz şehitlerimizin kahramanlıklarla dolu hatıraları, Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere inanarak emanet ettiği Cumhuriyetimizin yaşatılmasının en büyük teminatı olacaktır. Aziz Türk milletimizin bu onurlu günü kutlu olsun.

Milletimiz, mukaddes vatanımızın korunması için canlarını veren şehitlerini ve gazilerini hiçbir zaman unutmayacak, onların bıraktıkları kutsal mirasa, vatanımıza ve bayrağımıza onurla sahip çıkacaktır.

Tüm dünyaya Türklerin eğilmeyeceğini gösterdiğimiz büyük zaferi yıl dönümünde saygı ile anıyorum.

Çanakkale Zaferi; vatan topraklarını korumak için şahlanan Türk ulusunun muhteşem bir destanıdır.

Son şafak, son dua! Dönmeyi düşünmediler bile… Cennet vatanın kutsal şehitleri, ruhunuz şad olsun.

Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını bu önemli günde bir kez daha anıyor, istiklal uğruna ezelden bu yana hayatını kaybetmiş tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Çanakkale geçilmedi, geçilmez!

Toprağı vatan yapan şehitlerimizi Minnet ve Saygı ile anıyoruz. 18 Mart Çanakkale Zaferimiz kutlu olsun. 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Minnetle Yâd ediyoruz.
Çanakkale Zaferi bir milletin yeniden dirildiği ulusun canlandığı yüce bir zaferdir.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda? Şüheda fışkıracak, toprağı sıksan şüheda. Şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

Bir ulus ve vatan meydana getiren bu şanlı günde 18 Mart şehitlerini minnetle anıyoruz.

Bastığın yerleri ‘toprak!’ diyerek geçme, tanı: Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı… Saygı ve minnetle.

Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve şehitlerimizi saygıyla ve minnetle anıyoruz.

Çanakkale Zaferi, vatanseverlik, fedakârlık, cesaret gibi yüksek faziletlerin kahramanca sergilendiği bir destandır. Aziz Türk milletimizin bu onurlu günü kutlu olsun.

Çanakkale geçilmez, bu millet zafere sınanmaz.

Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın. “Gömelim gel seni tarihe desem, sığmazsın..Bu topraklar için tereddütsüz canını feda etmiş tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun. Bu vatan sizlere minnettar.

Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve şehitlerimizi saygıyla ve minnetle anıyoruz.

Çanakkale Zaferimizin 106. yılında; Cumhuriyetimizin kurucusu, Anafartalar kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Çanakkale’nin ve istiklal mücadelesinin bütün kahramanlarını şükran ve minnetle yâd ediyorum.

Aziz şehitlerimizin kahramanlıklarla dolu hatıraları, Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere inanarak emanet ettiği Cumhuriyetimizin yaşatılmasının en büyük teminatı olacaktır. Aziz Türk milletimizin bu onurlu günü kutlu olsun.

Çanakkale ruhu; aziz milletimizin en zor zamanlarda her türlü meşakkate göğüs gerip fedakarlık yapması, büyük zaferler kazanmasıdır.

İstiklâl uğrunda, namus yolunda can veren Mehmedin yattığı yerdir.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak uğrunda ölen varsa vatandır . Aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. ÇANAKKALE GEÇİLMEZ

Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın. “Gömelim gel seni tarihe desem, sığmazsın. Bu topraklar için tereddütsüz canını feda etmiş tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun. Bu vatan sizlere minnettar.

Dur yolcu! Bilmeden gelip bastığın, bu toprak, bir devrin battığı yerdir. Eğil de kulak ver ; bu sessiz yığın, bir vatan kalbinin attığı yerdir.

’Çanakkale Geçilmez’gerçeğini tüm dünya milletlerinin hafızasına kazıyan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, ebediyete intikal eden bütün şehitlerimizi rahmetle, şükranla ve minnetle anıyorum.

Çanakkale Zaferi’nin 106. yıldönümünü kutluyor, 18 Mart Şehitler Günü’nde bu toprakları bize mukaddes bir vatan kılan tüm şehitlerimizi, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün kahramanlarımızı rahmetle, şükranla anıyorum

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.