adplus-dvertising

18 Eylül 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 18 Eylül Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 18 Eylül Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? Fenerbahçe, Trabzonspor, Gaziantep maçı saat kaçta? 18.09.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
18 Eylül 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 18 Eylül Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

18 EYLÜL 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

18 Eylül 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 18 Eylül Maç Programı

01:00
Sampaio Correa – Criciuma
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
Botafogo RJ – Coritiba
Brezilya Serie A
Bilyoner

01:00
WS Wanderers – Rentistas
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

02:00
Hartford Athletic – Las Vegas Lights
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Miami FC – Atlanta United 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:30
NE Revolution – Montreal Impact
MLS
S Sport Plus, S Sport 2

02:30
Orlando City – Toronto FC
MLS
Bilyoner

02:30
Detroit – Tampa Bay Rowdies
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:30
Louisville City – Loudoun United
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:30
CRB – Cruzeiro
Brezilya Serie B
Bilyoner

03:00
Chicago Fire – Charlotte Independence
MLS
Bilyoner

03:00
U. Deportes – Grau
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

03:05
Monterrey – Atlas
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

03:30
Kansas City – Minnesota United
MLS
Bilyoner

03:30
Rio Grande – Colorado Springs
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:30
San Antonio – New Mexico
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

04:00
Austin FC – Nashville
MLS
Bilyoner

04:00
Club America – Guadalajara
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

04:30
Real Salt Lake – Cincinnati
MLS
Bilyoner

05:00
Vancouver W.Caps – Seattle Sounders
MLS
Bilyoner

05:00
Monterrey Bay – Indy Eleven
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Oakland Roots – New York RB 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
San Diego Loyal – Phoenix Rising
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:30
LA Galaxy 2 – Colorado Rapids
MLS
Bilyoner

05:30
SJ Earthquakes – FC Dallas
MLS
Bilyoner

07:00
Vegalta Sendai – Tokushima
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Blaublitz – Kusatsu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Yokohama Marinos – Sapporo
Japonya J.League
Bilyoner

09:00
Daegu – FC Seoul
Güney Kore K-League
Bilyoner

09:00
Gangwon – Jeju United
Güney Kore K-League
Bilyoner

09:00
Gimcheon Sangmu – Incheon
Güney Kore K-League
Bilyoner

09:00
Seongnam – Pohang
Güney Kore K-League
Bilyoner

09:00
Suwon – Jeonbuk
Güney Kore K-League
Bilyoner

09:00
Ulsan – Suwon
Güney Kore K-League
Bilyoner

11:30
Liefering – Dornbirn
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

11:30
Sturm Graz – Floridsdorfer
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

12:00
Albirex Niigata – Mito
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

12:00
Kanazawa – Oita
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

12:00
Machida – Verdy
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

12:00
Yamagata – Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

12:00
Yokohama FC – Kofu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

12:30
Ryukyu – Renofa Yamaguchi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Omiya Ardija – Tochigi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Vissel Kobe – Gamba Osaka
Japonya J.League
Bilyoner

13:00
Tokyo – Kyoto
Japonya J.League
Bilyoner

13:15
G.A. Eagles – FC Emmen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

13:30
Tuzlaspor – Pendikspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

13:30
Udinese – Inter
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

13:30
Korona Kielce – Gornik Zabrze
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

14:00
Reims – Monaco
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1

14:00
Brentford – Arsenal
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

14:00
St.Mirren – Celtic
İskoçya Premier Lig
S Sport Plus

14:00
Skövde – Eskilstuna United
İsveç Superettan
Bilyoner

14:30
Greuther Fürth – Paderborn
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3

14:30
Heidenheim – Kaiserslautern
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4

14:30
Jahn Regensburg – St.Pauli
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

14:30
Genk – KAA Gent
Belçika Pro League
Bilyoner

14:30
Zhodino – Dnepr Mogilev
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

15:00
Real Betis – Girona
İspanya La Liga
S Sport Plus

15:00
Elazığspor – Y.Amasyaspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

15:00
Leganes – Burgos
İspanya La Liga 2
Bilyoner

15:00
Fredericia – Hvidovre IF
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Lyngby – Odense
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

15:00
Randers – Silkeborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

15:00
Vanspor – Kömürspor
TFF 2. Lig
Vanspor TV Youtube

15:30
1922 Konyaspor – Karşıyaka
TFF 3. Lig
Yayın Yok

15:30
Austria Vienna – SV Ried
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

15:30
Sturm Graz – Aus Lustenau
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

15:30
Heerenveen – Twente
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

15:30
PSV – Feyenoord
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

15:30
Etimesgut Bld. – Pazarspor
TFF 2. Lig
Etimesgut Belediyespor Youtube

15:30
Bitexen Düzcespor – 24 Erzincanspor
TFF 2. Lig
Oxijen TV

16:00
Bodrumspor – Manisa FK
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 2

16:00
Samsunspor – Sakaryaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Brest – Ajaccio
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Clermont – Troyes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Marsilya – Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Nice – Angers
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Everton – West Ham
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

16:00
Manchester Utd – Leeds United
İngiltere Premier Lig Ertelendi
Yayın Yok

16:00
Cremonese – Lazio
İtalya Serie A
S Sport Plus

16:00
Fiorentina – Verona
İtalya Serie A
S Sport Plus

16:00
Monza – Juventus
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

16:00
Şile Yıldız – Eskişehirspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

16:00
KGHM Zaglebie – Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

16:00
Grorud – Stabaek
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

16:00
KFUM Oslo – Bryne
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Bravo – ND Gorica
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Vejle – Hobro
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Rijeka – Sibenik
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Elfsborg – Sirius
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Helsingborg – Malmö
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Mjallby – Sundsvall
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Brage – Trelleborgs
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Landskrona – Norrby
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Ilves – VPS
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

16:00
Kocaelispor – Bucaspor
TFF 2. Lig
Kocaeli TV

16:30
Union Berlin – Wolfsburg
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

17:00
Trabzonspor – Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

17:00
M.Başakşehir – Fatih Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

17:00
Motherwell – Hearts
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
KAS Eupen – St.Gilloise
Belçika Pro League
Bilyoner

17:00
Kapaz – Shamakhi
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:00
Hradec Kralove – Fastav Zlin
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Pardubice – Bohemians
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Slovacko – Jablonec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Virton – Beerschot
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

17:00
Bragantino – Goias
Brezilya Serie A
Bilyoner

17:00
Viborg – Brondby IF
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

17:00
Oulu – HIFK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

17:00
İskenderunspor – Adıyamanspor
TFF 2. Lig
TRT Kurdi, İskenderunspor Youtube

17:15
Villarreal – Sevilla
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

17:15
Alaves – Huesca
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:15
Ternana – Perugia
İtalya Serie B
Bilyoner

17:30
Arouca – Guimaraes
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

17:45
AZ Alkmaar – Ajax
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

18:00
Salzburg – Rapid Wien
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
Levadiakos – Asteras Tripolis
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

18:05
Nantes – Lens
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

18:15
Lokomotiv Zagreb – Dinamo Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

18:30
Bochum – Köln
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

18:30
Chelsea – Liverpool
İngiltere Premier Lig Ertelendi
Yayın Yok

18:30
Warta – Lech Poznan
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

18:30
Neman – FC Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

18:30
Spartak Trnava – Slovan Bratislava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

18:30
Cluj – Chindia Targoviste
Romanya Liga 1
Bilyoner

18:30
Radomlje – Maribor
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

18:30
AIK Stockholm – Degerfors
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

18:30
Djurgarden – Göteborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

18:30
Mariehamn – Lahti
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

18:30
HJK Helsinki – SJK
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

19:00
Göztepe – Altınordu
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00
Roma – Atalanta
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

19:00
Şanlıurfaspor – Ankaraspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

19:00
Bodo Glimt – Haugesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Rosenborg – Lilleström
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Sarpsborg 08 – Jerv
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Stromsgodset – Kristiansund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Valerenga – Sandefjord
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Viking – Tromsö
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
OFI Crete – PAOK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

19:00
FC Carlos Stein – Alianze Lima
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

19:00
San Martin – Cajamarca
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

19:00
FC Midtjylland – Kopenhag
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

19:00
Afjet Afyonspor – Çorum FK
TFF 2. Lig
Afjet Afyonspor Youtube

19:00
Bursaspor – Sivas Bld.
TFF 2. Lig
Line TV Bursa
Bilyoner

19:30
Osasuna – Getafe
İspanya La Liga
S Sport Plus

19:30
Real Sociedad – Espanyol
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

19:30
Standard Liege – Club Brugge
Belçika Pro League
S Sport Plus

19:30
Zira – Karabağ
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

19:30
Racing Santander – Las Palmas
İspanya La Liga 2
Bilyoner

20:00
Ankaragücü – Sivasspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

20:00
Fenerbahçe – Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Columbus Crew – Portland Timbers
MLS
Bilyoner

20:00
Benfica – Maritimo
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

20:00
Casa Pia – Famalicao
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

20:00
Viktoria Plzen – Slavia Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

20:00
Aris – Olympiakos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

20:30
Hoffenheim – Freiburg
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports Max 2

21:00
Lommel – Standard Liege U23
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

21:00
Molde – Aalesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

21:00
Volos – Ionikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

21:15
NK Celje – Domzale
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

21:15
Sport Boys – AD Cantolao
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

21:30
Uni. Craiova – Steaua Bükreş
Romanya Liga 1
Bilyoner

21:45
Lyon – PSG
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4
Bilyoner

21:45
Milan – Napoli
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

22:00
Atletico Madrid – Real Madrid
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, CBC Sport

22:00
Anderlecht – Kortrijk
Belçika Pro League
Bilyoner

22:00
Albacete – Ponferradina
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:00
Ceara – Sao Paulo
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:00
Flamengo – Fluminense
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:00
Cerro Largo – Burton Albion
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

22:30
Braga – Vizela
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

23:00
ADT Tarma – Carlos Mannucci
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

23:30
Deportivo Binacional – Sporting Cristal
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.