adplus-dvertising

18 Aralık 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 18 Aralık Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 18 Aralık Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 18.12.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
18 Aralık 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 18 Aralık Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

18 ARALIK 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

07:00
Western United – WS Wanderers
Avustralya A Ligi
Bein Sports beIN Connect

09:00
Macarthur Bulls – Perth Glory
Avustralya A Ligi
Bein Sports beIN Connect

11:00
TSK Rehabilitasyon – Kayseri Melikgazi
Ampute Futbol Süper Ligi
TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız

13:00
Arges – Mioveni
Romanya Liga 1
Bilyoner

13:30
Bandırmaspor – Pendikspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports 2

13:30
Erzurumspor – Altınordu
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

14:00
Afjet Afyonspor – Somaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

14:00
Batman Petrol – Şanlıurfaspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Bursaspor – Nazilli Bld.
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Eskişehirspor – Nevşehir Bld.
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Karşıyaka – Elazığspor
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Iğdırspor – Ofspor
TFF 3. Lig
Iğdırspor Youtube

14:00
Orduspor – Karaman FK
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Osmaniyespor – Fatsa Bld.
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Beyoğlu Yeni Çarşı – Çankaya FK
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Efeler 09 Spor – 68 Aksaray Bld.
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Amedspor – Menemenspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Kocaelispor – Ankara Demir
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Şile Yıldız – Edirnespor
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Ankaraspor – 24 Erzincanspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Çorum FK – Arnavutköy Bld.
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Tarsus İY – İnegölspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

15:30
Petrolul – Uni. Craiova
Romanya Liga 1
Bilyoner

16:00
Albacete – Ibiza
İspanya La Liga 2
Bilyoner

16:00
Cittadella – Sudtirol
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Cosenza – Ascoli
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Modena – Benevento
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Parma – Spal
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Ternana – Como
İtalya Serie B
Bilyoner

18:00
Arjantin – Fransa
2022 Dunya Kupasi Final
TRT 1

20:45
Palermo – Cagliari
İtalya Serie B
Bilyoner

21:00
Burgos – Huesca
İspanya La Liga 2
Bilyoner

21:00
Levante – Eibar
İspanya La Liga 2
S Sport Plus

21:30
UTA Arad – Rapid Bükreş
Romanya Liga 1
Bilyoner

22:45
Genoa – Frosinone
İtalya Serie B
Bilyoner

23:00
Malaga – Alaves
İspanya La Liga 2
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.