adplus-dvertising

17 yaşındaki genç kızdan 24 saattir haber alınamıyor

Antalya’nın Manavgat ilçesinde babası ve abisiyle beraber yaşayan 17 yaşındaki Melek Su Kıvrat’tan dün akşam saat 22.00’dan beri haber alınamıyor. Baba Murat Kıvrat, “Kızımı gören ya da yerini bilenlerden insaniyet namına 112’ye ya da en yakın güvenlik kuvvetlerine haber vermesini istiyorum” şeklinde konuştu.
Takip et
17 yaşındaki genç kızdan 24 saattir haber alınamıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Manavgat Çolaklı Mahallesi’nde ikamet etmekte olan 17 yaşındaki Melek Su Kıvrat’tan dün akşam saat 22.00’dan beri haber alamayan babası Murat Kıvrat, Çolaklı Jandarma Karakoluna giderek kayıp müracaatında bulundu.

17 yaşındaki genç kızdan 24 saattir haber alınamıyor

17 yaşındaki genç kızdan 24 saattir haber alınamıyor

2003 senesinde evlendiğini, bu evliliğinden 3 çocuğu olduğunu söyleyen Murat Kıvrat, “7 sene önce eşimden ayrıldım. Ben oğlumla birlikte Çolaklı’ya gelip burada yaşamaya başladım. Bugün 16 ve 10 yaşında olan 2 kızım ise Antalya’da annelerinin yanında kaldı. 2,5 ay önce büyük kızım Melek Su, Çolaklı’ya gelerek yanımızda kalmaya başladı. 1,5 ay önce de evimizin yakınında bulunan bir lokantada çalışmaya başladı. Her gün işine düzenli bir biçimde gidip geliyordu. Pazartesi geç saatlere kadar eve gelmeyince çalıştığı yere gittim. Saat 22.00’da eve diyerek ayrıldığını öğrendim. Yapmış olduğum incelemelerde, evimizin önüne kadar bir erkekle birlikte geldiğini, burada bir müddet konuştuktan sonra yürüyerek uzaklaştıklarını öğrendim. Hemen jandarmaya giderek kayıp müracaatında bulundum. Ben kızımı gören ya da yerini bilenlerden insaniyet namına 112’ye ya da en yakın güvenlik kuvvetlerine haber vermesini istiyorum” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.