17 yaşındaki Ceren’i pompalı tüfekle öldüren katil maskeli çıktı!

Manisa’da akaryakıt istasyonunda pompalı tüfekle vurularak öldürülen 17 yaşındaki Ceren’in katil zanlısının motosikletli ve maskeli olduğu tespit edildi. Polis ekipleri her yerde maskeli saldırganı ararken, çevredeki güvenlik kameraları titizlikle inceleniyor.

Manisa’nın Salihli ilçesinde dün gece akaryakıt istasyonunda pompalı tüfekle vurularak öldürülen 17 yaşındaki genç kızın katil şüphesinin motosikletli ve maskeli olduğu gün yüzüne çıktı. Polis ekipleri her yerde maskeli saldırganı ararken, genç kızın amcasının oğlu sosyal medyada yaptığı paylaşımla yürekleri dağladı.

Manisa’nın Salihli ilçesinde 17 yaşındaki Ceren Kultaş’ı 2 arkadaşıyla beraber geldikleri akaryakıt istasyonunda pompalı tüfekle vurarak öldüren kimliği belirsiz motosikletli saldırganın maskeli olduğu gün yüzüne çıktı.

17 yaşındaki Ceren’i pompalı tüfekle öldüren katil maskeli çıktı!

Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Ceren Kultaş’la beraber akaryakıt istasyonuna gelen iki arkadaşı Murat Y.’yi ve Çağrı T.’yi yakalayarak gözaltına aldı.

Otomobilde geniş çaplı inceleme yapan polis, 2 arkadaşın el svaplarını aldı. Murat Y. ve Çağrı T.’nin, “Maskeli bir kişi motosikletle gelip, Ceren’e pompalı tüfekle ateş etti. Biz de korkup araçla kaçtık” dedikleri öğrenildi.

Polis ekipleri her yerde maskeli saldırganı ararken, çevredeki güvenlik kameraları titizlikle inceleniyor.

17 yaşındaki Ceren’i pompalı tüfekle öldüren katil maskeli çıktı!

AMCASININ OĞLUNDAN YÜREK YAKAN PAYLAŞIM

Ceren’in amcasının oğlu Burak Kultaş ise sosyal medyada genç kızın öldürülmesinin sonrasında yaptığı paylaşımda, “Zorluklarla büyütülen bir evladın yaşamı bir caninin ellerinde sona erdi” şeklinde konuştu.

17 yaşındaki Ceren’i pompalı tüfekle öldüren katil maskeli çıktı!

ÇOCUKKEN BABASINI KAYBETTİ

Kultaş paylaşımında, “Rahmetli amcam Cengiz Kultaş’ın kızı Ceren Kultaş daha 16 yaşındaydı. Bu gece Taytan’da meydana gelen cinayette yaşamını yitirdi. Yarın sokakta yanınızdan geçebilecek bir kişi serinkanlılıkla 16 yaşında bir çocuğun canına kıydı. Erken doğmuştu, minyon tipli bir kız çocuğuydu, daha çocukken babasını kaybetti. Zorluklarla büyütülen bir evladın yaşamı bir caninin ellerinde sona erdi. Caninin hastalıklı beynindeki nedeni, düşüncesi ne olursa olsun hiçbir çocuk, hiçbir kadın, hiçbir insan böyle ölmeyi hak etmiyor. Mekanın cennet olsun kardeşim, sen babanla buluştun, biz de elbet bir gün buluşacağız” ifadelerine yer verdi.

Öte yandan İzmir Adli Tıp Kurumunda otopsisi devam eden Ceren Kultaş’ın cenazesinin işlemlerin sonrasında Manisa’nın Köprübaşı ilçesinde defnedileceği öğrenildi.

Haber Etiketleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı