adplus-dvertising

17 Nisan Survivor 3. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayı kim?

Survivor 2022 All Star yarışmasında haftanın üçüncü dokunulmazlık mücadelesi yaşanıyor. Oyunun sonunda kazanan aynı zamanda ödülün de sahibi oluyor. İlk iki aday gönüllüler takımından çıkmıştı. 17 Nisan akşamı düzenlenen dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?
Takip et
17 Nisan Survivor 3. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayı kim?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor All Star 2022’de heyacan tüm hızıyla devam ediyor. Büyük bir ilgiyle takip edilen yarışmasının 17 Nisan Pazar günü yayınlanan yeni bölümde oynanan dokunulmazlık oyununun galibi merak ediliyor. Survivor’ın sıkı takipçileri arama motorlarında, ‘Survivor 17 Nisan kim kazandı, Survivor All Star dokunulmazlık galibi, Survivor 17 Nisan dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

17 NİSAN SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI? ÖDÜL NE?

Kıran kırana rekabetin ön planda olduğu Survivor’da ünlüler ve gönüllüler takımı, haftanın kritik üçüncü dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Oyun sonunda kazanan büyük bir ödülün de sahibi oluyor.

Survivor All Star’da 17 Nisan Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununun galibi Ünlüler takımı oldu.

Klasik araçlarla lüks bir villaya gittiler ve her bir yarışmacı karaoke yaptı. Ardından yarışmacılar muhteşem bir sofrada bir araya geldi. Birbirinden renkli kostümleri giyen yarışmacılar, Michael Jackson konseptli partide stres attı.

17 Nisan Survivor 3. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayı kim? 17 Nisan Survivor 3. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayı kim? 17 Nisan Survivor 3. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayı kim? 17 Nisan Survivor 3. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayı kim? 17 Nisan Survivor 3. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayı kim?

Oyunu ünlüler kazandıktan sonra Barış, gözyaşları içinde kalan gönüllüleri teselli etmeye başladı. Bunu gören Nisa’nın tepkisi ise hiç beklenmedik şekilde oldu. ‘Çıldıracağım ya!’ şeklinde sözler sarf eden Nisa, ”Kızlar ağlarken yanına Barış gitti, benim de gülesim geldi. Barış kadınları döven insan, ağlatan insan şimdi ne yapıyor ya! Çünkü onu en iyi tanıyan benim burada. Kadınları ağlatan insan, kadınları teselli etmeye çalışırken gördüm şok oldum. Tek derdi şov.” ifadelerini kullandı.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI

Survivor All Star 2022’de haftanın ilk iki dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında Evrim Keklik ve Ayşe Yüksel eleme potasında bulunuyor.

Haftanın üçüncü eleme adayı yapılacak ada konseyinin ardından netlik kazandı. Survivor’da haftanın üçüncü adayı NİSA oldu.

17 Nisan Survivor 3. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayı kim?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.