adplus-dvertising

17 Nisan 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 17 Nisan Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 17 Nisan Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 17.04.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
17 Nisan 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 17 Nisan Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

17 Nisan 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 17 Nisan Maç Programı

17 NİSAN 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

17 Nisan 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 17 Nisan Maç Programı

12:00
Beşiktaş – Ankara BB
Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
Beşiktaş Youtube

12:00
TSK Rehabilitasyon – Yeditepe Engelliler
Ampute Futbol Süper Ligi
TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız

12:00
Fenerbahçe – Hatayspor
Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
FB TV

13:00
Kashiwa Reysol – Kyoto
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Isparta Davraz – Pazarspor
TFF 2. Lig
Ispartaspor Youtube

13:30
Konyaspor – Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

14:00
Nice – Lorient
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV

14:00
Inter Turku – Haka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

14:00
Vasteraas – Utsiktens
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:00
Arsenal Tula – Rostov
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
FC Vitebsk – Slavia Mozyr
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

14:30
Darmstadt 98 – Schalke 04
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 2, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

14:30
Hansa Rostock – Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

14:30
Heidenheim – Erzgebirge Aue
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

14:30
Ingolstadt – Paderborn
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

14:30
Werder Bremen – Nürnberg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

15:00
Akhisarspor – Kırklarelispor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:00
Kırşehir Bld. – Eskişehirspor
TFF 2. Lig
Neşet Ertaş Taraftar Ailesi Facebook

15:00
Sakaryaspor – Turgutluspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:00
Afjet Afyonspor – Sivas Bld.
TFF 2. Lig
Kanal 3 Afyon

15:00
Kütahyaspor – Elazığspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

15:00
Edirnespor – Karşıyaka
TFF 3. Lig
Yayın Yok

15:00
Bolnisi – Torpedo Kutaisi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

15:00
Granada – Levante
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV

15:00
Vendsyssel – Esbjerg
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Fredericia – Helsingor
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Ankaraspor – Vanspor
TFF 2. Lig
TRT Kürdi

15:00
Ponferradina – Lugo
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV

15:00
Somaspor – Etimesgut Bld.
TFF 2. Lig
Siyah İnciler Facebook

15:00
Kütahyaspor – Elazığspor
TFF 3. Lig
Kütahyaspor Facebook

15:00
52 Orduspor – Bitexen Düzcespor
TFF 3. Lig
Altaş TV Ordu

15:00
Elazığ Karakoçan – Darıca G.Birliği
TFF 3. Lig
RTV 23 Elazığ

15:00
Yomraspor – Çarşambaspor
TFF 3. Lig
Kadırga TV

15:00
İskenderunspor – Şile Yıldız
TFF 3. Lig
İskenderunspor Youtube

15:00
Nazilli Bld. – Ankara Demir
TFF 2. Lig
Nazilli Belediyespor Facebook

15:00
Erbaaspor – Osmaniyespor
TFF 3. Lig
Erbaa Spor Facebook

15:00
Artvin Hopa – Karaman Bld.
TFF 3. Lig
Hopaspor TV Youtube

15:00
Tarsus İY – Amedspor
TFF 2. Lig
Tarsus İdman Yurdu SK Youtube

15:30
Atromitos – OFI Crete
Yunanistan Süper Ligi

Bilyoner TV

15:30
Austria Vienna – Salzburg
Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

15:30
Sturm Graz – Rapid Wien
Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

16:00
Ankaragücü – Adanaspor
Spor Toto 1. Lig

TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Kasımpaşa – Adana Demirspor
Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

16:00
Metz – Clermont
Fransa Ligue 1

Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00
Montpellier – Reims
Fransa Ligue 1

Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00
Nantes – Angers
Fransa Ligue 1

Bein Sports 3, Bilyoner TV

16:00
Troyes – Strasbourg
Fransa Ligue 1

Bein Sports 4, Bilyoner TV

16:00
Oulu – Ilves
Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

16:00
Kalmar – Degerfors
İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00
Malmö – AIK Stockholm
İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00
Eskilstuna United – Landskrona
İsveç Superettan

Bilyoner TV

16:00
Gomel – Dnepr Mogilev
Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

16:15
Newcastle – Leicester City
İngiltere Premier Lig

S Sport, S Sport Plus

16:15
West Ham – Burnley
İngiltere Premier Lig

Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

16:30
Arminia Bielefeld – Bayern Münih
Almanya Bundesliga

Bilyoner TV

16:30
Krylya Sovetov – Krasnodar
Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

16:30
Sochi – Lokomotiv Moskova
Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00
Hobro – Jammerbugt
Danimarka 1. Ligi

Bilyoner TV

17:00
Santos – Coritiba
Brezilya Serie A

Bilyoner TV

17:00
Burgos – Ibiza
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV

17:15
Atletico Madrid – Espanyol
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV

17:15
Lamia – Ionikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

17:30
Zalgiris Vilnius – Suduva
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

18:00
Dila Gori – Telavi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

18:00
Dinamo Tiflis – Samgurali
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

18:00
SKF Sered – Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Wolfsberger – A.Klagenfurt
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
SKF Sered – Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

18:00
Ceske Budejovice – Bohemians
Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

18:00
Hradec Kralove – Sigma Olomouc
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

18:00
Jablonec – Slavia Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

18:00
Slovan Liberec – Karvina
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

18:00
Pardubice – Teplice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

18:00
Viktoria Plzen – Banik Ostrava
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

18:00
Sparta Prag – Slovacko
Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

18:00
Fastav Zlin – Mlada Boleslav
Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

18:05
Lyon – Bordeaux
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV

18:30
Hoffenheim – Greuther Fürth
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Bilyoner TV

18:30
Union Berlin – E.Frankfurt
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

18:30
Wolverhampton – Manchester City
İngiltere Premier Lig Ertelendi
Yayın yok

18:30
Chelsea – Crystal Palace
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

18:30
Elfsborg – Varnamo
İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

18:30
Hacken – Göteborg
İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

18:30
Sirius – Helsingborg
İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

19:00
Viborg – Odense
Danimarka Süper Ligi

Bilyoner TV

19:00
Sport Boys – Ayacucho
Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

19:00
Nizhny Novgorod – Khimki
Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

19:15
Huesca – Real Zaragoza
İspanya La Liga 2

Bilyoner TV

19:15
Tenerife – Fuenlabrada
İspanya La Liga 2

Bilyoner TV

19:30
Athletic Bilbao – Celta Vigo
İspanya La Liga

Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV

19:30
Aris – PAOK
Yunanistan Süper Ligi

Bilyoner TV

19:30
Curico Unido – Antofagasta
Şili Primera Ligi

Bilyoner TV

20:00
Dinamo Batum – Gagra
Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

20:00
Saburtalo Tiflis – Lokomotif Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

20:00
New York City – Real Salt Lake
MLS

Bilyoner TV

20:00
Universidad Nacional – Monterrey
Meksika Premier Ligi – Clausura

Bilyoner TV

20:30
Samsunspor – Eyüpspor
Spor Toto 1. Lig

TRT Spor, Bein Sports Max 1

20:30
B.Leverkusen – Leipzig
Almanya Bundesliga

Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

20:30
Giresunspor – Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

20:30
Brest – Energetik BGU
Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

21:00
Lierse – Virton
Belçika 1. B Ligi

Bilyoner TV

21:00
Waasland Beveren – Mouscron
Belçika 1. B Ligi

Bilyoner TV

21:30
Panathinaikos – Olympiakos
Yunanistan Süper Ligi

Bilyoner TV

21:45
PSG – Marsilya
Fransa Ligue 1

Bein Sports 2, Bilyoner TV

22:00
Sevilla – Real Madrid
İspanya La Liga

Smart Spor HD, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV

22:00
Flamengo – Sao Paulo
Brezilya Serie A

İçtimai TV, Bilyoner TV

22:30
Sporting Lisbon – Benfica
Portekiz Liga NOS

S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

22:30
Huachipato – Universidad Catolica
Şili Primera Ligi

Bilyoner TV

22:45
Guairena – Ameliano
Paraguay 1. Ligi – Apertura

Bilyoner TV

23:00
Los Angeles FC – Kansas City
MLS

Bilyoner TV

23:00
U. Deportes – Alianze Lima
Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.