17 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve erzak ödülünü kim kazandı?

TV8 ekranlarının merakla takip edilen yarışma programı Survivor 2020'de dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanıyor. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Ada konseyinde Ünlüler takımından Mert ve Aycan'ın ismi yazıldı. Peki bu akşam dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İkinci dokunulmazlık hangi takımın oldu? 2. eleme adayı kim oldu, ada konseyinde kim yazıldı? 17 Mayıs Survivor eleme adayı ve erzakta nelerin olduğu, 79. bölümde yaşananlar ve merak edilen detaylar haberimizde...

Adaların birleşmesine kısa süre kala fırtına devam ediyor. Gönüllüler takımında tartışmalar her geçen gün artıyor. Bu akşam hangi takımın dokunulmazlığı kazandığı araştırılmaya başlandı. İşte 17 Mayıs Survivor eleme adayı kim oldu? Merak edilen detaylar haberimizde…

17 MAYIS SURVIVOR ERZAK ÖDÜLÜNDE NELER VAR?

Kahvaltılıkların olduğu erzak bütün yarışmacıları heyecanlandırdı. Peynir, yumurta, zeytin,reçel, bal, çay ve ekmek ödülünü almak bütün yarışmacılar için çok önemli.

17 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve erzak ödülünü kim kazandı?

SURVİVOR 17 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı 3-10 ÜNLÜLER kazandı.

Ayrıntılar geliyor.

17 MAYIS ADA KONSEYİNDE KİMLER ELEME ADAYI OLARAK YAZILDI?

Yarışmayı kaybeden gönüllüler ada konseyinde 4 Yasin, 1 Berkan yazıldı.

Oylama sonucu eleme adayı YASİN oldu.

Daha önce de Aycan ve Mert yazılmıştı.

17 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve erzak ödülünü kim kazandı?17 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve erzak ödülünü kim kazandı?17 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve erzak ödülünü kim kazandı?  17 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve erzak ödülünü kim kazandı?17 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve erzak ödülünü kim kazandı?17 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve erzak ödülünü kim kazandı?

1. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor ünlüler takımı ve gönüllüler takımı haftanın 1. dokunulmazlık oyununu kazanmak için kıyasıya bir mücadeleye girdi. Bir süredir klinikte tedavi gören Nisa’nın da katıldığı yarış nefes kesti. Dokunulmazlığı ise 10’a 4 Gönüllüler takımı kazandı.

SURVİVORDA ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı ada konseyine gitmek üzere eleme adayını belirledi. Yapılan oylamanın ardından Mert ve Aycan eleme adayı seçildi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı