17 Mart koronavirüs tablosu açıklandı! Vaka sayıları belli oldu

Vaka sayıları belli oldu mu? 17 Mart 2021 Tarihinde de vatandaşlar günlük koronavirüs tablosu için araştırmalara başladı. Karadeniz bölgesinde artan vaka sayıları tüm Türkiye'yi endişelendirirken gözler Sağlık Bakanlığı'ndan gelecek haberlere çevrildi.
Takip et
17 Mart koronavirüs tablosu açıklandı! Vaka sayıları belli oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

17 MART KORONAVİRÜS TABLOSUNDA SON DURUM

17 Mart koronavirüs tablosu açıklandı! Vaka sayıları belli oldu

16 MART CORONA VİRÜSÜ TABLOSU VAKA SAYISI

16 Mart Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu tarafından dün yayınlandı. İşte resmi veriler;

17 Mart koronavirüs tablosu açıklandı! Vaka sayıları belli oldu

TÜRKİYE’DE KORONAVİRÜS SON DURUM

Türkiye’de son 24 saatte 158 bin 386 Kovid-19 testi yapıldı, 16 bin 749 kişinin testi pozitif çıktı, 71 kişi hayatını kaybetti.

Ağır hasta 1474 oldu, 17 bin 893 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 734 bin 862ye yükseldi.

İsrail’de yapılan bir araştırmada, hamileyken yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı yaptıran kadınların bebeklerinde virüse karşı antikor bulunduğu tespit edildi

İngiltere Başbakanı Johnson, Kovid-19 aşısının kapsamlı testlerden sonra kanıtlandığını ve güvenli olduğunu, 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde ABD ve Hindistan gibi çeşitli ülkeler tarafından kullanıldığını bildirdi.

Çin Sivil Havacılık İdaresi (CAAC),Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Çin sivil havacılık sektörünün 2021 yılında hava yolu seyahatlerinin sayısının salgın öncesi dönemin yüzde 90’ına kadar çıkmasını beklediğini kaydetti.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle zor bir dönemden geçen Brezilya’da, salgın başladığından beri dördüncü sağlık bakanı göreve gelecek.

İsveç, Oxford Üniversitesi ile ilaç firması AstraZeneca’nın geliştirdiği Kovid-19 aşısının kullanımını askıya aldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.