adplus-dvertising

17 Eylül 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 17 Eylül Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 17 Eylül Cumartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 17.09.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
17 Eylül 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 17 Eylül Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

17 EYLÜL 2022 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

17 Eylül 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 17 Eylül Maç Programı

01:00
Vasco Da Gama – Nautico
Brezilya Serie B
Bilyoner

03:00
Memphis 901 – Charleston
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
Puebla – Tigres
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

03:30
Novorizontino – Gremio
Brezilya Serie B
Bilyoner

03:30
Tombense – Londrina
Brezilya Serie B
Bilyoner

05:00
Mazatlan – Toluca
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

07:30
Jeonnam Dragons – Daejeon Citizen
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

10:00
Gimpo – Busan
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

10:00
Gyeongnam – Bucheon
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

12:00
Iwata – Cerezo Osaka
Japonya J.League
Bilyoner

12:30
Ansan Greeners – Seoul E Land
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

12:30
Asan – Anyang
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

13:00
Okayama – V Varen Nagasaki
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Avispa Fukuoka – Shimizu S Pulse
Japonya J.League
Bilyoner

13:00
Kashiwa Reysol – Kawasaki Frontale
Japonya J.League
Bilyoner

13:00
Nagoya – Hiroshima
Japonya J.League
Bilyoner

13:00
Shonan Bellmar – Urawa
Japonya J.League
Bilyoner

13:30
Keçiörengücü – BB Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

13:30
Stal Mielec – Widzew Lodz
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

14:00
Arminia Bielefeld – Holstein Kiel
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 3

14:00
Darmstadt 98 – Nürnberg
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

14:00
Hansa Rostock – Magdeburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4

14:00
Dalkurd – Utsiktens
İsveç Superettan
Bilyoner

14:30
Swansea – Hull City
İngiltere Championship
Bein Sports Max 1

14:30
Wolverhampton – Manchester City
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

14:30
Slutsk – Belshina
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

15:00
Mallorca – Almeria
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

15:00
Villarreal B – Lugo
İspanya La Liga 2
Bilyoner

15:00
Ascoli – Parma
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Cagliari – Bari
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Como – Spal
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Frosinone – Palermo
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Reggina – Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Sudtirol – Cosenza
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Venezia – Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Hillerod – Nykobing
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Zwickau – Borussia Dortmund 2
Almanya Bundesliga 3
Bilyoner

15:30
Rapid Wien 2 – Grazer
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Denizlispor – Gençlerbirliği
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

16:00
Bologna – Empoli
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

16:00
Akhisarspor – Erbaaspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

16:00
Lechia Gdansk – Jagiellonia
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

16:00
Tabor Sezana – Koper
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Bordeaux – JDA Dijon
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect

16:00
Guingamp – St. Etienne
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect

16:00
Hacken – Hammarby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Norrköping – Kalmar
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Jönköpings – Brommapojkarna
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Orgryte – Östersunds
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Örebro – Vasteraas
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Plaza Colonia – Maldonado
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

16:30
Augsburg – Bayern Münih
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports Max 1

16:30
B.Dortmund – Schalke 04
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

16:30
B.Leverkusen – Werder Bremen
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4

16:30
Stuttgart – E.Frankfurt
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connecti ,Tivibu Spor 5

16:45
UTA Arad – Hermannstadt
Romanya Liga 1
Bilyoner

16:50
Isloch Minsk – Arsenal Dzyarzhynsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

17:00
Brighton – Crystal Palace
İngiltere Premier Lig Ertelendi
Yayın Yok

17:00
Newcastle – Bournemouth
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

17:00
Ümraniyespor – Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

17:00
Hibernian – Aberdeen
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Livingston – Kilmarnock
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Glasgow Rangers – Dundee United
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
St.Johnstone – Ross Country
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Mechelen – Leuven
Belçika Pro League
Bilyoner

17:00
Chapecoense – CSA
Brezilya Serie B
Bilyoner

17:00
Brno – Teplice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Ceske Budejovice – Sigma Olomouc
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Slovan Liberec – Mlada Boleslav
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Club Brugge U23 – Waasland Beveren
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

17:00
Asane – Kongsvinger
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Raufoss – Start
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Skeid – Fredrikstad
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Sogndal – Ranheim
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Stjordals Blink – Mjondalen
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Zilina – Mikulas
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

17:00
Watford – Sunderland
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect

17:15
Barcelona – Elche
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

17:15
Real Oviedo – Ibiza
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:15
Genoa – Modena
İtalya Serie B
Bilyoner

17:30
Gil Vicente – Rio Ave
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

17:30
Santa Clara – Paços Ferreira
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

17:30
Den Bosch – Oss
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

17:30
Sparta Rotterdam – Groningen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

17:55
ND Gorica – Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

17:55
ND Gorica – Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

18:00
Montpellier – Strasbourg
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

18:00
Qabala – Sumqayıt
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

18:00
Altach – A.Klagenfurt
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
LASK – WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
Wolfsberger – TSV Hartberg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
Sandnes – Brann
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

18:00
Aarhus – Aalborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

18:00
Halmstads – Östers
İsveç Superettan
Bilyoner

18:30
Rakow Czestochowa – Radomiak Radom
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

18:30
Varnamo – Varbergs
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

19:00
Adanaspor – Ç.Rizespor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00
Eyüpspor – Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 2

19:00
Spezia – Sampdoria
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

19:00
Odds BK – Ham Kam
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
FC Dinamo Brest – Slavia Mozyr
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

19:00
Podbrezova – AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Zlate Moravce – Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Sepsi – Botosani
Romanya Liga 1
Bilyoner

19:15
Cercle Brugge – Oostende
Belçika Pro League
Bilyoner

19:15
Zulte Waregem – St.Truiden
Belçika Pro League
Bilyoner

19:30
Monchengladbach – Leipzig
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

19:30
Valencia – Celta Vigo
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

19:30
Tottenham – Leicester City
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

19:30
Andorra – Eibar
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:30
Granada – Mirandes
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:45
Vitesse – Volendam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

20:00
Antalyaspor – Adana Demirspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

20:00
İstanbulspor – Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
New York City – NY Red Bulls
MLS
Bilyoner

20:00
Estoril – Porto
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus

20:00
Sparta Prag – Banik Ostrava
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

20:00
Atromitos – Lamia
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

20:00
Panetolikos – AEK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

20:00
Amiens – Niort
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Bastia – Metz
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Grenoble – Caen
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Le Havre – Annecy
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Paris FC – Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Pau – Valenciennes
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Quevilly Rouen – Laval
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Sochaux – Nimes
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:05
Hajduk Split – Istra 1961
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

20:05
Hajduk Split – Istra 1961
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

21:00
RWDM – Genk U23
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

21:00
Cracovia Krakow – Pogon Szczecin
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

21:00
RKC Waalwijk – Cambuur
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:15
Mura – O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

21:15
Cesar Vallejo – Huancayo
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

21:30
Hamburg – F.Düsseldorf
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

21:30
Panathinaikos – Giannina
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

21:30
Rapid Bükreş – Mioveni
Romanya Liga 1
Bilyoner

21:45
Torino – Sassuolo
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

21:45
Charleroi – Westerlo
Belçika Pro League
Bilyoner

21:45
Middlesbrough – Rotherham
İngiltere Championship
Bein Sports 3

22:00
Athletic Bilbao – Rayo Vallecano
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, CBC Sport

22:00
Lille – Toulouse
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1

22:00
Real Zaragoza – Sporting Gijon
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:00
Fortuna Sittard – Excelsior
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

22:00
River Plate – Nacional
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

22:30
Atlanta United – Philadelphia Union
MLS
Bilyoner

22:30
Boavista – Sporting
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus

22:30
Brusque – Vila Nova
Brezilya Serie B
Bilyoner

22:30
Avai – Atletico Mineiro
Brezilya Serie A
Bilyoner

23:30
Cienciano – Melgar
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.