16 Yaşında Damat Olacakken Kına Gecesinde Öldü!

Davetliler arasında çıkan kavga ölümle bitti. Karmaşada ateşlenen bir silah damat adayını hayattan kopardı.

Ankara’da trajik bir ölüm gerçekleşti. 16 yaşındaki çocuk evleneceği günün arifesinde hayata gözlerini yumdu. Furkan adındaki damat adayı kendi eğlencesindeki olaylar sonucu sonucu öldü. Organize edilen kına eğlencesinde konuklar arasında tartışma yaşandı.


Sürtüşme kısa sürede yumruklu kavgaya dönüştü. Düğün salonunun içinde gerçekleşen kavgaya müdahale etmek isteyen Muhammed isimli bir davetli belindeki silaha sarıldı. Havaya ateş eden davetlinin silahından çıkan mermi, duvardan sekerek damat adayının göğsüne isabet etti. Bu şok olay üzerine kavga duruldu ve düğün salonuna hemen sağlık ekipleri çağrıldı. Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılan çocuk tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

HASTANEDE DE OLAY ÇIKTI

Muhammed isimli davetli ise bu şok üzerine hemen olay yerinden kaçtı. Polis katilin yakalanması için geniş çaplı operasyon başlattı. Küçük damat adayının ölüm haberi sonrası hastane bahçesi de karıştı. Gelen kara haber sonrası bahçede bekleyen Koca’nın akrabaları olay çıkarınca polis 3 kişiyi gözaltına aldı. Yaşananların ardından düğün salonuna giden olay yeri inceleme ekipleri bir boş kovan ve tavanda mermi izi buldu. Cinayet şüphelisi Muhammed isimli adam şimdi her yerde aranıyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı