adplus-dvertising

16 Ocak Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor All Star 2022, 16 Ocak akşamında 2. bölümüyle TV8 ekranlarında yerini aldı. All Star yarışmacıları dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyununda parkur oyunu oynandı ve takımlardan 2’şer kişi parkura çıktı.
Takip et
16 Ocak Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

En güçlü ve popüler yarışmacıların yer aldığı Survivor 2022’de geçtiğimiz akşam dokunulmazlık ve ödül oyunu oynanmıştı. Koşulların oldukça zorlaştığı programda eleme adayı olarak seçilen kişi 4 günlük sürgün kampına gidiyor ve bu süreçte oyunlara dahi katılamıyor. Survivor’da 16 Ocak akşamında da dokunulmazlık oyunu oynandı.

16 Ocak Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor All Star 2022’nin 2. dokunulmazlık oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. Dokunulmazlık oyununda erkek yarışmacılar erkeklerle, kadın yarışmacılar da kadınlarla yarıştı. Parkura iki takımdan da iki kadın yarışmacı çıktı. Etabın sonunda ise atışları hızla tamamlayan yarışmacı takımına bir puan getirdi. Gönüllüler takımındaki Yasin Obuz ve Yağmur Banda, günün en iyi performansını sergileyen yarışmacılardan oldu. Yasin ve Yağmur 3’te 3 yaptı.

Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı ise konseyde eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.