adplus-dvertising

16 Ocak 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 16 Ocak Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 16 Ocak 2022 hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 16.01.2022 spor toto süper lig 21. hafta maçları neler, maç saat kaçta? Maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde görebilirsiniz. İşte maç programı
Takip et
16 Ocak 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 16 Ocak Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

16 Ocak 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 16 Ocak Maç Programı

SPOR TOTO SÜPER LİG 21. HAFTA

16 Ocak 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 16 Ocak Maç Programı

13.30 Altay-Aytemiz Alanyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16.00 GZT Giresunspor-Kasımpaşa (Çotanak)

19.00 Atakaş Hatayspor-Galatasaray (Yeni Hatay)

Ligin 21. haftasındaki Medipol Başakşehir-İttifak Holding Konyaspor maçı, Konyasporlu futbolcu Ahmet Çalık’ın vefatı nedeniyle ertelendi.

SÜPER LİG PUAN DURUMU

16 Ocak 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 16 Ocak Maç Programı

16 OCAK 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

16 Ocak 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 16 Ocak Maç Programı

16 Ocak 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 16 Ocak Maç Programı

10:45
WS Wanderers – Melbourne Victory
Avustralya A Ligi Ertelendi
Yayın Yok

11:00
İzmir BB – Esengücü Engelliler
Ampute Futbol Süper Ligi
TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız

12:00
Fenerbahçe – Amedspor
Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
FB TV

13:00
Karşıyaka – Erokspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

13:00
Sakaryaspor – Bayburt GÖİ
TFF 2. Lig

13:00
İnegölspor – Ankaraspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

13:00
Afjet Afyonspor – Bodrumspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

13:00
Ankara Demir – Şanlıurfaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

13:00
Eskişehirspor – Karacabey Bld.
TFF 2. Lig
Es TV Eskişehir

13:00
Akhisarspor – Kömürspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

13:00
Uşakspor – Amedspor
TFF 2. Lig
TRT Kurdi

13:00
Yeşilyurt Bld. – Düzce Bld.
TFF 3. Lig
Malatya ER TV

13:00
Isparta Davraz – Bucaspor
TFF 2. Lig
Youtube

13:00
52 Orduspor – Kuşadasıspor
TFF 3. Lig
Altaş TV

16 Ocak 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 16 Ocak Maç Programı

13:00
Elazığ Karakoçan – Hacettepe
TFF 3. Lig
RTV 23 Elazığ

13:00
Fethiyespor – Kırıkkalespor
TFF 3. Lig
FRT Tv Fethiye

13:00
Yomraspor – Darıca G.Birliği
TFF 3. Lig
Kadırga TV

13:30
Altay – Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

13:30
Tuzlaspor – Altınordu
Spor Toto 1. Lig
TRT AVAZ, Bein Sports Max 2

13:30
Keçiörengücü – Eyüpspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

14:00
Baleares – Valencia
İspanya Kral Kupası Copa Del Rey
Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

14:15
Utrecht – Ajax
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

14:30
Sassuolo – Verona
İtalya Serie A
S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV

15:00
Rennes – Bordeaux
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV

15:00
Hull City – Stoke
İngiltere Championship
Bein Sports 3, Bilyoner TV

15:30
Heidenheim – Ingolstadt
Almanya Bundesliga 2
Bein Connect, Bilyoner TV

16 Ocak 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 16 Ocak Maç Programı

15:30
Sandhausen – Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Connect, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

15:30
Schalke 04 – Holstein Kiel
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

15:30
Antwerp – Charleroi
Belçika Pro League
Tivibu Spor, Bilyoner TV

16:00
Giresunspor – Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Balıkesirspor – Samsunspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Gambiya – Mali
CAF Afrika Uluslar Kupasi
Bilyoner TV

16:00
Asteras Tripolis – Volos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

16:00
Elche – Villarreal
İspanya La Liga
Spor Smart, Bilyoner TV

16:30
Cambuur – Sparta Rotterdam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

16:30
Groningen – PSV
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

17:00
Liverpool – Brentford
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus

17:00
West Ham – Leeds United
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Lorient – Angers
Fransa Ligue 1
Bein Connect, Bilyoner TV

17:00
Monaco – Clermont
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV

17:00
Reims – Metz
Fransa Ligue 1
Bein Connect, Bilyoner TV

17:00
Strasbourg – Montpellier
Fransa Ligue 1
Bein Max 2, Bilyoner

17:00
Venezia – Empoli
İtalya Serie A
CNB Sport, S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV

17:30
Augsburg – E.Frankfurt
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

18:00
KAS Eupen – Cercle Brugge
Belçika Pro League
Bilyoner TV

18:15
AEK – Panetolikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

18:15
Monza – Perugia
İtalya Serie B
Bilyoner TV

18:15
Pordenone – Lecce
İtalya Serie B
Bilyoner TV

18:15
Spal – Benevento
İtalya Serie B
Bilyoner TV

18:30
Santa Clara – Tondela
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

18:45
Fortuna Sittard – AZ Alkmaar
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

19:00
Hatayspor – Galatasaray
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Bursaspor – BB Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Max 1

19:00
Troyes – Lyon
Fransa Ligue 1

19:00
Fildişi Sahili – Sierra Leone
CAF Afrika Uluslar Kupasi

19:00
Tunus – Moritanya
CAF Afrika Uluslar Kupasi

19:30
Arminia Bielefeld – Greuther Fürth
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3, Tivibu Spor 4, Bilyoner Tv

19:30
Tottenham – Arsenal
İngiltere Premier Lig Ertelendi
Yayın Yok

20:00
Roma – Cagliari
İtalya Serie A
S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV

20:30
Giannina – Atromitos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

20:30
Panathinaikos – Olympiakos
Yunanistan Süper Ligi
Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

20:30
Anderlecht – Standard Liege
Belçika Pro League
Bilyoner TV

20:30
Vicenza – Alessandria
İtalya Serie B
Bilyoner TV

21:00
Vizela – Sporting
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

21:00
Toluca – Santos Laguna
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner TV

21:30
Famalicao – Paços Ferreira
Portekiz Liga NOS

21:30
Real Madrid – Athletic Bilbao
İspanya Süper Kupa Final
Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

22:00
Cezayir – Ekvator Ginesi
CAF Afrika Uluslar Kupasi
Bilyoner TV

22:45
Marsilya – Lille
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV

22:45
Atalanta – Inter
İtalya Serie A
CBC Sports, S Sports Plus, S Sports, Bilyoner TV

23:00
Genk – Beerschot
Belçika Pro League
Bilyoner TV

23:30
Belenenses – Porto
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus, Bilyoner TV

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.