16 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve ödül oyununu hangi takım kazandı?

Bu akşam, TV8'de yeni bölüm ile ekrana gelecek olan Survivor 78. bölümde dokunulmazlığı kazanmak isteyen yarışmacıların mücadelesi yine nefes kesiyor. Nisa'nın daha önceki bölümlerde yarışmalarda olmayışı herkesi meraklandırmıştı. Peki bu akşam yayınlanan bölümde ödül ne? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı, hangi takım ödül almayı hak etti, ilk eleme adayı kim, konseyde eleme adayı olarak kimin ismi yazıldı? Tolga ve Mert kaptanın Karayip Adalarındaki vatandaşları tahliye ettiği uçağın gösterildiği, dokunulmazlık oyununun oynandığı ve birinci eleme adayının belli olduğu yeni bölüm ayrıntıları haberimizde...
Takip et
16 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve ödül oyununu hangi takım kazandı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlüler Gönüllüler dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Peki Survivor 78. bölüm 16 Mayıs Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? İşte detaylar…

SURVIVOR 16 MAYIS 78. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Yarışma esnasında Acun Ilıcalı, Karayip Adalarında korona nedeniyle mahsur kalan vatandaşları kurtaracak olan uçağı gösterdi ve uçuş izni olan tek uçak diyerek Tolga ve Mert kaptanı tebrik etti.

16 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve ödül oyununu hangi takım kazandı?  16 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve ödül oyununu hangi takım kazandı?

BU AKŞAM 16 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK KİM KAZANDI?

Yarışma şu anda devam ediyor. Daha önce oynamak istemeyen ve psikolojik sorunlar yaşadığı söylenen Nisa bu akşam yarışıyor.

Elif burnunu çarptı ve sorun yaşadı.

Yasin doktor raporum var diyerek oynamak istemeyince Mert ve Sercan itiraz etti ve aralarında gerginlik yaşandı.

Dokunulmazlık oyununu GÖNÜLLÜLER kazandı.

CANLI HABER BAĞLANTISI İLE ANLIK DEĞİŞİMLERİ GÖREBİLİRSİNİZ.

Ayrıntılar geliyor.

16 MAYIS İLK ELEME ADAYI KİM?

Mert ve Aycan 2 oy aldı ve ünlüler ada konseyinde 2 aday çıkarmış oldu.

16 MAYIS SURVIVOR ÖDÜL NE?

Köfte, pilav, piyaz, şekerpare, kola..

16 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve ödül oyununu hangi takım kazandı? 16 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve ödül oyununu hangi takım kazandı?16 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve ödül oyununu hangi takım kazandı? 16 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve ödül oyununu hangi takım kazandı? 16 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve ödül oyununu hangi takım kazandı?16 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve ödül oyununu hangi takım kazandı? 16 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve ödül oyununu hangi takım kazandı? 16 Mayıs Survivor dokunulmazlık ve ödül oyununu hangi takım kazandı?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.