16 Mayıs Süper Loto Sonuçları

16 Mayıs 2021, 20:21 tarihinde eklendi
Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştiriliyor. Süper Loto'da büyük ikramiye 12 milyon TL'yi aşmış durumda. Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşanıyor.
Takip et
16 Mayıs Süper Loto Sonuçları
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sisal Şans oyunlarından Süper Loto’da çekiliş heyecanı yaşanıyor. Millipiyangoonline’da yer alan çekilişin detayları merak ediliyor. Canlı olarak aktarılan Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye devretti mi sorusu ise gündemde. İşte, Süper Loto çekiliş sonuçları…

16 MAYIS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Süper Loto çekilişinin haftanın son günündeki çekilişi için geri sayım başladı. Çekilişler saat 21:30’da yapılıyor ve canlı olarak takip etmek isteyenler ise Milli Piyango TV Youtube kanalından çekilişi izleyebiliyor. Sonuçlar açıklandığında ise detaylar haberimizde olacak.

16 MAYIS SÜPER LOTO SONUÇLARI

Çekilişte kazandıran numaralar; 1-3-4-5-28-58 oldu

16 Mayıs Süper Loto Sonuçları

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.