16 Mart 2021 Survivor kim elendi? SMS oylaması sıralaması

Survivor’da 16 Mart 2021 akşamı eleme konseyi yaşanıyor. İlk dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazanmıştı. Gönüllüler takımı eleme adayı olarak Aleyna Çalışkan’ı göstermişti. İkinci dokunulmazlık oyununu ise yine Ünlüler takımı kazanmıştı. Gönüllüler takımında gerçekleşen oylama sonucunda Hanzade eleme potasındaki ikinci aday oldu. Birinci kim oldu? 16 Mart 2021 SMS sıralaması nasıl? Survivor 10. hafta SMS puan durumunda kim birinci kim elendi?
Takip et
16 Mart 2021 Survivor kim elendi? SMS oylaması sıralaması
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle araştırılıyor. TV8’de Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor’da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı, (10. hafta SMS oylaması) 16 Mart 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyuracak. Survivor 2021 son bölümde gönüllüler takımında eleme heyecanı yaşanıyor. Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada konseyinde açıklanacak SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda edecek. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 16 Mart 2021 Salı Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler…

Survivor’da kim elendi 16 Mart 2021?

Survivor’da eleme adayı olarak Hanzade ve Aleyna Çalışkan isimleri yazıldı. SMS birincisi bir eleme adayı daha söyleyecek ve 3 eleme adayından birisi bu akşam yarışmaya veda edecek.

SMS birincisi Ayşe, eleme adayı olarak Yunus Emre dedi.

Eleme adaylarından en az oyu alan  Yunus Emre adaya veda etti.

Güncellemeyi göremiyorsanız canlı haber veya haberi sitede aç bakınız.

Survivor 10. Hafta SMS oylama sonuçları

Survivor’da 16 Mart 2021 oylama sonucu gönüllüler takımından en çok oyu alan yarışmacı Ayşe oldu.

1. Ayşe
2.Poyraz
3.Dora
4.Aleyna Çalışkan
5.Hanzade
6.Reşat
7.Berkay
8.Yunus Emre
9.Aleyna
10.Steven

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.