16 Mart 2021 Survivor İletişim Ödülünü kim kazandı?

Survivor 2021’de 16 Mart 2021 akşamı iletişim ödülü oynanıyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımı ailelerinden gelecek e-postaları okumak için bütün kozlarını paylaşıyor. Survivor iletişim ödülünde avantaj oyununda Ünlüler takımından İsmail ve Merve, Gönüllüler takımında ise Aleyna Çalışkan ve Reşat yarıştı. Avantajı ünlüler kazandı. İletişim ödülü için yarış devam ediyor. Peki ama Survivor iletişim ödülünü kim kazandı, kim önde, neler meydana geldi?
Takip et
16 Mart 2021 Survivor İletişim Ödülünü kim kazandı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor’da Ünlüler ve Gönüllüler takımı 16 Mart 2021 akşamı iletişim ödülünde kozlarını paylaşıyor. Ünlüler takımı avantaj oyununu kazandı. Avantajda seçmeler yapıldıktan sonra Gönüllüler takımı yarışı önde götürüyor. Peki ama Survivor iletişim ödülünü kim kazandı, neler yaşandı?

Survivor iletişim ödülü neydi?

Survivor 2021’de 16 Mart 2021 akşamı iletişim ödülü oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı ailelerinden gelecek e-postaları okumak için tüm kozlarını paylaştı. Survivor iletişim ödülünde avantaj oyununda Ünlüler takımından İsmail ve Merve, Gönüllüler takımında ise Aleyna Çalışkan ve Reşat yarıştı. Avantajı ünlüler kazandı. İletişim ödülü için yarış devam ediyor. Peki ama Survivor iletişim ödülünü kim kazandı, kim önde, neler yaşandı?

Survivor iletişim ödülünü kim kazandı?

Survivor’da iletişim oyunu devam ediyor. Yarışmacılar ailelerinden gelen postaları okuyacak. Survivor iletişim oyunu 9-9 beraberlikle devam ediyor. İletişim ödülü bayrak yarışına kaldı. Gönüllüler takımından Ayşe ve Steven, Ünlüler takımından Merve ve İsmail bayrak yarışında kozlarını paylaşıyor. Bayrak mücadelesini Ünlüler takımı kazandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.