adplus-dvertising

16 Ekim 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 16 Ekim Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 16 Ekim Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? Hull City maçı saat kaçta, Beşiktaş - Trabzonspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? 16.10.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde..
Takip et
16 Ekim 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 16 Ekim Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

16 Ekim 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 16 Ekim Maç Programı

16 EKİM 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

00:00
Charleston – Loudoun United
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

00:30
Maldonado – Defensor Sporting
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

01:00
Criciuma – Ituano
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
Goias – Corinthians
Brezilya Serie A
Smart Spor HD, Spor Smart

01:30
General Caballero – Ameliano
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

02:00
Pittsburgh RH – Oakland Roots
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Deportivo Binacional – Cajamarca
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

02:00
Gualaceo – Delfin Sc
Ekvador Seri A 2. Etap
Bilyoner

02:00
LDU Quito – Guayaquil City
Ekvador Seri A 2. Etap
Bilyoner

02:00
Orense – Deportivo Cuenca
Ekvador Seri A 2. Etap
Bilyoner

02:06
Monterrey – Cruz Azul
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

02:30
Louisville City – Hartford Athletic
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:30
Tampa Bay Rowdies – New York RB 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:30
America Mineiro – Fortaleza
Brezilya Serie A
Bilyoner

02:30
Flamengo – Atletico Mineiro
Brezilya Serie A
Smart Spor 2, Spor Smart 2

03:30
FC Tulsa – Memphis 901
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:30
Rio Grande – Monterrey Bay
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:30
San Antonio – Orange County
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

04:00
New Mexico – Colorado Springs
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

04:06
Club America – Puebla
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

05:00
Sacramento Republic – San Diego Loyal
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Wellington Phoenix – CC Mariners
Avustralya A Ligi
Bilyoner

05:30
LA Galaxy 2 – Las Vegas Lights
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:30
Phoenix Rising – Atlanta United 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

07:00
Macarthur Bulls – Adelaide United
Avustralya A Ligi
Bilyoner

08:00
Chiba – Ryukyu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Kusatsu – Grulla Morioka
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Oita – Yamagata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Okayama – Blaublitz
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Tochigi – Mito
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Suwon City – Suwon
Güney Kore K-League
Bilyoner

08:00
Gangwon – Ulsan
Güney Kore K-League
Bilyoner

09:00
Western United – Sydney FC
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

10:00
Vegalta Sendai – Kumamoto
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

10:30
Daegu – Gimcheon Sangmu
Güney Kore K-League
Bilyoner

10:30
Jeju United – Jeonbuk
Güney Kore K-League
Bilyoner

11:30
First Vienna – Austria II
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

11:30
Sturm Graz – Amstetten
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

12:00
Yokohama FC – Kanazawa
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

12:00
Ankaragücü – Keçiörengücü
TFF Elit U16 Ligi
Ankaragücü Youtube

12:30
Tokushima – Omiya Ardija
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

12:30
Fenerbahçe – Adana İdmanyurdu
Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
FB TV

13:00
FC Seoul – Seongnam
Güney Kore K-League
Bilyoner

13:00
Incheon – Pohang
Güney Kore K-League
Bilyoner

13:15
Sparta Rotterdam – NEC Nijmegen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

13:30
Inter – Salernitana
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

13:30
Bandırmaspor – Y.Malatyaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 1

13:30
Erzurumspor – Bodrumspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

13:30
Legnica – Cracovia Krakow
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

13:30
Yıldırımspor – Osmaniyespor
TFF 3. Lig
Fuchs Sports TR

14:00
Toulouse – Angers
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

14:00
Bolnisi – Dinamo Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:00
Torpedo Kutaisi – Saburtalo Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:00
Motherwell – Rangers
İskoçya Premier Lig
S Sport Plus, TV100

14:00
Kapaz – Neftçi Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

14:00
Dalkurd – Östersunds
İsveç Superettan
Bilyoner

14:00
Chindia Targoviste – Mioveni
Romanya Liga 1
Bilyoner

14:00
Amedspor – Sivas Bld.
TFF 2. Lig
Fuchs Sports TR

14:30
Kaiserslautern – Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

14:30
Holstein Kiel – Heidenheim
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4

14:30
Paderborn – Sandhausen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

14:30
Standard Liege – Antwerp
Belçika Pro League
S Sport Plus, Tivibu Spor 2

15:00
Celta Vigo – Real Sociedad
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

15:00
Lahti – HIFK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

15:00
Mariehamn – VPS
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

15:00
Oulu – Ilves
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

15:00
Brondby IF – Kopenhag
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

15:00
Viborg – Odense
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

15:00
Bryne – Mjondalen
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Grorud – Sogndal
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Stabaek – Ranheim
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Start – Asane
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Levante – Leganes
İspanya La Liga 2
Bilyoner

15:00
Borussia Dortmund 2 – Duisburg
Almanya Bundesliga 3
Almanya FF Youtube

15:15
St.Gallen – Lugano
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

15:15
Vaduz – FC Aarau
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

15:30
Altach – TSV Hartberg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

15:30
Sturm Graz – Wolfsberger
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

15:30
PSV – Utrecht
Hollanda Eredivisie
Vole App

15:30
Twente – Groningen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

16:00
Aston Villa – Chelsea
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect

16:00
Leeds United – Arsenal
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

16:00
Manchester Utd – Newcastle
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 2

16:00
Southampton – West Ham
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect

16:00
Lazio – Udinese
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

16:00
Spezia – Cremonese
İtalya Serie A
S Sport Plus

16:00
Auxerre – Nice
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Nantes – Brest
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Rennes – Lyon
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Troyes – Ajaccio
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Göztepe – Tuzlaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Al Dhafra – Al Bataeh
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:00
Bani Yas – Al Nasr
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:00
Djurgarden – AIK Stockholm
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Eskilstuna United – Östers
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Orgryte – Jönköpings
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Dinamo Zagreb – Varazdin
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

16:00
AEK – Atromitos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

16:00
Widzew Lodz – KGHM Zaglebie
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

16:00
Banik Ostrava – Slovacko
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

16:00
Ankaragücü – Boluspor
TFF Elit U16 Ligi
Ankaragücü Youtube

16:30
Köln – Augsburg
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

16:30
Karabağ – Sumqayıt
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

16:30
Liverpool Monterrey – Cerro Largo
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

17:00
M.Başakşehir – İstanbulspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

17:00
Hull City – Birmingham
İngiltere Championship
TV 8 Buçuk

17:00
KAA Gent – Mechelen
Belçika Pro League
Bilyoner

17:00
Aberdeen – Hearts
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
HJK Helsinki – KuPS
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

17:00
Honka – Haka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

17:00
Inter Turku – SJK
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

17:00
Nordsjaelland – Aarhus
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

17:00
Genk U23 – Anderlecht U23
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

17:00
Jablonec – Viktoria Plzen
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Fastav Zlin – Slovan Liberec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:15
Real Madrid – Barcelona
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

17:15
Perugia – Sudtirol
İtalya Serie B
Bilyoner

17:30
Servette – Basel
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

17:30
FC Zurich – Young Boys
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

17:45
AZ Alkmaar – Feyenoord
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

18:00
Dinamo Batum – Dila Gori
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

18:00
Giannina – OFI Crete
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

18:00
Austria Vienna – Salzburg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
Aalesund – Ham Kam
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:00
Kristiansund – Haugesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:00
Sandefjord – Jerv
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:00
Valerenga – Bodo Glimt
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:00
Viking – Sarpsborg 08
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:05
Monaco – Clermont
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1

18:10
Rijeka – Lokomotiv Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

18:30
Liverpool – Manchester City
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

18:30
Union Berlin – B.Dortmund
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

18:30
Mjallby – Hammarby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

18:30
Mura – Radomlje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

18:30
Podbrezova – Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Napoli – Bologna
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

19:00
Sakaryaspor – Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 2

19:00
Ajman Club – Khorfakkan
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:00
Al Sharjah – Al Wasl
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:00
FC Midtjylland – AC Horsens
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

19:00
Drogheda – Shamrock Rovers
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

19:30
Espanyol – Valladolid
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

19:30
Anderlecht – Club Brugge
Belçika Pro League
S Sport Plus, Tivibu Spor 4

19:30
Lamia – Panathinaikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

19:30
Gornik Zabrze – Lech Poznan
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

19:30
Burgos – Mirandes
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:30
Malaga – Lugo
İspanya La Liga 2
Bilyoner

20:00
Beşiktaş – Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Municipal – AD Cantolao
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

20:00
Michalovce – Slovan Bratislava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

20:00
Fram – Vestmannaeyjar
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

20:00
Lilleström – Molde
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

20:00
Slavia Prag – Mlada Boleslav
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

20:30
Bayern Münih – Freiburg
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 5

20:30
Steaua Bükreş – UTA Arad
Romanya Liga 1
Bilyoner

20:30
Asteras Tripolis – Panetolikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

21:00
Grau – Carlos Mannucci
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

21:00
Beerschot – Dender
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

21:00
Ajax – Excelsior
Hollanda Eredivisie
Vole App

21:30
Newell’s Old Boys – Boca Juniors
Arjantin Primera Division
Smart Spor 2, Spor Smart 2

21:45
Verona – Milan
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

21:45
PSG – Marsilya
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

22:00
Real Betis – Almeria
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

22:00
Oostende – St.Gilloise
Belçika Pro League
Bilyoner

22:00
Austin FC – Real Salt Lake
MLS
Bilyoner

22:00
Gremio – Bahia
Brezilya Serie B
Bilyoner

22:00
Sport Recife – Vasco Da Gama
Brezilya Serie B
Bilyoner

22:00
Ceara – Cuiaba Esporte
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:00
Palmeiras – Sao Paulo
Brezilya Serie A
Smart Spor HD, Spor Smart

22:00
Cerro Porteno – Olimpia Asuncion
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

22:00
Cartagena – Ibiza
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:00
Tenerife – Granada
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:15
Valur – Stjarnan
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

22:30
Penarol – River Plate
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

23:00
ADT Tarma – San Martin
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

23:30
U. Deportes – Melgar
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.