15 yıllık küslük bitti! Ebru Yaşar ve İbrahim Tatlıses barıştı

Ebru Yaşar, yılbaşı gecesi tv100 ekranında yayınlanacak ‘Ebru Yaşar’la Yılbaşı Özel’ programı için kamera karşısına geçti. Yaşar, İbrahim Tatlıses hakkında, “Beş sene çalışıp, 15 sene küs kalan bir patron-sanatçı ilişkisi yaşadık” dedi.
Takip et
15 yıllık küslük bitti! Ebru Yaşar ve İbrahim Tatlıses barıştı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

“Ebru Yaşar’la Yılbaşı Özel” programı için kamera karşısına geçen şarkıcı, çekimlerden önce soruları yanıtladı. “İbo Show”a konuk olan Ebru Yaşar, şöyle konuştu:

“BİRBİRİMİZİ GÖRÜNCE AĞLADIK”

“Yıllar sonra küslüğümüze son verdik. Çok duygusal bir program oldu. Biz 5 sene çalışıp 15 sene küs kalan bir patron-sanatçı ilişkisi yaşadık. Ama o küskünlüğe son verdik.

Sevgili Polat Yağcı ve İbrahim Bey programa davet ettiler. Tabii ki seve seve katıldım. Anılara döndüm. Eski albüme döndük. Biz zaten birbirimizi görünce ağladık. Çok seviyorum kendisini, iyi ki barıştım. 2021’de küskünlükler bitsin” ifadelerini kullandı.”

15 yıllık küslük bitti! Ebru Yaşar ve İbrahim Tatlıses barıştı

“2020 YILINA ÇOK GÜZEL ESER BIRAKTIM”

Pandemi dönemi hariç 2020 yılının kendisi adına mutlu geçtiğini belirten Yaşar, şöyle konuştu; “Müzik adına 2020’ye çok güzel bir eser bıraktım. Milyonların dinlediği bir şarkı bıraktım. Onun namına mutluyum. Ama sahnelere çıkamadık. Şarkılarımızı söyleyemedik. Dışarı çıkamadık, sevdiklerimize sarılamadık. İnşallah bütün dileğim bugünlerin bir an önce bitmesi…”

15 yıllık küslük bitti! Ebru Yaşar ve İbrahim Tatlıses barıştı

YENİ ALBÜM YOLDA

Yaşar, sevenlerine yeni albüm müjdesi de verdi: İnşallah ocak ayından sonra yeni bir albüm var, mini bir albüm. 6-7 şarkılık albüm sırada. Çok severek, özenle seçtiğim şarkılar var. O kapalı kaldığım dönemlerde stüdyoya girdiğim ve içimi döktüğüm sesime uyabilecek şarkıları aradım. Günlerim sevenlerimin duygularına hizmet edeceğine inandığım şarkıları aramakla geçti. İnşallah çok güzel bir albüm ile yeni yılda karşılarında olacağım. Ve 2021’de inşallah bol sahneli iç içe kucaklaştığımız bir yıl bekliyorum ve diliyorum.

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.