15 Temmuz paylaşımı yapan ünlüler sosyal medyayı salladı!

15 Temmuz hain darbe girişiminin üstünden tam beş sene geçti. 251 kişinin şehit olduğu, 2 bin 196 vatandaşımızın da yaralandığı ‘en uzun gece’nin yıl dönümünde meşhur adlar de sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundu. Paylaşımlara kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni yağdı.
Takip et
15 Temmuz paylaşımı yapan ünlüler sosyal medyayı salladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fetullahçı Terör Örgütü’nün 15 Temmuz 2016’daki hain darbe girişiminin üstünden 5 sene geçti. 251 vatandaşımızın hayatını kaybettiği 2 bin 196 kişinin de yaralandığı darbe girişiminde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi, Özel Güçler Komutanlığı, Genelkurmay, Emniyet gibi pek çok stratejik bina vurulmuş; TRT, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü gibi birçok mühim yerler işgal edilmişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla halk meydanlara çıkmış, hain darbe girişimi ödenen bedellerle geri püskürtülmüş ve demokrasinin zaferi tekrardan ilan edilmişti.

15 Temmuz 2016’da ülkemizde meydana gelen hain darbe girişiminde Türkiye, şehitlerini unutmadı.

Ünlüler de sosyal medya hesaplarından mesajlar yayınlayarak darbe girişimini bir defa daha kınadılar.

İşte meşhur adların 15 Temmuz paylaşımları…

MUSTAFA CECELİ

15 Temmuz paylaşımı yapan ünlüler sosyal medyayı salladı!“Demokrasiye ve özgürlüğe vurulmak istenen zincirin, halk tarafından kırıldığı gün 15 Temmuz.. kendilerine doğrulan silahlara; ellerinde Türk bayraklarıyla, canları pahasına siper olan şehitler ve gaziler.. vatan size minnettar..”

BÜLENT SERTTAŞ

15 Temmuz paylaşımı yapan ünlüler sosyal medyayı salladı!“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü.”

HAKAN URAL

15 Temmuz paylaşımı yapan ünlüler sosyal medyayı salladı!“15 Temmuz Demokrası ve Milli Birlik Günü.”

DENİZ SEKİ

15 Temmuz paylaşımı yapan ünlüler sosyal medyayı salladı!“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde şehit düşen bütün vatandaşlarımızı saygıyla anıyorum.”

ACUN ILICALI

15 Temmuz paylaşımı yapan ünlüler sosyal medyayı salladı!“Vatanımıza ve bayrağımıza sahip çıkan bütün şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyorum. Sizi hiçbir zaman unutmayacağız.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.