adplus-dvertising

15 Ocak 2023 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 15 Ocak Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 15 Ocak Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? Fenerbahçe maçı saat kaçta, hangi kanalda? 15.01.2023 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
15 Ocak 2023 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 15 Ocak Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

15 OCAK 2023 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

02:00
Cruz Azul – Monterrey
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

04:10
Juarez – Tijuana
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

04:10
Toluca – Club America
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

06:10
Santos Laguna – Universidad Nacional
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

07:00
WS Wanderers – Melbourne City
Avustralya A Ligi
Bilyoner

09:00
Western United – Newcastle Jets
Avustralya A Ligi
beIN Sports Tod TV

11:30
Bağcılar SK – Şanlıurfa Engelliler
Ampute Futbol Süper Ligi
TRT Spor 2, TRT Spor Yildiz

13:30
Tuzlaspor – Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

13:30
Ümraniyespor – İstanbulspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

14:00
Çorum FK – Şanlıurfaspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Afjet Afyonspor – Nazilli Bld.
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Kırklarelispor – Kocaelispor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Kelkit Bld. – Elazığspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Eskişehirspor – Derince Bld.
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Arguvan Bld. – Akhisarspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Amedspor – Ispartaspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Bayburt GÖİ – İnegölspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Batman Petrol – Somaspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Balıkesirspor – İskenderunspor
TFF 2. Lig
Balıkesirspor Youtube

14:00
Uşakspor – Diyarbekirspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Efeler 09 Spor – Artvin Hopa
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Osmaniyespor – 68 Aksaray Bld.
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Y.Amasyaspor – Mersin İY
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Turgutluspor – Karaman FK
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Alanya Kestel – Kırıkkale BA
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Bulvarspor – Ayvalıkgücü Bld.
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Sapanca Gençlikspor – Fatsa Bld.
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:15
Vitesse – NEC Nijmegen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

14:15
Almere – Willem II
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

14:30
Sassuolo – Lazio
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

15:00
Lille – Troyes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

15:00
Galatasaray – Fenerbahçe
Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
S Sport Plus, FB TV, GS TV

15:30
Club Brugge – Anderlecht
Belçika Pro League
S Sport Plus, Tivibu Spor 2

16:00
Getafe – Espanyol
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, CBC Sport

16:00
Y.Malatyaspor – Bodrumspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

16:00
Kasımpaşa – Fatih Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Sudtirol – Brescia
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Eibar – Malaga
İspanya La Liga 2
Bilyoner

16:30
G.A. Eagles – Utrecht
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

16:30
Fortuna Sittard – PSV
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

16:30
Heracles – Zwolle
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

17:00
Torino – Spezia
İtalya Serie A
S Sport Plus

17:00
Udinese – Bologna
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, A Spor

17:00
Chelsea – Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

17:00
Newcastle – Fulham
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 1

17:00
Angers – Clermont
Fransa Ligue 1
beIN Sports Tod TV

17:00
Montpellier – Nantes
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

17:00
Reims – Nice
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

17:00
Toulouse – Brest
Fransa Ligue 1
beIN Sports Tod TV

17:00
AEK – Panetolikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

18:00
Glasgow Rangers – Aberdeen
İskoçya Lig Kupası Yarı Final
S Sport Plus

18:00
KAA Gent – Kortrijk
Belçika Pro League
Bilyoner

18:00
Asteras Tripolis – Levadiakos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

18:00
Deinze – Standard Liege U23
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

18:15
Almeria – Atletico Madrid
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

18:15
Cosenza – Benevento
İtalya Serie B
Bilyoner

18:15
Ternana – Ascoli
İtalya Serie B
Bilyoner

18:15
Burgos – Andorra
İspanya La Liga 2
Bilyoner

18:15
Mirandes – Lugo
İspanya La Liga 2
Bilyoner

18:30
GD Chaves – Arouca
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

18:45
FC Emmen – Cambuur
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

18:45
Groningen – Feyenoord
Hollanda Eredivisie

19:00
Altınordu – Gençlerbirliği
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

19:00
Gaziantep FK – Fenerbahçe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Fas – Sudan
Afrika Uluslar Şampiyonası
Bilyoner

19:05
Monaco – Ajaccio
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

19:30
Tottenham – Arsenal
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

20:00
Atalanta – Salernitana
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

20:30
St.Gilloise – Antwerp
Belçika Pro League
Tivibu Spor 2

20:30
Olympiakos – Aris
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

21:00
Benfica – Sporting
Portekiz Liga NOS
Smart Spor HD, Spor Smart

21:30
Giannina – Panathinaikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

22:00
Real Madrid – Barcelona
İspanya Süper Kupa Final
Tivibu Spor 1

22:00
Madagaskar – Gana
Afrika Uluslar Şampiyonası
Bilyoner

22:45
Roma – Fiorentina
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

22:45
Rennes – PSG
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

23:00
Charleroi – Cercle Brugge
Belçika Pro League
Bilyoner

23:30
Porto – Famalicao
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.