adplus-dvertising

15 Mayıs 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 15 Mayıs Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 15 Mayıs Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 15.05.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
15 Mayıs 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 15 Mayıs Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

SPOR TOTO SÜPER LİG AHMET ÇALIK SEZONU – 37.HAFTA

15 Mayıs 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 15 Mayıs Maç Programı

15 MAYIS 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

15 Mayıs 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 15 Mayıs Maç Programı

12:00
Fenerbahçe – Galatasaray
TFF Elit U14 Ligi
FB TV

13:00
FC Seoul – Pohang
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:30
Bologna – Sassuolo
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

13:30
Stal Mielec – Slask Wroclaw
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

14:00
Tottenham – Burnley
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus

14:00
Aberdeen – St.Mirren
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Hibernian – St.Johnstone
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Livingston – Dundee FC
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Isloch Minsk – Slavia Mozyr
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

14:00
Ural – Rubin Kazan
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Landskrona – Brommapojkarna
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:00
Swindon – Port Vale
İngiltere EFL league 2
Bein Sports 3, Bilyoner TV

14:30
Antwerp – Club Brugge
Belçika Pro League
Tivibu Spor 2, Bilyoner TV

15:00
FK Panevezys – Dziugas Telsiai
Litvanya A Lyga
Tivibu Spor 2, Bilyoner TV

15:00
3.’lük Maçı
UEFA U17 Kadınlar Avrupa Şampiyonasi 3.’lük Maçı
UEFA.tv

15:00
Alcorcon – Las Palmas
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV

15:00
Nordsjaelland – Vejle
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

15:00
Odense – Sonderjyske
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

15:00
Ilves – Mariehamn
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

15:30
AZ Alkmaar – RKC Waalwijk
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

15:30
Feyenoord – Twente
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

15:30
Groningen – Cambuur
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

15:30
Heerenveen – G.A. Eagles
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

15:30
Heracles – Sparta Rotterdam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

15:30
NEC Nijmegen – Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

15:30
Vitesse – Ajax
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

15:30
Willem II – Utrecht
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

15:30
Zwolle – PSV
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

16:00
Napoli – Genoa
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

16:00
Aston Villa – Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
Yayın Yok

16:00
Leeds United – Brighton
İngiltere Premier Lig
A Spor, S Sport Plus

16:00
Watford – Leicester City
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

16:00
Wolverhampton – Norwich City
İngiltere Premier Lig
Yayın Yok

16:00
West Ham – Manchester City
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus

16:00
Domzale – NK Celje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Gornik Zabrze – Gornik Leczna
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:00
Slutsk – Dnepr Mogilev
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

16:00
Göztepe – Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00
Trabzonspor – Altay
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Domzale – NK Celje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Esbjerg – Vendsyssel
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Hacken – Kalmar
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Hammarby – AIK Stockholm
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Östersunds – Brage
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:30
Darmstadt 98 – Paderborn
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 1, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

16:30
Hannover 96 – Ingolstadt
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:30
Hansa Rostock – Hamburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

16:30
Heidenheim – Karlsruhe
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:30
Nürnberg – Schalke 04
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:30
Sandhausen – Holstein Kiel
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:30
Dynamo Dresden – Erzgebirge Aue
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:30
St.Pauli – F.Düsseldorf
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

16:30
Werder Bremen – Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

16:30
Spartak Moskova – Zenit
Rusya Premier Lig
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:00
Genk – KAA Gent
Belçika Pro League
Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

17:00
Sporting Gijon – Girona
İspanya La Liga 2
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

17:00
Mirandes – Ibiza
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV

17:00
Randers – Kopenhag
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

17:30
BC Siauliai – Hegelmann Litauen
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

18:00
Viktoria Plzen – Banik Ostrava
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

18:00
Slavia Prag – Sparta Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

18:00
Slovacko – Hradec Kralove
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

18:00
Neman – Arsenal Dzyarzhynsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

18:00
A.Klagenfurt – Austria Vienna
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
Rapid Wien – Salzburg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
Sturm Graz – Wolfsberger
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
Osijek – Lokomotiv Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

18:30
Everton – Brentford
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus

18:30
O. Ljubljana – Mura
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:30
Radomiak Radom – Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

18:30
O. Ljubljana – Mura
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:30
Degerfors – Helsingborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Göteborg – Varbergs
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Norrköping – Sundsvall
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

19:00
Milan – Atalanta
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

19:00
Alanyaspor – Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 4

19:00
Fenerbahçe – Fatih Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Kasımpaşa – Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports Max 1

19:00
Giresunspor – M.Başakşehir
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 3

19:00
Konyaspor – Hatayspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

19:00
Krasnodar – CSKA Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00
Bryne – Asane
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Kongsvinger – Raufoss
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Mjondalen – KFUM Oslo
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Start – Sogndal
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Stjordals Blink – Ranheim
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Aalborg – Brondby IF
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

19:00
FC Carlos Stein – Grau
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

19:30
Anderlecht – St.Gilloise
Belçika Pro League
Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

19:30
Asteras Tripolis – Smyrnis
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

19:30
Ionikos – Panetolikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

19:30
Lamia – Atromitos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

20:00
Famalicao – Braga
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

20:05
Sibenik – Dinamo Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

20:30
Athletic Bilbao – Osasuna
İspanya La Liga Konferans Yayın
Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV

20:30
Atletico Madrid – Sevilla
İspanya La Liga
S Sport Plus, Bilyoner TV, Smart Spor 2, Spor Smart 2

20:30
Real Betis – Granada
İspanya La Liga Konferans Yayın
Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV

20:30
Cadiz – Real Madrid
İspanya La Liga Konferans Yayın
Smart Spor HD, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV

20:30
Celta Vigo – Elche
İspanya La Liga Konferans Yayın
Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV

20:30
Getafe – Barcelona
İspanya La Liga
S Sport Plus, Bilyoner TV, D Smart Kanal 90

20:30
Levante – Alaves
İspanya La Liga
Bilyoner TV, D Smart Kanal 92

20:30
Mallorca – Rayo Vallecano
İspanya La Liga Konferans Yayın
Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV

20:30
Villarreal – Real Sociedad
İspanya La Liga Konferans Yayın
Bilyoner TV, D Smart Kanal 91

20:30
Atlanta United – NE Revolution
MLS
Bilyoner TV

21:00
Final
UEFA U17 Kadınlar Avrupa Şampiyonasi Final
UEFA.tv

21:00
Dunajska Streda – Ruzomberok
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

21:00
Viborg – Aarhus
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

21:15
Alianza Atl. – Sport Boys
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

21:45
Cagliari – Inter
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

21:45
Cobresal – O’Higgins
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

22:00
Tenerife – Malaga
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV

22:00
Sao Paulo – Cuiaba Esporte
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:00
Nautico – Cruzeiro
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

22:00
Vasco Da Gama – Bahia
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

22:30
Guimaraes – Gil Vicente
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

23:00
Seattle Sounders – Minnesota United
MLS
Bilyoner TV

23:30
Coritiba – America Mineiro
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

23:30
Carlos Mannucci – U. Deportes
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.