15 Kasım Pazartesi Çılgın Sayısal Loto Sonuçları- Kazanan Numaralar

15 Kasım 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları için bugün Milli Piyango TV’de canlı çekiliş gerçekleştirilecek. Talihli adayları 6 şanslı rakamı bilerek büyük ikramiyenin sahibi olmaya çalışacaklar. Peki, Çılgın Sayısal Loto 15 Kasım 2021 sonuçları ne zaman, saat kaçta belli olacak?  15 Kasım 2021 sonuçları canlı çekiliş sonrası Milli Piyango Online’da!
Takip et
15 Kasım Pazartesi Çılgın Sayısal Loto Sonuçları- Kazanan Numaralar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Çılgın Sayısal Loto 15 Kasım 2021 sonuçları canlı çekiliş sonrası Milli Piyango Online’da!

Haftanın ilk Çılgın Sayısal Loto çekilişi için gözler noter huzurunda yapılacak canlı çekilişte olacak. Talihli adayları büyük ikramiyeyi kazanabilmek için 6 numarayı doğru tahmin etmeye çalışacak. Aynı zamanda Süperstar numarası ile kazancını katlama imkanı elde edecek.

15 KASIM ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI KAZANAN NUMARALAR

Sayısal çekilişi bugün gerçekleştirilecek. Saat 21:30’da başlayacak çekiliş Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenecek. Bilet sorgulama işlemleri ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekiliş sonrasında tüm talihli rakamlar belirlenmiş olacak.

15 Kasım Pazartesi Çılgın Sayısal Loto Sonuçları- Kazanan Numaralar

15 Kasım Pazartesi Çılgın Sayısal Loto Sonuçları- Kazanan Numaralar

13-15-43-51-71-88 JOKER: 50 SÜPERSTAR:84

Kazanan Kategoriler

15 Kasım Pazartesi Çılgın Sayısal Loto Sonuçları- Kazanan Numaralar

SüperStar Kazanan Kategoriler

15 Kasım Pazartesi Çılgın Sayısal Loto Sonuçları- Kazanan Numaralar

ÇILGIN SAYISAL LOTO KURALLARI

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyundur. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Sayısal Loto’da isteğe bağlı olarak oynanabilen Süper Star özelliği bulunmaktadır. Süper Star oynamak için 6 sayıya ilave olarak Süper Star için de ayrı bir 90 sayı içinden en az bir sayı işaretlenmesi gerekir. Süper Star’ı oynamak için aynı zamanda Sayısal Loto’yu da oynamak mecburidir.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) ve farklı bir küre içerisindeki 90 numara içinden 1 Süper Star numarası çekilir.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Çılgın Sayısal Loto oyununda;

• Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

• İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlardır.

• Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı numaranın “Joker” numarasından farklı olduğu kombinasyonlardır.

• Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

• Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

• Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Süper Star’lı Çılgın Sayısal Loto oyununda;

• Birinci kategori olan “6 ve Süper Star bilen”, Sayısal Loto çekilişinde “6” tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

• İkinci kategori olan “5+1 ve Süper Star bilen”, Sayısal Loto çekilişinde “5+1” tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

• Üçüncü kategori olan “5 ve Süper Star bilen”, Sayısal Loto çekilişinde “5” tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

• Dördüncü kategori olan “4 ve Süper Star bilen”, Sayısal Loto çekilişinde “4” tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

• Beşinci kategori olan “3 ve Süper Star bilen”, Sayısal Loto çekilişinde “3” tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

• Altıncı kategori olan “2 ve Süper Star bilen”, Sayısal Loto çekilişinde “2” tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

• Yedinci kategori olan “1 ve Süper Star bilen”, Sayısal Loto çekilişinde “1” tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

• Sekizinci kategori olan “0 ve Süper Star bilen”, Sayısal Loto çekilişinde “0” tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Oynadığın her kolon 3 TL, Süper Star’lı kolon ise 4.5 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir..

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.