adplus-dvertising

15 Ekim 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 15 Ekim Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 15 Ekim Cumartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? Galatasaray maçı saat kaçta hangi kanalda? 15.10.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
15 Ekim 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 15 Ekim Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

15 EKİM 2022 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

15 Ekim 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 15 Ekim Maç Programı

01:00
CSA – Londrina
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
12 de Octubre – Guairena
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

02:30
Vila Nova – Cruzeiro
Brezilya Serie B
Bilyoner

03:30
Novorizontino – Nautico
Brezilya Serie B
Bilyoner

08:00
V Varen Nagasaki – Renofa Yamaguchi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Verdy – Albirex Niigata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

09:00
Newcastle Jets – Perth Glory
Avustralya A Ligi
Bilyoner

09:00
Ansan Greeners – Daejeon Citizen
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

09:00
Asan – Gwangju
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

09:00
Bucheon – Jeonnam Dragons
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

09:00
Gyeongnam – Anyang
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

09:00
Seoul E Land – Busan
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

11:45
Melbourne Victory – WS Wanderers
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

12:30
Tampines – Albirex Niigata
Singapur Premier Ligi
Bilyoner

12:30
Young Lions – Hougang
Singapur Premier Ligi
Bilyoner

13:00
Koge – F.Amager
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

13:00
Belshina – Neman
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

13:00
Vanspor – Etimesgut Bld.
TFF 2. Lig
Vanspor TV Youtube
Bilyoner

13:00
Adıyamanspor – Ankara Demir
TFF 2. Lig
Adıyaman FK Youtube

13:30
Manisa FK – Altay
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

13:30
Radomiak Radom – Slask Wroclaw
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

14:00
Elazığspor – Mersin İY
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
1461 Trabzon – Kocaelispor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

14:00
Bayburt GÖİ – Bursaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

14:00
F.Düsseldorf – Nürnberg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

14:00
Karlsruhe – Darmstadt 98
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 1, Tivibu Spor 2

14:00
Magdeburg – Braunschweig
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4

14:00
Gagra – Lokomotif Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:00
Samgurali – Telavi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:00
Turan – Sebail
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

14:00
Norrby – Brommapojkarna
İsveç Superettan
Bilyoner

14:00
Helsingor – Sonderjyske
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

14:00
Iğdırspor – Alanya Kestel
TFF 3. Lig
Iğdırspor Youtube

14:30
Leicester City – Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

14:30
Fatih Karagümrük – Hatayspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

14:30
Rotherham – Huddersfield
İngiltere Championship
TV 8 Buçuk

14:30
Bitexen Düzcespor – Şanlıurfaspor
TFF 2. Lig
Oxijen TV

14:30
Kömürspor – Kastamonu
TFF 2. Lig
Kanal Z

15:00
Akhisarspor – Beyoğlu Yeni Çarşı
TFF 3. Lig
Yayın Yok

15:00
Girona – Cadiz
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

15:00
Dnepr Mogilev – Isloch Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

15:00
Benevento – Ternana
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Cagliari – Brescia
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Cittadella – Spal
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Cosenza – Genoa
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Modena – Como
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Palermo – Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Parma – Reggina
İtalya Serie B
Bilyoner

15:30
Botosani – Craiova
Romanya Liga 1
Bilyoner

15:30
Admira – Dornbirn
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

15:30
BW Linz – Vorwarts Steyr
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

15:30
Lafnitz – Liefering
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Empoli – Monza
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

16:00
Ç.Rizespor – Eyüpspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

16:00
Dubai – Al Jazira
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:00
Al Ittihad – Al Fujairah
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:00
Hacken – Sundsvall
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Helsingborg – Varbergs
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Nykobing – Hillerod
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

16:00
St. Etienne – Paris FC
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect

16:00
Lechia Gdansk – Rakow Czestochowa
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

16:30
Werder Bremen – Mainz
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3

16:30
E.Frankfurt – B.Leverkusen
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

16:30
Stuttgart – Bochum
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

16:30
Wolfsburg – Monchengladbach
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 1, Tivibu Spor 4

16:30
Sabah Bakü – Zira
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:00
Fulham – Bournemouth
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

17:00
Wolverhampton – Nottingham Forest
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 2

17:00
Kasımpaşa – Adana Demirspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

17:00
Kortrijk – Zulte Waregem
Belçika Pro League
Bilyoner

17:00
Celtic – Hibernian
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Livingston – St.Johnstone
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Ross Country – Dundee United
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
St.Mirren – Kilmarnock
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Keflavik – Hafnarfjordur
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

17:00
Leiknir – Akranes
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

17:00
Volos – Levadiakos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

17:00
Gomel – Slutsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

17:00
Tromsö – Odds BK
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

17:00
Virton – Lierse
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

17:00
Bohemians – Sigma Olomouc
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Hradec Kralove – Brno
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Teplice – Ceske Budejovice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Bristol City – Millwall
İngiltere Championship
TV 8 Buçuk

17:15
Valencia – Elche
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

17:15
Bari – Ascoli
İtalya Serie B
Bilyoner

17:15
Andorra – Alaves
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:15
Real Zaragoza – Villarreal B
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:55
Osijek – Istra 1961
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

18:00
Lorient – Reims
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

18:00
Farul Constanta – Cluj
Romanya Liga 1
Bilyoner

18:00
A.Klagenfurt – LASK
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
SV Ried – Rapid Wien
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
WSG Tirol – Aus Lustenau
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
BC Siauliai – Jonava
Litvanya A Lyga
Bilyoner

18:30
Sirius – Norrköping
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

18:30
Varnamo – Kalmar
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

18:30
Koper – ND Gorica
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

18:30
Warta – Jagiellonia
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

18:30
Antofagasta – Palestino
Şili Primera Ligi
Bilyoner

19:00
Torino – Juventus
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

19:00
Eskişehirspor – Karşıyaka
TFF 3. Lig
Yayın Yok

19:00
Tarsus İY – Afjet Afyonspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

19:00
Altınordu – Samsunspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 2

19:00
Gençlerbirliği – Keçiörengücü
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 1

19:00
NY Red Bulls – Cincinnati
MLS
Bilyoner

19:00
Al Ain – Al Wahda
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:00
Banska Bystrica – Zilina
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Ruzomberok – Mikulas
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
AS Trencin – Skalica
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
BATE Borisov – FC Dinamo Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

19:00
Rosenborg – Stromsgodset
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Sion – Luzern
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

19:00
Bellinzona – FC Will
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

19:00
Balıkesirspor – Sarıyer
TFF 2. Lig
Balıkesirspor Youtube

19:00
İskenderunspor – Karacabey Bld.
TFF 2. Lig
İskenderunspor Youtube

19:00
24 Erzincanspor – Somaspor
TFF 2. Lig
Anagold 24Erzincanspor YouTube

19:15
Cercle Brugge – KAS Eupen
Belçika Pro League
Bilyoner

19:15
St.Truiden – Charleroi
Belçika Pro League
Bilyoner

19:30
Tottenham – Everton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

19:30
Leipzig – Hertha Berlin
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

19:30
Mallorca – Sevilla
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

19:30
Huesca – Racing Santander
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:30
Ponferradina – Las Palmas
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:45
Fortuna Sittard – RKC Waalwijk
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

20:00
Kayserispor – Galatasaray
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Konyaspor – Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

20:00
Annecy – Pau
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
JDA Dijon – Quevilly Rouen
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Laval – Caen
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Metz – Sochaux
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Nimes – Amiens
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Niort – Grenoble
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Rodez – Le Havre
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Valenciennes – Guingamp
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Vikingur Reykjavik – Akureyri
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

20:00
Sparta Prag – Pardubice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

20:05
ND Gorica – Hajduk Split
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

20:30
Aris – Ionikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

21:00
Alianza Atl. – Huancayo
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

21:00
Uni. Craiova – Petrolul
Romanya Liga 1
Bilyoner

21:00
Pogon Szczecin – Piast Gliwice
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

21:00
Lommel – Club Brugge U23
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

21:00
G.A. Eagles – Heerenveen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:15
O. Ljubljana – Maribor
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

21:30
Hannover 96 – Arminia Bielefeld
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

21:30
Winterthur – Grasshoppers
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

21:45
Atalanta – Sassuolo
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

21:45
Leuven – Genk
Belçika Pro League
Bilyoner

22:00
Lens – Montpellier
Fransa Ligue 1
Bein Sports 5

22:00
Athletic Bilbao – Atletico Madrid
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, CBC Sport

22:00
LA Galaxy 2 – Nashville
MLS
S Sport Plus

22:00
Rentistas – Fenix
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

22:00
Albacete – Real Oviedo
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:00
Cambuur – Vitesse
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

22:15
Breidablik – KR Reykjavik
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

22:30
Tombense – Ponte Preta
Brezilya Serie B
Bilyoner

23:00
Detroit – Miami FC
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

23:00
Resistencia – Tacuary
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

23:30
Sport Boys – Sporting Cristal
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.