14 Yaşındaki Kızını İstismar Etti, Fuhuşa Zorladı!

Dün gece yarısı Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde ağlarken bulunan 14 yaşındaki N.A adlı kız çocuğu, babasının kendisine cinsel istismarda bulunup, bara karşılığı başka erkekler birlikte olmaya zorladığını öne sürdü. Gözaltına alınan baba çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, dün gece devriye görevini yaparken ağlayan bir kız çocuğu fark etti. Ekiplerin yanına gittiği kız çocuğu, babasının kendisini istismar ettiğini ve başkaları ile para karşılığı birlikte olmaya zorladığını iddia etti. N.A ifadesi alınmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

N.A başından geçenleri göz yaşları içinde Çocuk Büro Amirliği’nde bulunan uzmanlara anlattı. Anne ve babasının 1 yaşındayken ayrıldığını belirten küçük kız, öz babası olan F.A’nın kendisine cinsel istismarda bulunduğunu söyledi. N.A ifadesinin devamında, olay günü babasının kendisini taksi ile Çorlu’ya getirdiğini ve daha önceden anlaştığı kişilere teslim ettiğini belitti.

“YAŞIMI ÖĞRENDİ BİRLİKTE OLMADI”

N.A. ifadesinin devamında, “Önce bir kişi ile birlikte oldum. Daha sonra 2 kişi ile birlikte olmak için bir eve gittik. Burada bir kişi bana yaşımı sorduğunda 14 olduğumu söyledim. O kişi yaşımı öğrenince benimle birlikte olmadı ve evden dışarıya attı. Dışarıya çıktığımda ne yapacağımı bilemedim ve sokakta ağlarken polis ekipleri beni buldu” dedi.

Polisler N.A’nın ifadeleri doğrultusunda Saray ilçesinde emlakçılık yapan baba F.A’yı gözaltına alarak Çorlu’ya getirdiler. Ekipler daha sonra N.A ile birlikte olduğu belirtilen 3 kişiyi de göz altına aldı.

Sorguda suçlamaları kabul etmeyen F.A mahkemeye çıkarılarak tutuklanırken, diğerleri adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı