14 Yaşındaki Çocuğun Eli Kıyma Makinesine Kapıldı

Gaziantep’te bir kasap dükkanında babasına yardım eden 14 yaşındaki çocuk, elini kıyma makinesine kaptırdı. Eli makineden çıkartılamayan çocuk, hastaneye kaldırıldı.

Gaziantep ilinin İslahiye ilçesinde, babasının yanında kasaplık yapan 14 yaşındaki Suriye uyruklu Halil Zavak, elini kıyma makinesine kaptırdı. Eli bir türlü çıkarılamayınca makineyle beraber hastaneye kaldırılan Hailil’in elini kaybedebileceği belirtildi.


Kıyma makinesine eli sıkışan Halil’e ilk yardım bir müşteriden geldi. Gencin elini çıkartamayan müşteri sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ambulans ekipleri de 14 yaşındaki çocuğun elini çıkartamayınca, makineyle beraber hastaneye gidildi. Hastaneye çağrılan İtfaiye ekipleri Suriye uyruklu çocuğun elini makineden çıkarttı.

“ELİNİ KAYBEDEBİLİR”

Halil Zavak’a ilk tedaviyi uygulayan doktorlar daha sonra genci ameliyata aldı. Doktorlar, yaptıkları açıklamada ameliyatın başarılı geçtiğini fakat yine de Halil’in elini kaybedebileceğini söyledi. 14 yaşındaki çocuğun tedavisi Dr. Ersin Arslan Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde devam ediyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı