14 Yaşındaki Çocuğa Ait Olan 7 Aylık Bebek Cesedi Bulundu

Kırıklareli’de meydana gelen olayda, cinsel istismara uğrayan 14 yaşındaki bir kız hamile kaldı ve evde doğum yaptı. 7 aylık bebek mezarlıkta gömülü bulundu.

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü gelen, kent mezarlığında bir kız çocuğunun cinsel istismar sonucu hamile kalarak evde doğurduğu 7 aylık bebeğini gömdüğü ihbarı üzerine harekete geçti. Polis ekipleri kent mezarlığında başlattığı incelemeler sonucu, kız olduğu anlaşılan 7 aylık bebeğin cesedini bez parçalarına sarılmış bir poşetin içinde buldu.

“TEK SUÇUM GİZLEMEKTİ”

Bu gelişmelerde sonra cinsel istismara uğradığı iddia edilen kızın annesi A.D. ile kıza istismarda bulunduğu düşünülen 18 yaşındaki A.C.’nin de aralarında olduğu 8 şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınan A.D. verdiği ifadede, kızına A.C.’nin cinsel istismarda bulunduğunu ve bunun sonucunda hamile kaldığını söyledi. Hamile kızın evde doğum yaptığını da belirten anne, suçsuz olduğunu öne sürdü ve kendisinin bir suçu olmadığını tek suçunun olayı saklamak olduğunu belirterek “Bana çok bağırdılar, çok korkuttular.” dedi.

Bebeğin cesedi otopsi için Kırklareli Devlet Hastanesi morguna kaldırılırdı. Gözaltına alınan şüphelilerin sorgusu devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı