14 Yaşında Evlendi 29 Yaşında Terk Edildi! 5 Çocuklu Annenin Mücadelesi

Henüz 14 yaşındayken evlendirilen ve 24 yaşına geldiğinde 5 çocuk annesi olan Şükran Keskin, 29 yaşındayken eşi tarafından terk edildi. Şükran Keskin yılmadı ve üniversiteyi bitirip, kendi işletmesini kurdu.

14 yaşındayken evlendirilen Şükran Keskin, 24 yaşına geldiğinde 5 çocuk annesi olmuştu. Daha sonra liseyi ve üniversiteyi bitiren azimli anne, çok sayıda iş yerinde çalıştı. Çocukları için üniversiteyi bitiren Şükran Keskin, azmi sayesinde kendi işletmesinin sahibi oldu.

Büyük bir mutlulukla işlettiği kafesinde huzur bulduğunu anlatan Keskin, kafenin içinde bir sahaf bölümünün olduğu ve insanları 60 – 80 yıl geriye götüren kitapların bulunduğunu söyledi.

“HİÇBİR ZAMAN MÜCADELEYİ BIRAKMADIM”

Şükran Keskin 27 yaşında üniversiteyi kazandığını ve 29 yaşında eşiyle ayrıldıklarını söyledi. Üniversite öğrenimi süresince işportacılıktan tezgahtarlığa, garsonluktan sekreterliğe kadar çok sayıda iş tecrübesi edinen Keskin, aynı zamanda 2 erkek 3 kız çocuğunun annesi olarak sorumluluklarını da yerine getiriyor. Şükran Keskin evine haciz bile geldiğini, buna rağmen hiçbir zaman yılmadığını belirtti. Keskin, “Mücadele etmeyi hiçbir zaman bırakmadım. Kucağımda çocukla üniversiteye gittim. İngilizce, Osmanlıca ve Farsça öğrendim” ifadelerini kullandı.

14 Yaşında Evlendi 29 Yaşında Terk Edildi! 5 Çocuklu Annenin Mücadelesi

14 Yaşında Evlendi 29 Yaşında Terk Edildi! 5 Çocuklu Annenin Mücadelesi

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı