adplus-dvertising

14 Ocak 2023 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 14 Ocak Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 14 Ocak Cumartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 14.01.2023 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
14 Ocak 2023 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 14 Ocak Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

14 OCAK 2023 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

04:00
Atl. San Luis – Guadalajara
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

06:10
Puebla – Queretaro
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

09:00
Brisbane Roar – Wellington Phoenix
Avustralya A Ligi
Bilyoner

11:45
Adelaide United – Melbourne Victory
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

13:30
Boluspor – Manisa FK
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 2

13:30
Keçiörengücü – Ç.Rizespor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

13:30
Antalyaspor – Giresunspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

14:00
Karşıyaka – Nevşehir Bld.
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Ankaraspor – Düzcespor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Beyoğlu Yeni Çarşı – Niğde Anadolu
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Erokspor – Menemenspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Bucaspor – Karacabey Bld.
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Serik Bld. – Kastamonuspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Galatasaray – Fenerbahçe
TFF Elit U19 Ligi
S Sport Plus, GS TV

14:30
Perth Glory – Sydney FC
Avustralya A Ligi
Bilyoner

15:30
Manchester Utd – Manchester City
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

15:30
Rotherham – Blackburn
İngiltere Championship
Bilyoner

16:00
Valladolid – Rayo Vallecano
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

16:00
Samsunspor – Altay
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Adana Demirspor – Ankaragücü
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00
Konyaspor – Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Bari – Parma
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Cagliari – Como
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Perugia – Palermo
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Pisa – Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Reggina – Spal
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Cartagena – Huesca
İspanya La Liga 2
Bilyoner

16:00
Etiyopya – Mozambik
Afrika Uluslar Şampiyonası
Bilyoner

17:00
Cremonese – Monza
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

17:00
Sochaux – Caen
Fransa Ligue 2
Bein Sports 4

18:00
Brighton – Liverpool
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

18:00
Everton – Southampton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 2

18:00
Nottingham Forest – Leicester City
İngiltere Premier Lig
beIN Sports Tod TV

18:00
Wolverhampton – West Ham
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 1

18:00
Hull City – Huddersfield
İngiltere Championship
Yayın Yok

18:00
Seraing – Standard Liege
Belçika Pro League
Bilyoner

18:00
Hibernian – Dundee United
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

18:00
Motherwell – Ross County
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

18:00
St.Johnstone – Livingston
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

18:00
Lamia – Atromitos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

18:00
Ayr – Arbroath
İskoçya Championship
Bilyoner

18:00
Cove Rangers – Raith
İskoçya Championship
Bilyoner

18:00
Dundee FC – Partick
İskoçya Championship
Bilyoner

18:00
Hamilton – Morton
İskoçya Championship
Bilyoner

18:00
Inverness – Queen Park
İskoçya Championship
Bilyoner

18:00
Reading – QPR
İngiltere Championship
Bilyoner

18:15
Girona – Sevilla
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

18:15
Frosinone – Modena
İtalya Serie B
Bilyoner

18:15
Ibiza – Las Palmas
İspanya La Liga 2
Bilyoner

18:15
Villarreal B – Real Zaragoza
İspanya La Liga 2
Bilyoner

18:30
Vizela – Maritimo
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

19:00
Lens – Auxerre
Fransa Ligue 1
beIN Sports Tod TV

19:00
Göztepe – Sakaryaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

19:00
Trabzonspor – M.Başakşehir
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Demokratik Kongo – Uganda
Afrika Uluslar Şampiyonası
Bilyoner

20:00
Lecce – Milan
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

20:15
KAS Eupen – St.Truiden
Belçika Pro League
Bilyoner

20:15
Mechelen – Oostende
Belçika Pro League
Bilyoner

20:30
Brentford – Bournemouth
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

20:30
Osasuna – Mallorca
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

20:30
Celtic – Kilmarnock
İskoçya Lig Kupası Yarı Final
S Sport Plus

20:30
Racing Santander – Sporting Gijon
İspanya La Liga 2
Bilyoner

20:30
Tenerife – Ponferradina
İspanya La Liga 2
Bilyoner

20:45
Volendam – RKC Waalwijk
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

20:45
Heerenveen – AZ Alkmaar
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
Marsilya – Lorient
Fransa Ligue 1
beIN Sports Tod TV

21:00
Rio Ave – Paços Ferreira
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

21:00
PAOK – OFI Crete
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

22:00
Fildişi Sahili – Senegal
Afrika Uluslar Şampiyonası
Bilyoner

22:45
Inter – Verona
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

22:45
Genk – Zulte Waregem
Belçika Pro League
Bilyoner

23:00
Lyon – Strasbourg
Fransa Ligue 1
beIN Sports Tod TV

23:00
Real Sociedad – Athletic Bilbao
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

23:00
Ajax – Twente
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

23:00
Sparta Rotterdam – Excelsior
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

23:00
Levante – Granada
İspanya La Liga 2
Bilyoner

23:30
Braga – Boavista
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.