adplus-dvertising

14 Mayıs 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 14 Mayıs Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 14 Mayıs 2022 Cumartesi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 14.05.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
14 Mayıs 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 14 Mayıs Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

SPOR TOTO SÜPER LİG AHMET ÇALIK SEZONU – 37.HAFTA

14 Mayıs 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 14 Mayıs Maç Programı

SPOR TOTO 1. LİG – 37.HAFTA

14 Mayıs 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 14 Mayıs Maç Programı

14 MAYIS 2022 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

14 Mayıs 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 14 Mayıs Maç Programı

05:00
Orange County – FC Tulsa
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:30
LA Galaxy 2 – Louisville City
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

07:00
Grulla Morioka – Yamagata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Kofu – Renofa Yamaguchi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Oita – Kumamoto
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
V Varen Nagasaki – Omiya Ardija
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Iwata – Tokyo
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Kyoto – Shimizu S Pulse
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Nagoya – Cerezo Osaka
Japonya J.League
Bilyoner

09:00
Verdy – Mito
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

09:00
Kashima Antlers – Sapporo
Japonya J.League
Bilyoner

09:00
Vissel Kobe – Sagan Tosu
Japonya J.League
Bilyoner

10:00
Kawasaki Frontale – Avispa Fukuoka
Japonya J.League
Bilyoner

10:00
Shonan Bellmar – Yokohama Marinos
Japonya J.League
Bilyoner

10:30
Gimcheon Sangmu – Daegu
Güney Kore K-League
Bilyoner

12:00
Hakkarigücü – Fenerbahçe
Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
FB TV

12:45
Western United – Wellington Phoenix
Avustralya A Ligi Play-Off Çeyrek Final
Bein Sports 2

13:00
Kauno Zalgiris – Suduva
Litvanya A Lyga
Bilyoner

13:00
Suwon – Seongnam
Güney Kore K-League
Bilyoner

13:00
Ulsan – Incheon
Güney Kore K-League
Bilyoner

13:00
Ryukyu – Tochigi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Kashiwa Reysol – Gamba Osaka
Japonya J.League
Bilyoner

13:30
Termalica – Piast Gliwice
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

14:00
Ufa – Arsenal Tula
Rusya Premier Lig
Bilyoner

14:00
Örebro – Östersunds
İsveç Superettan
Bilyoner

14:00
Trelleborgs – Vasteraas
İsveç Superettan
Bilyoner

14:15
Celtic – Motherwell
İskoçya Premier Lig
S Sport Plus

14:15
Hearts – Glasgow Rangers
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

14:15
Ross Country – Dundee United
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

14:30
Kasımpaşa – Fenerbahçe
TFF Elit U17 Ligi
FB TV

15:00
Riteriai – Zalgiris Vilnius
Litvanya A Lyga
Bilyoner

15:00
Amorebieta – Huesca
İspanya La Liga 2
Bilyoner

15:00
Jammerbugt – Hobro
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Empoli – Salernitana
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

16:00
Tabor Sezana – Bravo
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Warta – Lech Poznan
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

16:00
Energetik BGU – FC Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

16:00
Ankaragücü – Boluspor
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
TRT Spor, Bein Sports Max 2

16:00
Ümraniyespor – Denizlispor
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
TRT Spor, Bein Sports beIN Connect

16:00
Altınordu – Balıkesirspor
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
TRT Spor, Bein Sports 4

16:00
Manisa FK – Tuzlaspor
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
TRT Spor, Bein Sports beIN Connect

16:00
Eyüpspor – Kocaelispor
Spor Toto 1. Lig
TRT Türk, Bein Sports 3

16:00
BB Erzurumspor – Keçiörengücü
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
TRT Spor, Bein Sports beIN Connect

16:00
Samsunspor – İstanbulspor
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
TRT Spor, Bein Sports beIN Connect

16:00
Menemenspor – Gençlerbirliği
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Bandırmaspor – Bursaspor
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
TRT Spor, Bein Sports 2

16:00
Tabor Sezana – Bravo
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Mjallby – Varnamo
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Halmstads – Eskilstuna United
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Jönköpings – Utsiktens
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Norrby – Orgryte
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Trabzonspor Şampiyonluk Kutlamaları
Özel Yayın
beIN Sports Haber, Bein Sports 1

16:30
Augsburg – Greuther Fürth
Almanya Bundesliga Konferans Yayın
Tivibu Spor

16:30
Arminia Bielefeld – Leipzig
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 4

16:30
B.Dortmund – Hertha Berlin
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3

16:30
B.Leverkusen – Freiburg
Almanya Bundesliga Konferans Yayın
Tivibu Spor

16:30
Mainz – E.Frankfurt
Almanya Bundesliga Konferans Yayın
Tivibu Spor

16:30
Monchengladbach – Hoffenheim
Almanya Bundesliga Konferans Yayın
Tivibu Spor

16:30
Stuttgart – Köln
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 5

16:30
Union Berlin – Bochum
Almanya Bundesliga Konferans Yayın
Tivibu Spor

16:30
Wolfsburg – Bayern Münih
Almanya Bundesliga Konferans Yayın
Tivibu Spor

16:30
Rostov – Khimki
Rusya Premier Lig
Bilyoner

16:30
Lokomotiv Moskova – Dinamo Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Banga – Jonava
Litvanya A Lyga
Bilyoner

17:00
Burgos – Cartagena
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:00
Lugo – Fuenlabrada
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:00
Volos – OFI Crete
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

17:00
Criciuma – CRB
Brezilya Serie B
Bilyoner

17:00
Londrina – Brusque
Brezilya Serie B
Bilyoner

17:00
Inter Turku – HIFK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

17:30
Arouca – Belenenses
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

17:30
Moreirense – Vizela
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

17:30
Tondela – Boavista
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

17:30
ADO Den Haag – NAC Breda
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

18:00
Senica – AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

18:00
Zlate Moravce – Pohronie
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

18:00
SKF Sered – Slovan Bratislava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

18:00
Zilina – Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

18:00
Brest – Belshina
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

18:00
Admira – Altach
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
SV Ried – LASK
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
WSG Tirol – Hartberg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
Slaven Belupo – Rijeka
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

18:30
KGHM Zaglebie – Rakow Czestochowa
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

18:30
Sirius – Elfsborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

18:45
Liverpool – Chelsea
İngiltere FA Cup Final
Tivibu Spor 3

19:00
Udinese – Spezia
İtalya Serie A
S Sport, S Sport Plus

19:00
Verona – Torino
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

19:00
Bohemians – Karvina
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

19:00
Teplice – Pardubice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

19:00
Fastav Zlin – Jablonec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

19:00
Brescia – Perugia
İtalya Serie B
Bilyoner

19:00
Kayserispor – Y.Malatyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

19:00
Akhmat Grozny – Krylya Sovetov
Rusya Premier Lig
Bilyoner

19:15
Valladolid – Ponferradina
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:30
Espanyol – Valencia
İspanya La Liga –
Smart Spor HD, Spor Smart

19:30
Deportes La Serena – Palestino
Şili Primera Ligi
Bilyoner

20:00
Ajaccio – Toulouse
Fransa Ligue 2
Bein Sports 3

20:00
Auxerre – Amiens
Fransa Ligue 2
Bein Sports 4

20:00
Guingamp – Le Havre
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Nancy – Pau
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Nimes – Bastia
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Niort – Valenciennes
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Paris FC – Grenoble
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Quevilly Rouen – Dunkerque HB
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Rodez – Caen
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Sochaux – JDA Dijon
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Shakhtyor Soligorsk – Dinamo Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

20:00
Porto – Estoril
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus

20:00
Maritimo – Portimonense
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

20:00
Aris – AEK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

20:00
Olympiakos – PAOK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

20:00
Panathinaikos – Giannina
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

20:05
Hajduk Split – Istra 1961
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

21:00
Lechia Gdansk – Pogon Szczecin
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

21:00
Roda – Excelsior
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:15
Maribor – Aluminij
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

21:15
Maribor – Aluminij
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

21:15
AD Cantolao – San Martin
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

21:45
Roma – Venezia
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

21:45
Charleroi – Mechelen
Belçika Pro League
Bilyoner

21:45
Sligo Rovers – St. Patricks
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

21:45
Mansfield – Northampton
İngiltere EFL league 2
Bein Sports beIN Connect

22:00
Bordeaux – Lorient
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

22:00
Lyon – Nantes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

22:00
Metz – Angers
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

22:00
Monaco – Brest
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

22:00
Montpellier – PSG
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2

22:00
Nice – Lille
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1

22:00
Rennes – Marsilya
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3

22:00
St. Etienne – Reims
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

22:00
Strasbourg – Clermont
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

22:00
Troyes – Lens
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

22:00
Toronto FC – Orlando City
MLS
Bilyoner

22:00
Leganes – Eibar
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:00
Tombense – Guarani
Brezilya Serie B
Bilyoner

22:30
Colorado Rapids – Los Angeles FC
MLS
Bilyoner

22:30
Everton DV – Universidad de Chile
Şili Primera Ligi
Bilyoner

22:30
Sporting – Santa Clara
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

22:30
Ceara – Flamengo
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:30
Palmeiras – Bragantino
Brezilya Serie A
Bilyoner

23:00
Atlas – Guadalajara
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

23:00
Club America – Puebla
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

23:00
Pachuca – Atl. San Luis
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

23:00
Tigres – Cruz Azul
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

23:00
Guairena – Resistencia
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

23:30
Cajamarca – Municipal
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.