adplus-dvertising

14 Eylül 2022 Çarşamba Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 14 Eylül Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 6 Ağustos Pazartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 15.08.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
14 Eylül 2022 Çarşamba Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 14 Eylül Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

14 EYLÜL 2022 ÇARŞAMBA HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

05:00
Guadalajara – Tigres
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

12:00
Grulla Morioka – Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

12:30
Oakleigh – Macarthur Bulls
Avustralya Federasyon Kupasi
Bilyoner

12:30
Oakleigh – Macarthur Bulls
Avustralya Federasyon Kupasi
Bilyoner

13:00
Ansan Greeners – Jeonnam Dragons
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

13:00
Incheon – Ulsan Hyundai
Güney Kore K-League
Bilyoner

13:00
Jeonbuk – Seongnam
Güney Kore K-League
Bilyoner

13:00
Kumamoto – Machida
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Kusatsu – Ryukyu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Mito – V Varen Nagasaki
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Omiya Ardija – Oita
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Renofa Yamaguchi – Kanazawa
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Tochigi – Vegalta Sendai
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Tokushima – Okayama
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Verdy – Blaublitz
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Yamagata – Yokohama FC
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Vissel Kobe – Tokyo
Japonya J.League
Bilyoner

13:00
Kyoto – Yokohama Marinos
Japonya J.League
Bilyoner

13:30
Anyang – Gwangju
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

13:30
Seoul E Land – Asan
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

13:30
Suwon – Pohang
Güney Kore K-League
Bilyoner

13:30
Kofu – Albirex Niigata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:30
Nagoya – Kawasaki Frontale
Japonya J.League
Bilyoner

13:30
Urawa – Cerezo Osaka
Japonya J.League
Bilyoner

13:30
Galatasaray
Olağan Divan Toplantısı
GS TV

15:00
Juventus – Benfica
UEFA Gençlik Ligi
TV 8 Buçuk, UEFA.tv

15:45
Bergama Bld. – Karşıyaka
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
A Spor

16:30
Sarıyer – Kocaelispor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

16:30
Erokspor – Şanlıurfaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

17:00
Manchester City – B.Dortmund
UEFA Gençlik Ligi
TV 8 Buçuk, UEFA.tv

17:30
Hajduk Split – Rijeka
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

19:00
Eskişehirspor – Çankaya FK
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
A Spor

19:00
Batman Petrol – Afjet Afyonspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

19:00
Çorum FK – Bursaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

19:30
Jorge Jesus
Basın Toplantısı
FB TV, TRT Spor, beIN Sports Haber, Tivibu Spor

19:45
Shakhtar Donetsk – Celtic
UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen

19:45
Milan – Dinamo Zagreb
UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen, CBC Sport, TV 8 Buçuk

21:30
Union Espanola – Deportes La Serena
Şili Primera Ligi
Bilyoner

22:00
Rangers – Napoli
UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen

22:00
Chelsea – Salzburg
UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen

22:00
Kopenhag – Sevilla
UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen

22:00
Juventus – Benfica
UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen, TV 8 Buçuk

22:00
Maccabi Haifa – PSG
UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen

22:00
Manchester City – B.Dortmund
UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen, CBC Sport

22:00
Real Madrid – Leipzig
UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen

22:00
Reading – Sunderland
İngiltere Championship
Bein Sports 3

23:00
Cobresal – Colo Colo
Şili Primera Ligi
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.