adplus-dvertising

14 Ekim 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 14 Ekim Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 14 Ekim Cuma hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 14.10.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
14 Ekim 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 14 Ekim Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

14 EKİM 2022 CUMA HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

01:00
Albion – Nacional
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

03:06
Toluca – Santos Laguna
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

03:30
WS Wanderers – Cerrito
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

03:30
Operario – Brusque
Brezilya Serie B
Bilyoner

05:06
Tigres – Pachuca
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

11:45
Brisbane Roar – Melbourne City
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

13:00
Arsenal Dzyarzhynsk – FC Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

14:00
Shamakhi – Qabala
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

14:45
Balestier Khalsa – Geylang
Singapur Premier Ligi
Bilyoner

14:45
Tanjong Pagar – Lion City
Singapur Premier Ligi
Bilyoner

15:00
Dinamo Minsk – Zhodino
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

17:00
FC Vitebsk – Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

18:15
Arges – Voluntari
Romanya Liga 1
Bilyoner

18:30
NK Celje – Tabor Sezana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

18:30
Zlate Moravce – Dunajska Streda
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Sibenik – Slaven Belupo
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

19:00
Slavia Mozyr – Energetik BGU
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

19:00
Korona Kielce – Stal Mielec
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

19:10
Floridsdorfer – Kapfenberg Bulls
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:10
St.Polten – Grazer
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Greuther Fürth – Hansa Rostock
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4

19:30
St.Pauli – Hamburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

19:30
Hobro – Vejle
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Hvidovre IF – Naestved
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

20:00
Alanyaspor – Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Boluspor – Denizlispor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

20:00
Elfsborg – Degerfors
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

20:00
Lyngby – Aalborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

20:30
Yverdon – Schaffhausen
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

21:00
Hermannstadt – Rapid Bükreş
Romanya Liga 1
Bilyoner

21:00
Almere – Jong Ajax
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
NAC Breda – ADO Den Haag
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Den Bosch – Jong AZ
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Eindhoven – Oss
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
De Graafschap – Jong Utrecht
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Helmond – Willem II
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Maastricht – Jong PSV
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
SC Telstar – Roda
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
VVV Venlo – Dordrecht
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Zwolle – Heracles
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Waasland Beveren – Deinze
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

21:00
Standard Liege U23 – RWDM
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

21:15
Domzale – Bravo
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

21:15
FC Lausanne – Neuchatel Xamax
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

21:15
Thun – Lausanne Ouchy
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

21:30
Schalke 04 – Hoffenheim
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

21:30
Rapid Wien 2 – Horn
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

21:30
Venezia – Frosinone
İtalya Serie B
Bilyoner

21:30
Wisla Plock – Legia Varşova
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

21:45
Westerlo – Seraing
Belçika Pro League
Bilyoner

21:45
St. Patricks – Bohemians
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

22:00
Brentford – Brighton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

22:00
Strasbourg – Lille
Fransa Ligue 1
Bein Sports 5

22:00
Rayo Vallecano – Getafe
İspanya La Liga
S Sport Plus, CBC Sport

22:00
Finn Harps – Dundalk
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

23:30
Cesar Vallejo – FC Carlos Stein
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.