13 yaşındaki çocuğa taciz iddiası mahalleyi karıştırdı!

Arnavutköy'de yolda yürüyen 13 yaşındaki kızı taciz ettikleri ileri sürülen 3 kişi, mahalle esnafı tarafından yakalanarak polise teslim edildi. Mahalleyi ayağa kaldıran olayın şüphelilerinin gözaltına alınma anları görüntülendi.

Olay, dün sabah saatlerinde Arnavutköy Anadolu Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya göre, içerisinde yaşları 18’den küçük olan 3 kişinin bulunduğu araba, marketten dönerek evine doğru giden 13 yaşındaki kızın yanında durdu. Genç kız 3 şüpheli tarafından zorla otomobile bindirilmeye çalışılarak taciz edildi. Kızın çığlık atarak sesini duyurmaya çalışması neticesi araçtakiler kaçmaya çalıştı fakat mahalle sakinleri ve esnaf zanlıları yakaladı.

Mahalle sakinleri kızı taciz ettikleri öne sürülen 3 kişiyi darp ederek bir oto yıkamacının yanındaki barakaya kilitlediler. Daha sonra polise haber veren mahalle sakinleri, 3 zanlıyı polis ekiplerine teslim etti. Kaçırılmaya çalışılarak taciz edildiği öne sürülen kızın ailesinin şikayetçi olduğu 3 zanlının sorgusu devam ediyor.

MAHALLE ESNAFI YAKALADI

Kızını bakkala gönderdiğini ve eve dönüş yolunda zorla bir araca bindirilmeye çalıştıklarını belirten Ferhat Ö. “Kızımı bir otomobile zorla koyup kaçırmaya çalışmışlar. Camdan kızıma ulaşıp otomobile çekmeye çalışmışlar. Sağ olsun mahalle esnafımız hemen koşmuş ve yardım etmişler kızıma. Karakola gittik şikayetçi olduk. Adaletin en yüksek cezayı vermesini istiyoruz bu kişilere. Çünkü kızımın şuan psikolojisi oldukça bozuk ve çok korkmuş vaziyette” şeklinde konuştu.

Tacize uğradığını öne süren kızın çığlıklarını duyarak arabası durdurduklarını belirten Yasin Karaca isimli esnaf, “Arabanın içinde 3 kişi vardı. Tamamını otomobilden indirerek iş yerimizin yanındaki barakaya kilitledik ve polisi aradık” diyerek konuştu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı