adplus-dvertising

13 Nisan Survivor’da kim elendi? Survivor 14. hafta SMS sıralaması

TV8’de yayınlanan Survivor yarışmasında bu akşam eleme konseyi yaşanıyor. TV8'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı (14. hafta SMS oylaması) 13 Nisan 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyuracak. Survivor 2021 son bölümde gönüllüler takımında eleme heyecanı yaşanıyor. Survivor’da kim elendi? sorusu gündemden düşmüyor. 13 Nisan SMS oy sıralaması ile bu hafta Survivor’da kim elendi, kim gitti, kim veda etti?
Takip et
13 Nisan Survivor’da kim elendi? Survivor 14. hafta SMS sıralaması
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanacak SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda edecek.

Hafta boyunca gerçekleşen dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler olmuştu. Survivor’da yaşanan son dakika gelişmelerine göre SMS sonuçları sıralaması puan durumu oy durumu merakla sorgulanıyor. Survivor’da 13 Nisan 2021 akşamı eleme konseyi heyecanı yaşanıyor ve oynanan iki dokunulmazlık oyununu da Ünlüler takımı kazanmıştı. Gönüllüler takımından Hanzade ve Aleyna Çalışkan eleme potasındaki isimler arasında yer aldı.

Bu akşam gerçekleşecek olan eleme gecesinde Gönüllüler takımından SMS birincisi belli olacak ve bir eleme adayı daha belirlenecek. Eleme konseyi gecesinde bir isim yarışmaya veda edecek. Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve TV8’de yayınlanan Survivor yarışmasında geçen hafta ve bu haftanın SMS sıralaması da merak ediliyor. Survivor 14. hafta SMS sıralaması, puan durumu exxen web sitesinden açıklanacak ve sonuçlar merak ediliyor. İşte Survivor SMS sıralaması belli oldu mu, kim birinci oldu, kim elendi? sorularının yanıtları…

Survivor’da kim elendi 13 Nisan 2021?

Survivor’da eleme adayı olarak Hanzade ve Aleyna Çalışkan isimleri belirlendi.

Gönüllüler takımı oylama birincisi Aleyna K. oldu.

Aleyna gitme adayı olarak, performansını beğenmediği DORA‘yı söyledi.

SMS en az oyu alan HANZADE elendi.

13 Nisan Survivor’da kim elendi? Survivor 14. hafta SMS sıralaması

Survivor SMS sıralaması belli oldu mu?

GÖNÜLLÜLER 14. HAFTA SMS SIRALAMASI

1. Aleyna K.
2.Poyraz
3. Ayşe
4.Aleyna Ç.
5.Steven
6.Berkay
7.Reşat
8.Dora
9. Hanzade

13 Nisan Survivor’da kim elendi? Survivor 14. hafta SMS sıralaması

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.