adplus-dvertising

13 Mayıs 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 13 Mayıs Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 13 Mayıs Cuma hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 13.05.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
13 Mayıs 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 13 Mayıs Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

13 MAYIS 2022 CUMAHANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

13:30
Urawa – Hiroshima
Japonya J.League
Bilyoner

14:00
F.Amager – Koge
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Bolnisi – Samgurali
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

16:00
68 Aksaray Bld. – Iğdırspor
TFF 2. Lig Play-Off
TRT Kürdi

18:00
Mlada Boleslav – Sigma Olomouc
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

18:00
Oulu – Honka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

18:00
VPS – SJK
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

18:00
Telavi – Gagra
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

18:30
FC Vitebsk – Gomel
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

19:00
Cracovia Krakow – Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

19:00
Sochi – Nizhny Novgorod
Rusya Premier Lig
Bilyoner

19:00
Dragovoljac – ND Gorica
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

19:00
Dinamo Kiev – Flora Tallin
Dostluk Maçı
Dinamo TV Youtube

19:30
Amstetten – Grazer
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Austria II – Rapid Wien 2
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:30
BW Linz – Liefering
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Dornbirn – Vorwarts Steyr
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:30
FC Juniors – Kapfenberg Bulls
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Horn – Aus Lustenau
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Lafnitz – Floridsdorfer
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:30
St.Polten – Innsbruck
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Fredericia – Nykobing
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

20:00
52 Orduspor – İskenderun FK
TFF 3. Lig Play-Off Yarı Final
Altaş TV Ordu

20:00
AC Horsens – Helsingor
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

20:00
Dalkurd – Skövde
İsveç Superettan
Bilyoner

20:00
Lokomotif Tiflis – Torpedo Kutaisi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

20:30
Zhodino – BATE Borisov
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

21:00
Michalovce – Mikulas
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

21:00
Eindhoven – De Graafschap
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:15
Sporting Cristal – Ayacucho
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

21:30
Jagiellonia – Legia Varşova
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

21:30
Ascoli – Benevento
İtalya Serie B
Bilyoner

21:45
Arbroath – Inverness
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

21:45
Dundalk – Bohemians 1905
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

21:45
Shamrock Rovers – Derry City
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

21:45
Shelbourne – Drogheda
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

21:45
Luton Town – Huddersfield
İngiltere Championship
Bein Sports 2

22:00
Real Sociedad B – Almeria
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:00
Finn Harps – Dublin
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

22:15
Paços Ferreira – Benfica
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus

23:30
Melgar – ADT Tarma
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.