adplus-dvertising

13 Mart 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 13 Mart Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 13 Mart Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 13.03.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
13 Mart 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 13 Mart Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

MAÇLARI İZLEYEBİLECEĞİNİZ PLATFORM KANAL BİLGİLERİ

13 Mart 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 13 Mart Maç Programı 13 Mart 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 13 Mart Maç Programı13 Mart 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 13 Mart Maç Programı13 Mart 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 13 Mart Maç Programı13 Mart 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 13 Mart Maç Programı  13 Mart 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 13 Mart Maç Programı 13 Mart 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 13 Mart Maç Programı 13 Mart 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 13 Mart Maç Programı

SPOR TOTO SÜPER LİG AHMET ÇALIK SEZONU – 29.HAFTA

13 Mart 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 13 Mart Maç Programı

13 MART 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

05:30
Phoenix Rising – Monterrey Bay
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

06:00
Portland Timbers – Austin FC
MLS
Bilyoner

06:00
Sacramento Republic – El Paso Locomotive
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

06:00
San Diego Loyal – LA Galaxy 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

06:00
Guadalajara – Club America
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

07:00
Blaublitz – Albirex Niigata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

07:30
Gyeongnam – Jeonnam Dragons
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

08:00
Kanazawa – Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Kusatsu – Verdy
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Machida – Okayama
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Tochigi – Omiya Ardija
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Yokohama FC – Mito
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Incheon – Gimcheon Sangmu
Güney Kore K-League
Bilyoner

09:00
Sagan Tosu – Urawa
Japonya J.League
Bilyoner

10:00
Busan – Bucheon
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

10:30
Gangwon – Suwon
Güney Kore K-League
Bilyoner

11:15
Adelaide United – Newcastle Jets
Avustralya A Ligi
Bein Sports beIN Connect

12:00
Beşiktaş – Hatayspor
Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
Beşiktaş Youtube

12:00
Ural – Akhmat Grozny
Rusya Premier Lig
Bilyoner

12:30
Innsbruck – Aus Lustenau
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

13:30
Bandırmaspor – Tuzlaspor
Spor Toto 1. Lig Ertelendi

13:30
Manisa FK – Ankaragücü
Spor Toto 1. Lig Ertelendi

13:30
Kayserispor – Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

14:00
Elazığspor – Nevşehir Bld.
TFF 3. Lig Ertelendi

14:00
Karaköprü Bld. – Karşıyaka
TFF 3. Lig Ertelendi

14:00
Nazilli Bld. – Akhisarspor
TFF 2. Lig Ertelendi

14:00
Eskişehirspor – Tarsus İY
TFF 2. Lig Ertelendi

14:00
Sakaryaspor – Adıyamanspor
TFF 2. Lig Ertelendi

14:00
Ergene Velimeşe – Afjet Afyonspor
TFF 2. Lig Ertelendi

14:00
Serik Bld. – İnegölspor
TFF 2. Lig Ertelendi

14:00
Khimki – Sochi
Rusya Premier Lig
Bilyoner

14:15
Fortuna Sittard – Willem II
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

14:30
Fiorentina – Bologna
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus

14:30
Jagiellonia – Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

15:00
PSG – Bordeaux
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3

15:00
Qabala – Zira
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

15:00
Luton Town – QPR
İngiltere Championship
Bein Sports 4

15:30
Hannover 96 – Nürnberg
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 4, Bein Sports beIN Connect

15:30
Ingolstadt – Schalke 04
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 3, Bein Sports Max 1

15:30
Karlsruhe – Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 5, Bein Sports beIN Connect

15:30
Anderlecht – Antwerp
Belçika Pro League
Tivibu Spor

15:30
Koge – F.Amager
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:30
Kalju – Parnu JK
Estonya Premium Liga
Bilyoner

15:30
Elfsborg – Göteborg
İsveç Kupası Çeyrek Final
Bilyoner

16:00
M.Başakşehir – Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig
Ertelendi

16:00
Adana Demirspor – Sivasspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00
Rayo Vallecano – Sevilla
İspanya La Liga
S Sport Plus, Smart Spor HD, Spor Smart

16:00
Randers – Silkeborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

16:00
Viborg – Vejle
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

16:15
FC Lausanne – Young Boys
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

16:30
Heracles – Vitesse
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

16:30
Utrecht – PSV
Hollanda Eredivisie
Vole App, Bilyoner

16:30
Samara – Zenit
Rusya Premier Lig
Bilyoner

16:30
LASK – WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

16:30
A.Klagenfurt – Rapid Wien
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

16:30
Austria Vienna – Wolfsberger
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

17:00
Everton – Wolverhampton
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus

17:00
Leeds United – Norwich City
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Southampton – Watford
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Chelsea – Newcastle
İngiltere Premier Lig
S Sport,S Sport Plus

17:00
West Ham – Aston Villa
İngiltere Premier Lig
A Spor, S Sport Plus

17:00
Verona – Napoli
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus

17:00
Angers – Reims
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

17:00
Clermont – Lorient
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

17:00
Metz – Lens
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

17:00
Strasbourg – Monaco
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3

17:00
Dragovoljac – Rijeka
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

17:00
AC Horsens – Esbjerg
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Tabor Sezana – Aluminij
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Slask Wroclaw – Radomiak Radom
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

17:00
Tabor Sezana – Aluminij
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Ceske Budejovice – Jablonec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Karvina – Sigma Olomouc
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Slovan Liberec – Slavia Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:15
Neftçi Bakü – Sumqayıt
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:30
B.Leverkusen – Köln
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 3, Bein Sports 4

17:30
Pisa – Cremonese
İtalya Serie B
Bilyoner

18:00
Dinamo Batum – Saburtalo Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

18:00
Genk – St.Truiden
Belçika Pro League
Bilyoner

18:00
Brondby IF – Aarhus
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

18:00
Universidad de Chile – Union Espanola
Şili Primera Ligi
Bilyoner

18:00
Deinze – Waasland Beveren
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

18:15
Real Betis – Athletic Bilbao
İspanya La Liga
Spor Smart

18:15
Paide – Flora Tallin
Estonya Premium Liga

18:30
Maritimo – Guimaraes
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

18:30
Zalgiris Vilnius – BC Siauliai
Litvanya A Lyga
Bilyoner

18:30
Basel – Servette
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

18:30
Luzern – Grasshoppers
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

18:30
Hammarby – Norrköping
İsveç Kupası Çeyrek Final
Bilyoner

18:45
Zwolle – Feyenoord
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

19:00
Gençlerbirliği – Kocaelispor
Spor Toto 1. Lig Ertelendi

19:00
Alanyaspor – Fenerbahçe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Sporting Cristal – AD Cantolao
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

19:00
Dunajska Streda – Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Spartak Moskova – Krasnodar
Rusya Premier Lig
Bilyoner

19:00
Salzburg – Sturm Graz
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

19:00
Dunajska Streda – Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:05
Lyon – Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3

19:05
Osijek – ND Gorica
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

19:30
B.Dortmund – Arminia Bielefeld
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 3, Bein Sports 2

19:30
E.Frankfurt – Bochum
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 4, Bein Sports 4

19:30
Arsenal – Leicester City
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

19:30
Wisla Plock – Lech Poznan
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

19:30
Maribor – Mura
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

20:00
Atalanta – Genoa
İtalya Serie A
S Sport Plus

20:00
Udinese – Roma
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus

20:00
FC Midtjylland – Kopenhag
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

20:00
Sparta Prag – Pardubice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

20:30
Real Sociedad – Alaves
İspanya La Liga
Smart Spor HD, CBC Sport, Spor Smart

20:30
Beerschot – KAA Gent
Belçika Pro League
Bilyoner

21:00
Porto – Tondela
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus

21:00
Grau – Cesar Vallejo
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

21:00
Toluca – Pachuca
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

21:15
Sport Boys – Municipal
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

21:30
Greuther Fürth – Leipzig
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3, Tivibu Spor 2

22:00
AZ Alkmaar – Twente
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

22:00
Lierse – Mouscron
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

22:00
Mirassol – Sao Paulo
Brezilya Campeonato Paulista
Bilyoner

22:15
Koper – Bravo
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

22:15
Koper – Bravo
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

22:45
Torino – Inter
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

22:45
Brest – Marsilya
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2

23:00
Barcelona – Osasuna
İspanya La Liga
S Sport Plus, Smart Spor HD, CBC Sport, Spor Smart

23:00
Standard Liege – Seraing
Belçika Pro League
Bilyoner

23:30
Braga – Gil Vicente
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

23:30
Atlanta United – Charlotte Independence
MLS
Bilyoner

23:30
ADT Tarma – Huancayo
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

23:30
Ayacucho – Deportivo Binacional
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.