adplus-dvertising

13 Kasım 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 13 Kasım Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 13 Kasım Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? Bugün Beşiktaş maçı var mı? 13.11.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
13 Kasım 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 13 Kasım Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

13 Kasım 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 13 Kasım Maç Programı

13 KASIM 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

01:00
Guairena – Cerro Porteno
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

01:00
Olimpia Asuncion – Nacional Asuncion
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

01:00
Tacuary – Libertad
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

05:00
Wellington Phoenix – Western United
Avustralya A Ligi
Bilyoner

07:00
CC Mariners – Macarthur Bulls
Avustralya A Ligi
Bein Sports beIN Connect

07:05
Kyoto – Kumamoto
Japonya J.League
Bilyoner

12:30
Rapid Wien 2 – Austria II
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

13:00
Vanspor – Kırşehirspor
TFF 2. Lig
Vanspor TV Youtube

13:30
Tuzlaspor – Samsunspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

13:30
Bandırmaspor – Manisa FK
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 1

13:30
Kapaz – Turan
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

14:00
İskenderun FK – Kocaelispor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Menemenspor – Bursaspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Düzcespor – Afjet Afyonspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Akhisarspor – Niğde Anadolu
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Dziugas Telsiai – Kauno Zalgiris
Litvanya A Lyga
Bilyoner

14:00
Hegelmann Litauen – Suduva
Litvanya A Lyga
Bilyoner

14:00
Karaman Bld. – Kuşadasıspor
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Eskişehirspor – Ağrı 1970
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
İnegölspor – Çorum FK
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Iğdırspor – Ayvalıkgücü Bld.
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Orduspor – Ergene Velimeşe
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
24 Erzincanspor – Batman Petrol
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Şile Yıldız – Mersin İY
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Adıyamanspor – Sarıyer
TFF 2. Lig
Adıyaman FK Youtube

14:00
Kömürspor – Serik Bld.
TFF 2. Lig
Kanal Z

14:15
NEC Nijmegen – RKC Waalwijk
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

14:15
Almere – Dordrecht
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

14:30
Fatih Karagümrük – Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

14:30
Atalanta – Inter
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

14:30
Radomiak Radom – Pogon Szczecin
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

14:55
ND Gorica – Varazdin
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

15:00
PSG – Auxerre
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

15:00
Östersunds – Falkenbergs
İsveç Superettan
Bilyoner

15:30
Arminia Bielefeld – Magdeburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect

15:30
Darmstadt 98 – Greuther Fürth
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2

15:30
Nürnberg – Paderborn
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect

15:30
Club Brugge – Antwerp
Belçika Pro League
S Sport Plus

16:00
Altınordu – Altay
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Sabah Bakü – Karabağ
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

16:00
Aarhus – Kopenhag
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

16:00
AC Horsens – Odense
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

16:00
Fredericia – Helsingor
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

16:15
FC Zurich – Servette
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

16:15
FC Will – FC Aarau
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

16:30
Groningen – Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

16:30
Heerenveen – Cambuur
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

16:30
A.Klagenfurt – Salzburg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

16:30
Austria Vienna – Wolfsberger
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

16:45
UTA Arad – Voluntari
Romanya Liga 1
Bilyoner

17:00
İstanbulspor – Hatayspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

17:00
Kayserispor – Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

17:00
Roma – Torino
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

17:00
Monza – Salernitana
İtalya Serie A
S Sport Plus, A Spor

17:00
Verona – Spezia
İtalya Serie A
S Sport, S Sport Plus

17:00
Brighton – Aston Villa
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

17:00
Brest – Troyes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

17:00
Lille – Angers
Fransa Ligue 1
Bein Sports 5

17:00
Montpellier – Reims
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

17:00
Nantes – Ajaccio
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

17:00
Giannina – Aris
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

17:00
Panathinaikos – Atromitos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

17:00
Brno – Sigma Olomouc
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Hradec Kralove – Slovacko
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Pardubice – Viktoria Plzen
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Varbergs – Östers
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

17:00
Sibenik – Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Koge – Hvidovre IF
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Lechia Gdansk – Piast Gliwice
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

17:30
Mainz – E.Frankfurt
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4

18:00
Standard Liege – St.Gilloise
Belçika Pro League
Bilyoner

18:00
Orgryte – Sandvikens
İsveç Superettan
Bilyoner

18:00
Brondby IF – Viborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

18:00
Lierse – Waasland Beveren
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

18:15
Genoa – Como
İtalya Serie B
Bilyoner

18:30
Paços Ferreira – Vizela
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

18:30
Guimaraes – Maritimo
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

18:30
Lugano – Winterthur
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

18:30
Young Boys – Luzern
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

18:30
FC Lausanne – Bellinzona
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

18:45
Feyenoord – Excelsior
Hollanda Eredivisie
Vole App

18:55
BC Siauliai – Zalgiris Vilnius
Litvanya A Lyga
Bilyoner

19:00
Gençlerbirliği – Eyüpspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00
Lamia – Panetolikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

19:00
Mioveni – CFR Cluj
Romanya Liga 1
Bilyoner

19:00
Start – Kongsvinger
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

19:00
LASK – Sturm Graz
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

19:00
Kristiansund – Jerv
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Lilleström – Ham Kam
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Rosenborg – Sarpsborg 08
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Sandefjord – Haugesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Stromsgodset – Bodo Glimt
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Tromsö – Aalesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Valerenga – Molde
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Viking – Odds BK
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:05
Strasbourg – Lorient
Fransa Ligue 1
Bein Sports 5

19:30
Freiburg – Union Berlin
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4

19:30
Fulham – Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

19:30
Rijeka – Dinamo Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Slovan Bratislava – Ruzomberok
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:30
Slask Wroclaw – Legia Varşova
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

19:30
Dinamo Moskova – CSKA Moskova
Rusya Premier Lig
Rusya PL Youtube

20:00
Beşiktaş – Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Milan – Fiorentina
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

20:00
Fastav Zlin – Slavia Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

20:00
Nordsjaelland – Aalborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

20:30
Anderlecht – Genk
Belçika Pro League
S Sport Plus

20:30
Olympiakos – AEK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

20:30
Riteriai – FK Panevezys
Litvanya A Lyga
Bilyoner

21:00
Benfica – Gil Vicente
Portekiz Liga NOS
Smart Spor HD, Spor Smart

21:00
Casa Pia – GD Chaves
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

21:00
Portimonense – Braga
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

22:00
America Mineiro – Atletico GO
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:00
Atletico PR – Botafogo RJ
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:00
Bragantino – Fluminense
Brezilya Serie A
D Smart Kanal 91

22:00
Ceara – Juventude
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:00
Corinthians – Atletico Mineiro
Brezilya Serie A
D Smart Kanal 92

22:00
Cuiaba Esporte – Coritiba
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:00
Flamengo – Avai
Brezilya Serie A
D Smart Kanal 90

22:00
Goias – Sao Paulo
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:00
Internacional – Palmeiras
Brezilya Serie A
Smart Spor 2, Spor Smart 2

22:00
Santos – Fortaleza
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:00
G.A. Eagles – Vitesse
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

22:00
Randers – FC Midtjylland
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

22:00
Craiova – Steaua Bükreş
Romanya Liga 1
Bilyoner

22:00
RWDM – Lommel
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

22:30
PAOK – Volos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

22:45
Juventus – Lazio
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

22:45
Monaco – Marsilya
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

23:00
Kortrijk – KAA Gent
Belçika Pro League
Bilyoner

23:00
Ameliano – Guarani
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

23:00
General Caballero – Sol De America
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

23:00
Resistencia – 12 de Octubre
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

23:30
Famalicao – Sporting
Portekiz Liga NOS
Smart Spor HD, Spor Smart

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.