12 Temmuz Survivor SMS sıralamasına göre kim elendi? Finale gelen 3 isim kim?

Survivor son bölümde dokunulmazlığı Cemal Can kazanmıştı. Konseyde Berkan, Barış ve Yasin arasında oylama yapılacak. Canlı yayında yapılacak oylama ile oluşan SMS sıralaması sonucunda Survivor’da elenen isim belli olacak. 12 Temmuz Pazar günü Survivor’da yüzleşme konseyi ekranlara gelen Survivor'da neler yaşandı? Survivor’da kim elendi, SMS sıralaması nasıl, Berkan mı Yasin mi Barış mı elendi? Survivor 2020’de 134. yeni bölümde yüzleşme konseyinde neler yaşandı? İstanbul'a özel jetle gelecek 3 kişi kim? Ayrıntılar haberimizde...
Takip et
12 Temmuz Survivor SMS sıralamasına göre kim elendi? Finale gelen 3 isim kim?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ekranların en çok izlenen, en uzun soluklu fenomen yarışması Survivor’da sezonun sonuna gelindi. Dün akşam ekrana gelen canlı yayındaki son bölümde Survivor 2020’nin son parkur oyunu, son dokunulmazlık oyunu oynandı. Günün birincisi olan Cemal Can, Berkan’ı final oyununda yenerek dokunulmazlığı kazandı. Diğer üç isim, Barış, Berkan, Yasin ise bu akşam yapılacak canlı yayındaki konseyde devam mı tamam mı savaşı verecek.

Bu üç isim arasında SMS sıralaması sonucunda en az oyu alan Survivor 2020’ye veda edecek. Peki, Survivor’da kim elenecek? SMS sıralamasında kim birinci olacak, kim yarışmaya veda edecek? Survivor 2020 son üçlüsü kimler olacak? Yüzleşme konseyinde neler yaşanacak?

12 Temmuz Survivor SMS sıralamasına göre kim elendi? Finale gelen 3 isim kim?

12 TEMMUZ PAZAR SURVİVOR 2020’DE KİM ELENDİ? SMS SIRALAMASI NASIL?

Şubat ayında son yılların en iyi başlangıcını yaparak sezon açılışı yapan Survivor 2020’de bu akşam bir kişi yarışmaya veda edecek. Survivor 2020’de Final Dörtlüsü; Cemal Can, Berkan, Barış ve Yasin’den oluşuyordu. İki günlük yorucu ve inanılmaz bir efor harcadıkları oyun sonrasında Cemal Can dokunulmazlığı kazandı. Geriye kalan isimler Barış, Berkan ve Yasin için bu akşam bir eleme yapılacak.

SMS sıralamasına göre Barış, Berkan ve Yasin arasından bir kişi elenecek. Yüzleşme bittikten sonra canlı yayında bu sorunun cevabı belli olacak.

SMS sıralamasına göre en düşük oyu alan BERKAN adaya veda etti.

12 Temmuz Survivor SMS sıralamasına göre kim elendi? Finale gelen 3 isim kim?

Acun Ilıcalı Berkan için çok güzel sözler söyledi. Bir insanın etrafında olması gereken güvenilir bir insan olduğunu açıkladı.

CANLI HABER bağlantısı ile anlık değişimi görebilirsiniz.

Ayrıntılar geliyor.

SURVIVOR’DA YÜZLEŞME KONSEYİ HEYECANI

Dokunulmazlığı kazanan Cemal Can dışında üç yarışmacı, Survivor’dan elenen isimlerle yüzleşecek. Heyecanla beklenen yüzleşme konseyinde neler yaşanacak? Berkan, Barış ve Yasin, Survivor 2020 yüzleşme konseyinde nelerle karşılaşacak? Sonrasında canlı olarak ekrana gelecek kısımda ise bir oylama yapılacak.

Yüzleşmede özellikle Evrim’in Berkan’a tepkisi dikkat çekti.

Sercan ise başarısının takdir edilmemesine üzüldüğünü açıkladı. Ayrıca Berkan’ın kendi takımına gelmek istemeyişine de rahatsız olduğunu anlatan Sercan içini döktü.

Acun Ilıcalı’dan Survivor final paylaşımı: 3 isimle İstanbul yolcusuyuz

Survivor 2020’de eleme heyecanı yaşanıyor. Büyük finale kalan Survivor’da Yüzleşme Konseyi bölümünün ardından sms oylaması sıralamasına göre elenen isim belli olacak. Acun Ilıcalı da Instagram hesabından yaptığı paylaşımla final mesajı verdi. Acun’un Survivor finali paylaşımına rekor beğeni geldi. Ilıcalı finale kalan 3 yarışmacıyı da yanına alarak, özel jetiyle bu gece İstanbul’a doğru yola çıkacak.

12 Temmuz Survivor SMS sıralamasına göre kim elendi? Finale gelen 3 isim kim?

Acun Ilıcalı’dan Survivor final paylaşımı: 3 isimle İstanbul yolcusuyuz
Survivor 2020’de son dokunulmazlık oyununu kazanan Cemal Can, İstanbul’daki 3’lü finali garantileyen ilk yarışmacı oldu. Survivor’da yarı finale kalan Berkan, Yasin ve Barış ise bu akşam canlı yayında sms oylamasına çıktı. Seyircilerden gelen sms oylamasının sıralamasına göre Berkan, Yasin ve Barış’tan birisi bu akşam Survivor’dan elenecek.

Acun Ilıcalı da Survivor’da son 4’e kalan Cemal Can, Yasin, Barış ve Berkan’la çekilen bir fotoğrafı Instagram’dan paylaştı. Acun Ilıcalı paylaşımına, “Dominik’te unutulmayacak bir 4’lü final yaşadık, bu akşam 3 isimle İstanbul yolcusuyuz. Oylama bu aksam, söz sizde, başarılar diliyorum” notunu yazdı.

Acun’un final paylaşımı bir saat içinde 500 bine yakın beğeni aldı.

FİNALE KALAN İSİMLER, ÖZEL JETLE İSTANBUL’A GELECEK

Survivor’da Cumartesi akşamı canlı yayında ekrana gelen dokunulmazlık oyununun uzaması nedeniyle, Acun Ilıcalı eleme günlerini değiştirdi. Survivor’da normalde Cumartesi ve Pazar akşamı 2 yarışmacının elenmesi ve kalan 2 finalistin ise İstanbul’a dönmesi gerekiyor. Ancak dokunulmazlık oyununun geç saate kadar uzamasıyla, eleme konseyi iptal edildi ve İstanbul’daki finale 3 yarışmacının gitmesine karar verildi.

İstanbul’da finale gelen 3 isim:

Cemal Can

Yasin

Barış

FİNALDE NELER OLACAK?

Survivor’da bu akşam finale yükselen 3 yarışmacı, canlı yayındaki elemenin hemen ardından Acun Ilıcalı’nın özel jetiyle İstanbul’da doğru yola çıkacak. Survivor 2020’nin 13 Temmuz Pazartesi akşamı bir yarışmacı daha elenecek. Salı akşamı ise Survivor 2020 şampiyonu belli olacak. Survivor 2020 finali 13-14 Temmuz’da İstanbul Galataport’ta yapılacak.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığın ilk etabını kazan Berkan olmuştu. Dün dokunulmazlık finaline yükselen diğer isim ise Cemal Can oldu.

Berkan ve Cemal arasındaki mücadelede kazanan taraf ise Cemal Can Canseven oldu.

Survivor 2020’de finale üç gün kala Dominik Cumhuriyeti’nde canlı yayında dokunulmazlık oyunu oynandı. 10 Temmuz Cuma günü Survivor tarihinde bir ilk olarak canlı yayında gerçekleştirilen oyunu Berkan kazandı. 11 Temmuz Cumartesi akşamı Survivor’da Final Dörtlüsü bir kez daha parkura çıktı. Bu sefer günün birinci Cemal Can oldu. Dokunulmazlığı belirlemek için Berkan ile Cemal Can arasında bir final oyunu oynandı. Sıcak bir havada yapılan oyunda iki yarışmacı da parkura 18’er kez çıkmış oldular. Günün sonunda yarışmacılar nefes nefese kaldılar. Soluksuz olarak izlenen yarışmada kazanan isim Cemal Can oldu. Böylece Survivor 2020’de son parkur oyununu, son dokunulmazlık oyununu Cemal Can kazanmış oldu.

SURVIVOR SON ÜÇ GÜNÜN PROGRAMI

Survivor 2020’nin final programı, geçen hafta Acun Ilıcalı tarafından açıklanmıştı. Fakat dün akşam canlı yayında oyunun uzaması nedeniyle eleme yapılamadı. Bu nedenle programda bazı değişiklikler oldu. Survivor 2020 son üç günü şu şekilde olacak;

12 Temmuz Pazar: Yüzleşme konseyi ve sonrasında canlı yayında bir eleme yapılacak.

13 Temmuz Pazartesi: Yapılan eleme sonrasında kalan üç kişi İstanbul’a gidecek. Galaport’ta yapılacak Survivor 2020 büyük final ilk gününde bir kişi daha elenecek.

14 Temmuz Salı: Son eleme sonrasında kalan iki kişi için Büyük Final’de son SMS oylaması yapılacak. Canlı yayında yapılacak oylama sonucunda en çok oyu alan yarışmacı, Survivor 2020’nin şampiyonu olacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.