adplus-dvertising

12 Nisan Sayısal Loto sonuçları belli mi? Canlı sayısal loto izle!

Çılgın Sayısal Loto saat kaçta çekiliyor, Sayısal Loto açıklandı mı? Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılan Çılgın Sayısal Loto çekilişleri sitemizden canlı olarak takip edilebilir. Çekilişler akşam saat 21:30'da Milli Piyango tarafından noter huzurunda yapılacaktır. Sonuçları canlı izlemek için haberimizi takip edebilirsiniz.
Takip et
12 Nisan Sayısal Loto sonuçları belli mi? Canlı sayısal loto izle!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Çılgın Sayısal Loto için araştırmalar devam ediyor. 12 Nisan Sayısal Loto çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 12 Nisan 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı takip sayfası! 12 Nisan Milli Piyango Online Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Yenilenen Sayısal Loto kuralları neler? Çılgın Sayısal Loto ikramiyesi ne kadar, devretti mi?

12 Nisan Sayısal Loto sonuçları belli mi? Canlı sayısal loto izle!

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ BU AKŞAM SAAT KAÇTA?

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30’da gerçekleştiirilecek. Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden veya millipiyangoonline üzerinden canlı olarak izlenebilecek

Çılgın Sayısal Loto çekilişinin tamamlanmasının ardından sonuçlar Mill Piyango Online üzerinden sorgulanabilecek.

Ayrıntılar geliyor.

SONUÇLAR: Sonuçlar açıklandığında canlı olarak bu alanda yayınlanacaktır.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsiniz.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsiniz.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı numaranın “Joker” numarasından farklı olduğu kombinasyonlardır.

Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsiniz.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Oynadığınız her kolon sadece 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.