adplus-dvertising

12 Mayıs 2022 Perşembe Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 12 Mayıs Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 12 Mayıs Perşembe hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 12.05.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
12 Mayıs 2022 Perşembe Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 12 Mayıs Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

12 MAYIS 2022 PERŞEMBE HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

12 Mayıs 2022 Perşembe Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 12 Mayıs Maç Programı

14:30
Galatasaray – Bursaspor
TFF Elit U15 Ligi
GS TV

15:00
Almanya – Fransa
UEFA U17 Kadınlar Avrupa Şampiyonasi Yarı Final
UEFA.tv

16:00
Artvin Hopa – Kütahyaspor
TFF 3. Lig Play-Off Yarı Final
Yayın Yok

16:00
Arnavutköy Bld. – Yıldırımspor
TFF 3. Lig Play-Off Yarı Final
Arnavutköy Belediye Spor Youtube

16:00
Ofspor – Fethiyespor
TFF 3. Lig Play-Off Yarı Final
Yayın Yok

16:00
Bayburt GÖİ – 1461 Trabzon
TFF 2. Lig Play-Off Çeyrek Final
Yayın Yok

16:00
Sivas Bld. – Bodrumspor
TFF 2. Lig Play-Off Çeyrek Final
Yayın Yok

16:00
Saburtalo Tiflis – Dinamo Batum
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:00
Karabağ – Sumqayıt
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

18:00
KuPS – Haka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

18:00
Lahti – HJK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

18:00
Dila Gori – Dinamo Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

19:00
Odense – Viborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

19:00
Vejle – Aarhus
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

19:30
Lyngby – Hvidovre IF
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

20:00
Real Sociedad – Cadiz
İspanya La Liga
Bilyoner

20:00
Orduspor – İçel İY
TFF 3. Lig Play-Off Yarı Final
Yayın Yok

20:00
Tarsus İY – Amedspor
TFF 2. Lig Play-Off Çeyrek Final
TRT Kürdi

20:00
Ispartaspor – Karacabey Bld.
TFF 2. Lig Play-Off Çeyrek Final
Yayın Yok

20:00
Tromsö – Valerenga
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

20:00
Viking – Stromsgodset
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

21:00
Rayo Vallecano – Villarreal
İspanya La Liga
Smart Spor 2, Spor Smart 2

21:00
İspanya – Hollanda
UEFA U17 Kadınlar Avrupa Şampiyonasi Yarı Final
UEFA.tv

21:00
FC Midtjylland – Brondby IF
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

21:30
Anderlecht – Antwerp
Belçika Pro League
Tivibu Spor 2

21:30
Basel – Grasshoppers
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

21:30
FC Zurich – FC Lausanne
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

21:30
Vicenza – Cosenza
İtalya Serie B
Bilyoner

21:45
Tottenham – Arsenal
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus

22:30
Real Madrid – Levante
İspanya La Liga
S Sport Plus, Smart Spor HD, CBC Sport, Spor Smart

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.