adplus-dvertising

12 Kasım 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 12 Kasım Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 12 Kasım Cumartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 12.11.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
12 Kasım 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 12 Kasım Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

12 Kasım 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 12 Kasım Maç Programı

12 KASIM 2022 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

09:00
Newcastle Jets – Melbourne City
Avustralya A Ligi
Bilyoner

11:45
Sydney FC – WS Wanderers
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

13:30
Pendikspor – Bodrumspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

14:00
Karşıyaka – Y.Amasyaspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Eskişehirspor – Ağrı 1970
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Derince Bld. – Elazığspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Arsenal Dzyarzhynsk – BATE
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

14:00
FC Dinamo Brest – Slutsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

14:00
Energetik BGU – Dinamo Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

14:00
FC Minsk – Gomel
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

14:00
Isloch Minsk – Zhodino
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

14:00
Neman – FC Vitebsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

14:00
Slavia Mozyr – Dnepr Mogilev
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

14:00
Shakhtyor Soligorsk – Belshina
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

14:30
Sivasspor – Ümraniyespor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

14:30
Korona Kielce – Widzew Lodz
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

15:00
Hamburg – Sandhausen
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

15:00
Heidenheim – Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 3

15:00
Karlsruhe – St.Pauli
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 4, Bein Sports 5

15:00
Zira – Sebail
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

15:30
Manchester City – Brentford
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

15:30
St.Mirren – Rangers
İskoçya Premier Lig
S Sport Plus

15:45
Ajman Club – Al Ittihad
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

15:45
Bani Yas – Al Wasl
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:00
Erzurumspor – Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Dila Gori – Lokomotif Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

16:00
Hillerod – Hobro
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Bari – Sudtirol
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Cagliari – Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Cosenza – Palermo
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Modena – Perugia
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Parma – Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Spal – Benevento
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Venezia – Reggina
İtalya Serie B
Bilyoner

16:30
F.Amager – Vendsyssel
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

16:30
BW Linz – First Vienna
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

16:30
Grazer – Kapfenberg Bulls
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Fenerbahçe – Giresunspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

17:00
Napoli – Udinese
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

17:00
Jablonec – Mlada Boleslav
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Banik Ostrava – Bohemians
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Teplice – Slovan Liberec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Lokomotiv Zagreb – Istra 1961
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Nykobing – Naestved
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

17:00
St. Etienne – Rodez
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect

17:00
Michalovce – Zilina
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

17:00
Podbrezova – Mikulas
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

17:00
AS Trencin – Dunajska Streda
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

17:00
Zlate Moravce – Banska Bystrica
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

17:00
Gornik Zabrze – Legnica
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

17:30
Augsburg – Bochum
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect

17:30
Werder Bremen – Leipzig
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports beIN Connect

17:30
Hertha Berlin – Köln
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect

17:30
Hoffenheim – Wolfsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4

17:30
B.Leverkusen – Stuttgart
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

17:30
Neftçi Bakü – Qabala
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

18:00
Bournemouth – Everton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 2

18:00
Liverpool – Southampton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

18:00
Nottingham Forest – Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect

18:00
Tottenham – Leeds United
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 5

18:00
West Ham – Leicester City
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 1

18:00
Dinamo Batum – Samgurali
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

18:00
Westerlo – Oostende
Belçika Pro League
Bilyoner

18:00
Celtic – Ross Country
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

18:00
Hearts – Livingston
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

18:00
Kilmarnock – Hibernian
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

18:00
St.Johnstone – Motherwell
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

18:00
Silkeborg – Lyngby
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

18:00
Genk U23 – Deinze
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

18:15
Ternana – Brescia
İtalya Serie B
Bilyoner

18:30
Volendam – Utrecht
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

18:30
Al Sharjah – Al Ain
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

18:30
Al Fujairah – Al Bataeh
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

18:30
Chindia Targoviste – Farul Constanta
Romanya Liga 1
Bilyoner

19:00
Boluspor – Y.Malatyaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00
Lens – Clermont
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

19:00
Aus Lustenau – Altach
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

19:00
TSV Hartberg – Rapid Wien
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

19:00
WSG Tirol – SV Ried
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

19:30
Slaven Belupo – Hajduk Split
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Jagiellonia – Lech Poznan
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

20:00
M.Başakşehir – Galatasaray
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Sampdoria – Lecce
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

20:00
Sparta Prag – Ceske Budejovice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

20:00
Sion – St.Gallen
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

20:15
St.Truiden – Cercle Brugge
Belçika Pro League
Bilyoner

20:15
Zulte Waregem – KAS Eupen
Belçika Pro League
Bilyoner

20:30
Schalke 04 – Bayern Münih
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

20:30
Newcastle – Chelsea
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

20:45
FC Emmen – Ajax
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
Aberdeen – Dundee United
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

21:00
Arouca – Rio Ave
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

21:00
Amiens – Quevilly Rouen
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Bordeaux – Pau
Fransa Ligue 2
Bein Sports 5

21:00
Caen – Annecy
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Grenoble – JDA Dijon
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Guingamp – Le Havre
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Laval – Valenciennes
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Niort – Nimes
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Paris FC – Metz
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Sochaux – Bastia
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:30
Rapid Bükreş – Uni. Craiova
Romanya Liga 1
Bilyoner

22:00
KGHM Zaglebie – Rakow Czestochowa
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

22:00
Roda – Helmond
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

22:00
Beerschot – Virton
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

22:30
Braunschweig – Hansa Rostock
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

22:30
Grasshoppers – Basel
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

22:45
Bologna – Sassuolo
İtalya Serie A
Sport Plus, S Sport 2

22:45
Wolverhampton – Arsenal
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

22:45
Charleroi – Mechelen
Belçika Pro League
Bilyoner

23:00
Rennes – Toulouse
Fransa Ligue 1
Bein Sports 5

23:00
PSV – AZ Alkmaar
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

23:30
Boavista – Porto
Portekiz Liga NOS
Smart Spor HD, Spor Smart

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.