adplus-dvertising

12 Eylül 2022 Pazartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 12 Eylül Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 12 Eylül Pazartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 12.09.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
12 Eylül 2022 Pazartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 12 Eylül Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

12 EYLÜL 2022 PAZARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

18:00
Mioveni – Cluj
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

19:00
Beşiktaş – M.Başakşehir
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
PAOK – Lamia
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

19:00
Brann – Grorud
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Kongsvinger – KFUM Oslo
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Mjondalen – Skeid
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Stabaek – Raufoss
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
Altınordu – Pendikspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

20:00
Jagiellonia – Stal Mielec
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

20:00
Viborg – AC Horsens
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

20:00
Kalmar – Hacken
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

20:00
Trelleborgs – Orgryte
İsveç Superettan
Bilyoner TV

20:10
Göteborg – Helsingborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

21:00
Steaua Bükreş – Voluntari
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

21:00
Almere – Eindhoven
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

21:00
Jong Ajax – NAC Breda
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

21:00
Jong AZ – Zwolle
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

21:00
Jong PSV – Den Bosch
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

21:00
Jong Utrecht – ADO Den Haag
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

21:00
Roda – De Graafschap
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

21:30
Adana Demirspor – Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

21:45
Empoli – Roma
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

21:45
Metz – Guingamp
Fransa Ligue 2
Bein Sports 4, Bilyoner TV

22:00
Leeds United – Nottingham Forest
İngiltere Premier Lig
Ertelendi

22:00
Almeria – Osasuna
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV

22:00
Eibar – Granada
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV

22:15
Vizela – Estoril
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

23:30
Huancayo – San Martin
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.