11 Temmuz Survivor SMS sıralamasına göre kim elendi? Kim dokunulmazlık kazandı?

Survivor 2020’de bu akşam yine heyecanlı bir bölüm ekrana geldi. 11 Mart Cumartesi günü Survivor 133. bölümde canlı yayında 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Oyunda Berkan - Yasin ve Cemal Can - Barış eşleşmesinde finalin adı belli oldu. Bu oyun ile Survivor yeni bölümde dokunulmazlığı kazanan isim belli olacak. Sonrasında SMS sıralamasına göre Survivor 2020’de veda eden ve Survivor’da son üç isim belli olacak. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazanacak? Survivor 2020’de kim elenecek, kimler son üçe kalacak?

Survivor 2020’de bugün 133. heyecanı yaşanıyor. Survivor’da 2. bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Sorusu merak ediliyor. Dokunulmazlık oyunundan sonra eleme yapılacak. Survivor’dan kim elenecek?

Bu akşam, Survivor 2020 final dörtlüsü, bir kez daha karşı karşıya gelecek. Mücadelenin nefes keseceği, izleyenleri TV8 ekranı başına toplayacağı Survivor yeni bölümde dokunulmazlığı kazanan ve Survivor 2020’de veda eden isim belli olacak. Ve Survivor’da son üç isim belli olacak. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazanacak? Survivor 2020’de kim elenecek, kimler son üçe kalacak?

DOKUNULMAZLIK OYUNU HEYECANI

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de artık finale sadece günler kaldı. Dün oynanan ve nefes kesen karşılaşmalar sonucunda son dönemde sessiz olan ve canlı yayınlanan yarışmalarda gücünü ortaya koyan Berkan ilk dokunulmazlığı alarak sevenlerini sevindirmişti. Berkan bu sonuçla yarı finale yükselirken bu akşam da yeni bir canlı dokunulmazlık oyunu oynanacak ve ikinci yarı finalist belli olacak.

Survivor’da bir ilkin yaşandığı ve TV8 ekranlarında canlı bir şekilde yayımlanan ve herkesin nefesini tutarak izlediği birinci dokunulmazlık oyununda Barış, Berkan, Yasin ve Cemal Can kozlarını paylaştı. Survivor’da ilk dokunulmazlık oyunu finalinde Barış ve Berkan karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen mücadele sonrasında Barış’ı 5-0 mağlup eden Berkan ilk yarı finalist olmaya hak kazandı.

11 TEMMUZ SURVIVOR’DA KİM ELENDİ? SMS EN DÜŞÜK ALAN KİM?

Bu akşam ekrana gelecek Survivor 2020 133. bölüm öncesinde kimin eleneceği de merak ediliyor. Dominik Cumhuriyeti’nden canlı olarak ekrana gelecek dokunulmazlık oyunu oynanacak. Bu oyun ile birlikte bireysel dokunulmazlığı kazanan isim de belli olacak. Diğer üç isim için ise ada konseyinde bir oylama yapılacak. Bu oylama sonucunda Survivor 2020’ye veda eden isim belli olacak. Survivor’dan elenen isim ile birlikte yarışmada son üçe kalan isimler de ortaya çıkacak.

Son ikiye Berkan ve Cemal Can kaldı ve kıyasıya bir yarış devam ediyor. Acun Ilıcalı kazananı açıklayacağını ama eleme yapmayacağını söyledi.

Acun Ilıcalı yarışma canlı yayınlandığı ve çok geç bir saat olduğu  için ada konseyi yapmayacağını açıkladı.

Haberimiz anlık olarak güncellenecektir. Canlı haber bağlantısı ile anlık güncellemeyi görebilirsiniz.

Bugünkü bölümde dokunulmazlık CEMAL CAN‘ın oldu.

Yarın yayınlanacak bölümde en düşük oyu alan elenecek ve pazartesi akşamı üçlü yarı final olacak ve bir kişi daha elenecek.

Ayrıntılar geliyor.

11 TEMMUZ SURVIVOR 2020’DE SON ÜÇE KİMLER KALDI?

Acun Ilıcalı yarışma canlı yayınlandığı ve çok geç bir saat olduğu  için ada konseyi yapmayacağını açıkladı.

Günlerdir bu akşam için eleme olacağını söyleyen Ilıcalı ani bir kararla bu akşam eleme olmayacağını söyledi. Hem yarışmacılar hem seyirciler bu duruma şaşırdı!

SURVIVOR 2020 FİNALİ NE ZAMAN, NEREDE?

Acun Ilıcalı, dün akşam ekrana gelen Survivor canlı yayınında final yerinin neresi olacağını söyledi. Acun Ilıcalı “Survivor’ın büyük finali İstanbul’da Galataport’ta boğazda olacak. İstanbul boğazının en güzel noktalarından biri olacak. Turistlerin akın edeceği Galataport, bizim için inşaata ara verildi. Bize özel hazırlanıyor ve finali Galataport’ta yaşayacaksınız. Finalistler tekneyle gelecek. Uçaktan indikten sonra tekneyle Galataport’a gelecek. Bunu hep beraber yaşayacağız.” ifadelerini kullandı. Survivor 2020 finali 13-14 Temmuz günleri yapılacak. 14 Temmuz Salı günü yapılacak Büyük Finalde Survivor 2020 şampiyonu belli olacak.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı